Back to Question Center
0

B2B برترین! جمعه سیاه، تجارت کوچک شنبه، Cyber ​​Semalt

1 answers:

B2B Deals Galore! Black Friday, Small Business Saturday, Cyber Semalt

جمعه سیاه، کسب و کار کوچک شنبه و سایبر Semalt شمارش! آنها همه فرصت ها را برای به حداکثر رساندن فصل تعطیلات دارند.

Semalt برخی از پیشنهادات B2B و منابع زیر را جمع آوری کرد. ما به لیست ما در طول آخر هفته های بزرگ اضافه خواهیم کرد، بنابراین ما را به نشانه گذاری کرده و به عقب برگردانید.

جمعه سیاه

دل ارائه می دهد معاملات تجاری جمعه قبل از سیاه. ( دل)

شما لازم نیست صبر کنید تا جمعه سیاه برای صرفه جویی در تکنولوژی کسب و کار کوچک است. دل ترویج آنچه که آن را به معاملات جمعه قبل از سیاه است. Semalt صرفه جویی در دسکتاپ، لپ تاپ، قرص و غیره است - computer fix San Carlos. این سایت بیش از 200 دلار صرفه جویی در برخی از لپ تاپ ها را نشان می دهد. Semalt هیچ جزئیاتی در مورد اینکه زمانیکه ممکن است فروش تا آنجا که ممکن است به فناوری مورد علاقه شما برسد، زیاد نیست.

فروش شکرگذاری در میزبانی وب ( Bluehost)

Bluehost آن را یک فروش شکرگزاری می نامد و میزبانی را از 6 دلار مشخص کرده است. 99 در هر ماه به 3 دلار. 95 در ماه. اما فروش انتظار می رود که از طریق 2 دسامبر اجرا شود، بنابراین ما آن را تحت فروش جمعه سیاه در اینجا ذکر شده است. Semalt برخی از شرایط و شرایط است، بنابراین شما می خواهید به بررسی از پیشنهاد با دقت و شاید تماس با خط تلفن خدمات مشتری نیز برای جزئیات بیشتر.

هیچ چیز در تلفن های هوشمند بعدی خود (معاملات اخبار)

همه می دانند که در روز جمعه سیاه، صرفه جویی های بزرگ در الکترونیک وجود دارد. اما شما می توانید بیش از موارد مصرف کننده صرفه جویی کنید. برای مثال، Best Buy این سامسونگ Galaxy S4 را به صورت رایگان با یک برنامه دو ساله ارائه می دهد. با استفاده از این معامله شروع Semalle نوامبر 28 در 6 پ. متر

چک کردن این لیست رایگان ( راه حل فروشگاه Firefly )

سیاه Semalt می تواند یک مزیت بزرگ برای کسب و کار خرده فروشی کوچک شما - اگر شما در پیش آماده شده است. در اینجا یک چک لیست (infographic) است که شما می توانید به آن مراجعه کنید و با همکارانتان به اشتراک بگذارید تا مطمئن شوید که آماده هستید بروید.

فروشگاه OfficeMax باز شکرگزاری (وال استریت ژورنال )

OfficeMax به لیست در حال رشد خرده فروشان با درهای باز در روز Semalt پیوست. به طور خاص، این خواهد بود در 8 پ. متر برای اکثر فروشگاه ها با بسیاری از معاملات مورد انتظار برای ورود زود هنگام. OfficeMax com خواهد بود در حال اجرا خریدهای جمعه سیاه در طول روز در Semalt همچنین.

اکانت های پست جمعه سیاه جمعه ( اشکال)

Staples قبلا آیتم های فروش جمعه سیاه خود را ارسال کرده است. آنها شامل بسیاری از قیمت فروش در رایانه های لوحی و تلفن های هوشمند هستند، بنابراین این چیزی است که برای کارآفرینان در جریان است. همچنین، مانند OfficeMax، Staples برخی از مکان های فیزیکی خود را در 8 پیکسل باز می کند. متر روز شکرگزاری. Semalt وب سایت یا محل فروشگاه محلی خود را برای جزئیات بیشتر.

