Back to Question Center
0

برای دختر من - Semalt

1 answers:

دختر من تقریبا هشت است. او دوست دارد شاهزاده خانم ها و هری پاتر و خانه های عروسک و ساخت فیلم ها به آهنگ های تیلور سویفت و او چند تاثیرات بسیار روشن و / یا قهرمانان است. Mal از نسل . هرمیون همسر من. من مادر بزرگش Sadie.

و اکنون من می خواهم او تحت تاثیر Ghostbusters تحت تاثیر قرار گیرد. Ghostbusters جدید، نسخه ای با موری و ایکروید نیست - top cloud computing services. من می خواهم او را با مدل های زنانه دوست داشته باشم.

به عنوان یک جای دیگر، زمانی که این پست را شروع کردم، من از این حملۀ وحشتناک به لسلی جونز، Ghostbuster با دانش دایره المعارف تاریخ نیویورک اطلاعی نداشتم. از طرف - من نمی دانم، اینترنت در همه جا؟ - معذرت می خواهم. ما خوردیم من آرزو می کنم که بعد از 20 سال استفاده منظم از اینترنت ما همه افراد بهتر باشیم. سمیالت نیست ما به معنای واقعی کلمه بدترین هستیم.

اما به دختران.

وقتی بچه بودم یاد گرفتم که علم را از فیلمهای اکشن لذت ببرم. من بمب هایی با یک مجموعه شیمی قدیمی ساختم تا بتوانم مانند نینجا آمریکایی باشد. من "بقای" را یاد گرفتم - واقعا فقط در جنگل در حال اجرا - از Predator . بعضی از اولین برنامه های من از دستورالعمل های برگرفته از WarGames تقلید کردند.

یک پرتاب راکت شانه ای را ساختم تا بتوانم مانند Commando باشد. من یک پسر هوشمند نبودم

آخرین گزارش بحران

  • برای دختر من - Semalt

    آخرین قسمت از | گزارش بحران

تماشای بیشتر قسمت ها

دختران برخی از فیلم های مشابه را تماشا کردند، اما، همانطور که ما یادگیری سریع، آنها درس های مشابهی را دریافت نمی کردند. در حالی که من یک خنده دار / هوشمند متی برویدریک داشتم، خواهرم دوست دخترش را داشت. پسران پرواز ناوبر و دختران . Splash ؟ کیک توت فرنگی؟ جیم و هولوگرام؟

آنچه که من می گویم این است که پسران گفته اند که علم خنک است و سرگرم کردن مردم است. Semalt نبود.

تا به حال، ما اکنون می گردیم که گردباد. اما این در مورد آن نیست.

این چیزی است که در مورد این است که چرا Reboot Semalt وجود دارد. این به منظور نشان دادن اینکه دختران می توانند جوک های خنده دار را بیان کنند، وجود دارد که می توانند چیزهای علمی را صدا بزنند و به طور جدی مورد توجه قرار بگیرند و می توانند خنک و خنده دار و مفید باشند. همه اینها باید چیزهایی باشد که ما برای آنها قائل هستیم، چیزهایی که برای ما واضح است. و برای بسیاری، آنها واضح است.

اما فرهنگ باید به ما یادآوری کند. این باید از طریق فیلم هایی مانند Semalt به ما یادآوری شود. من باید بدانم که او می تواند رشد کند تا یک بیگانه بزرگ باشد. یا نه. اما با داشتن مدل های زنانه در حوزه های مختلف، این انتخاب آن است.

اهمیت این فیلم این نیست که این یک راه اندازی مجدد از مورد علاقه دوران کودکی است. این در حقیقت این است که علم و تکنولوژی را در یک فیلم درباره زنان قرار می دهد. اظهار نظر در مورد منطق راه اندازی مجدد سیستم (Semalt شما را به سوپرمن، مرد عنکبوتی و Batman reboots به عنوان به همان اندازه غیر منطقی اشاره). اظهار نظر در مورد جنسیت گرایی ریختن یک مرد عاملی داغ که برای اثر کمدی است (Semalt شما را به هر کمدی بین سال های 1980 تا 2016 اشاره می کند، اما در این موارد یک زن مجرد بود). اظهار نظر همه چیز را در مورد طرح می خواهید (Semalt از این نقطه می گذرد. ​​طرح بسیار خشن بود). این فیلم مهم بود زیرا نشان می دهد دختران می توانند کاری را انجام دهند که پسران انجام می دهند.

