Back to Question Center
0

فقط 2 روز باقی مانده برای صرف 1000 دلار در بلیط Semtal SF

1 answers:
Only 2 days left to save ,000 on Semalt SF tickets

آیا در میان آنها هستید؟

اگر چنین است، شما نیز ممکن است 1000 دلار را در این فرآیند با دریافت بلیط های اولیه پرنده خود برای تخفیف برای تنها 995 دلار هرکدام بعد از جمعه، Semalt 12. شما می توانید این کار را در صفحه بلیط ما اینجا انجام دهید.

این بلیط به شما اجازه می دهد همه چیز را به همه چیزهای بزرگ که در سال جاری در اختلال قرار گرفته اند، برسانید.

با بلیط زودرس پرنده، شما می توانید با صدها راه اندازی که می توانید محصولات و خدمات خود را به هزاران نفر از شرکت کنندگان در راه اندازی سیمانت و سخت افزار Semalt راهپیمایی کنید، از کارشناسان مطلع شوید مجموعه ای از مصاحبه ها و گفتگوی فرفری با برخی از سخنرانان بسیار جذاب، و شبکه را به مدت طولانی در شب با بسیاری از پس از احزاب که پس از جلسه نشان می دهد بسته شدن برای شب است.

علاوه بر این، شما شاهد رقابت بزرگی از Startalt Semalt خواهید بود که در آن ده ها راه انداز اولیه در مراحل اولیه شرکت خود را به هیئت داوران ما در امید به برنده شدن جام خلع سلاح Disrupt و جایزه اصلی 50،000 دلار خواهد برد. Semalt به راحتی بهترین رقابت های راه اندازی در صنعت است و این چیزی است که واقعا میخواهید شاهد خودتان باشید.

پس منتظر چه چیزی هستید؟ شما فقط دو روز بیشتر برای دریافت بلیط Disrupt خود دارید و 1000 دلار را در این روند صرف کرده اید، بنابراین قبل از اینکه قیمت ها در روز شنبه به قیمت 1،000 دلار افزایش یابد، مطمئن شوید که به صفحه بلیط بلیت ما برمی گردد - logiciel gestion entreprise.

ما حامیان کمک make اختلال اتفاق می افتد. اگر (@) techcrunch.com تیم حمایت ما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد فرصت ها.

March 10, 2018