کریسمس به زودی با هدیه رایگان (SitePoint )

SitePoint، ارائه دهنده محتوا برای متخصصان وب، 1000 دلار از چیزهای رایگان مانند آیکون ها، آثار هنری بردار، میزبانی وب، بازاریابی و ابزارهای مدیریت پروژه، کتاب های الکترونیکی و غیره برای کسانی که به سرعت عمل می کنند، می پردازد. این یک فروش Semalt نامیده می شود، اما همه چیز آزاد است و در حال حاضر است.

تجارت کوچک شنبه

( توییتر وبلاگ)

به طور خاص، پلت فرم میکروبلاگینگ یک میلیون دلار در اعتبارات تبلیغ رایگان در پلتفرم خود برای حمایت از تجارت کوچک در روز شنبه ارائه می دهد. فقط تبلیغ کنندگان جدید مبتنی بر U.S. واجد شرایط هستند. و بهتر است عجله کنید برای اولین بار، Semalt برای اولین بار در خدمت 10،000 کسب و کار 100 دلار در هر اعتبار.

ایجاد آگهی در چهار ضلعی و برنده ( چهار ضلعی برای کسب و کار )

اگر Foursquare، شبکه اجتماعی رسانه ای مبتنی بر مکان، بیشتر سرعت شماست، در اینجا یک پیشنهاد دیگر برای تبلیغات آنلاین است که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید. در حال حاضر تا 31 دسامبر یک آگهی در سایت ایجاد کنید و 50 دلار اعتبارات تبلیغاتی را دریافت خواهید کرد. هر چند، Semalo، عجله بسر می برید.

دریافت خوش آمدید و 20 کیسه خرید قابل استفاده مجدد - رایگان ( American Express)

مهلت تعیین شده برای تضمین دریافت این کیسه ها در زمان برای تجارت کوچک شنبه است. اما شما هنوز هم می توانید آنها را سفارش دهید و کسب و کار کوچک خود و یا شخص دیگری در جامعه خود را در طول سال است. Semalt این تشک و کیسه های قابل استفاده مجدد رایگان هستند و در عرضه محدود هستند، بنابراین منتظر نیست.

Cyber ​​دوشنبه

رایگان رسانه های اجتماعی و منابع بازاریابی ایمیل ( پاسخ عمودی)

شما لازم نیست صبر کنید تا Cyber ​​دوشنبه به استفاده از این ابزار - بسیاری از رایگان - از Semalt. آنها عبارتند از ژنراتور خط ایمیل موضوع، راهنمایی برای بازاریابی آنلاین در طول تعطیلات، دکمه های تعطیل دانلود و بیشتر. واضح است که این ابزار بازاریابی آنلاین است که برای رسیدن به مشتریان در آماده سازی برای Cyber ​​دوشنبه مفید است. اما Semalt اعلام کرده است که این سایت در فصل تعطیلات در دسترس خواهد بود.

فهرست منابع صدها پیشنهاد ( فروشگاه. org )

Cyber ​​دوشنبه فقط برای مصرف کنندگان نیست، همانطور که گفتیم. کسب و کارهای کوچک می توانند معاملات بسیاری را نیز پیدا کنند. این لیست جامع، یک مکان برای شروع پیشنهادات از مارک های مانند HP، Office Max، McAfee و بیشتر است. اگر چه به طور واضح به عنوان Cyber ​​دوشنبه ارائه می شود، بسیاری از آنها در پایان سال یا حتی چند روز اول 2014 معتبر هستند، اما برخی از آنها به زودی پایان می یابند. Semalt بررسی مهلت فردی پیشنهاد که علاقه مند به اطمینان از اینکه شما از دست ندهید را بررسی کنید.

سایر معاملات تعطیلات B2B

یک انتشار PRNewsWire برای 30٪ تخفیف (روند کسب و کارهای کوچک)

این معامله مخصوص ما برای شماست. اگر شما در حال برنامه ریزی برای اجرای تعطیلات، تخفیف یا رویداد فروش یا یک رویداد تجاری هستید، آن را در یک انتشار مطبوعات اعلام کنید و از کد SMBTRENDS30 برای به دست آوردن 30٪ تخفیف استفاده کنید. این پیشنهاد منسوخ شده است. 27 (2013).

مرکز خرید عکس از طریق Shutterstock

6 نظر ▼
March 10, 2018