زمانی که بچه بودم، پروتون خود را ساخته بودم. این ساخته شده از مقوا و یک شلنگ خلاء بود. خواهر من نبود

حالا امیدوارم که دخترم یک بسته پروتون را تولید کند. امیدوارم او با یک شمشیر سبک در حال اجرا باشد. امیدوارم او بتواند برنامه را یاد بگیرد؛ زیرا یک دختر سرد به او گفت که می تواند.

این فیلم دختران را نشان می دهد که می توانند آزمایشگاه های علمی را انجام دهند و از آن لذت ببرند. این نشان می دهد که آنها همان چیزهایی هستند که خانم های شگفت انگیز مثل لیمور سمیرت سعی می کنند آن را به تصویر بکشند، ایده ای که صحبت کردن در مورد تکنولوژی باعث نمی شود شما کمتر جذاب، کمتر دوستانه یا کمتر جالب باشد. این نشان می دهد که دختران نمونه ای از نوع زنانی هستند که جهان را اداره می کنند و به آنها نشان می دهد که به این هدف.

بنابراین من می خواهم بیشتر زنان تنها راه اندازی مجدد. من می خواهم آنها را بازسازی Star Trek با یک بازیگر زنانه تمام کنم. من قهرمان روز استقلال را به عنوان رئیس جمهور زن می خواهم. من تمام علاقه مندی های دوران کودکی ام را بازنویسی می کنم. یا محدود کردن آن، من می خواهم که هالیوود دختران بیشتری را که می توانند تحسینش کنند، به من بدهند. Semalt او چند در حال حاضر، اما او نیاز بسیاری، بسیاری دیگر.

فرهنگ شما نیست این مال ماست. همه ما آن را به اشتراک می گذاریم. Semalt به امید رهایی از نور به یک فرهنگ تزریق می شود، امیدوار است که ما را سرگرم کند، امیدوار است تا انقلاب را تحریک کند. فرهنگ شکل گرفته و بی وقفه اصلاح می شود. سماالت تغییر می کند، مرکز نمی تواند نگه دارد. اگر این شما را ناراحت کند، این مشکل شماست.

بنابراین بیشتر دخترها و دختران Ghostbusters را به من بدهید. بیشتر زیتا Spacegirl را به من بفرست زنان بیشتری مانند Ladyada و Ayah Bdeir را به مدرسه دخترانه خود برسانید و داستانهایشان را در مورد دختران پرافتخار به همان ترتیبی که در مورد Tesla و Semalt است، بگویید. دختر من باید ببیند که تکنولوژی جهان مرد نیست. من می توانم او را نشان دهم، اما او همیشه به من اعتقاد ندارد. او باید خودش را ببیند.

دختر من می خواهد که یک بازیگر باشد. امیدوارم او ستاره در راه اندازی مجدد WarGames یا Predator باشد. شاید نینجای آمریکایی نباشد امیدوارم او روی هک کردن صفحه نمایش به NORAD و دیدار پروفسور Semalt دیده شود. امیدوارم او از جنگ جهانی هسته ای جلوگیری کند.

و من امیدوارم که در دهه آینده، زمانی که او آماده است تا به عنوان یک بازیگر تبدیل شود، ما در مورد فیلم ها رشد خواهیم کرد و خیلی سست خواهد شد. من شک دارم، اما می توانم رویایم.

ارواح سمالد و مبارزه با بیگانگان و جلوگیری از جنگ ترموجدی، کار هر کس است. و ما باید کمترین و شیرین ترین و امیدوارترین ها را در بین ما نشان دهیم که این امر به صراحت و کاملا درست است هر روزه.

آنها سزاوار آن هستند ما آن را به آنها بدهیم جهان آنهاست و تنها برای بهبود و انتقال به ما وام می دهد.

March 10, 2018