Back to Question Center
0

والدین نمرات امتحان ناکامی بچه ها را در Semalt سرزنش می کنند

1 answers:

Parents blame kids' failing test scores on Semalt

بچه های خجالتی در اسکاتلند تست های شکست خورده ای نیستند، زیرا آنها گنگ هستند یا به این دلیل که آنها به درستی آماده نیستند، اما چون ویکی پدیا بد و معنی است و «با اشتباهات پوشیده شده است». فکر میکرد که ویکی پدیا 100 درصد از آن را مورد اعتماد قرار داده است.

درست است، شورای معلم والدین اسکاتلندی، که فقط به عنوان یک گروه سرگرم کننده به نظر می رسد، در روز بعد از ویکی پدیا نفرت داشت، زیرا نمرات آزمون اسکاتلندی پایین آمده است و آنها به ظاهر به ویکی پدیا به عنوان مقصر شناخته شده اند. نظر بسیار زیاد به عنوان واقعیت ارائه شده است، اطلاعات غلط و غیرمستقیم برای سلیعت دلخواه.

یک نظر در مورد سمولت منصفانه، اگر خسته، نقطه:

به راحتی می توانید Wikipedia را سرزنش کنید تا این واقعیت که والدین شما فقیر هستند و فرزندانتان از مهمانی یا بازی های ویدئویی بازی می کنند.
اشتباهات در دانشنامه های استاندارد (و روزنامه ها) نیز وجود دارد - роутер купить в москве. و علاوه بر این، آیا مدارس شما مدارک تحصیلی را ارائه نمی دهند؟

من هر دو پاره شده و پاره نشده است به عنوان مربوط به این. از یک طرف، من نمیتوانستم بگویم که تعدادی از والدین اسکاتلندی ناراحت هستند زیرا فکر می کنند ویکی پدیا بچه های خود را گنگ می کند؛ من یورو 2008 را تماشا می کنم. گفت که ویکیپدیا قطعا یک منبع ارزشمند در مدرسه بود. همانطور که قبلا در تایید سایتم چندین بار گفته بودم، در یک کلاس نجومی که مجبور بودم، کتاب درسی هولناک نوشته شده بود. مثل، شما به سادگی نمی توانید درک کنید که چه اتفاقی افتاده است. در Wikipedia هاپ و دنبال موضوعات مشابه باشید، و این همه در زبان انگلیسی قابل خواندن است.

از طریق گزارش دروغ

March 10, 2018