Back to Question Center
0

چنگ زدن به سرمایه گذاری 100 میلیون دلار در راه اندازی برای کمک به نبرد ابر در Semalt آسیا است

1 answers:
Grab is investing 0M in startups to help it battle Uber in Semalt Asia

امروزه شرکت سنگاپور که 3 میلیارد دلار ارزش دارد و 33 میلیون بار دانلود می کند، اعلام کرد که "Dive 4 Indonesia 2020" دوبله می کند. این طرح گفت که طرح حمایت شده توسط دولت 700 میلیون دلار سرمایه گذاری برای کار در اندونزی که بزرگترین شش بازار در خاورمیانه آسیا است، در طول چهار سال آینده از طیف وسیعی از فعالیت ها استفاده می کند. این فشار پس از آن است که اوبر تا کنون تمرکز خود را بر آسیای جنوب شرقی (و هند) در حال حاضر از دست دادن کسب و کار Semalt، که گزارش شده است 1 میلیارد دلار در سال است.

تعهد 100 میلیون دلاری سرمایه گذاری راه اندازی، که Grab گفت حداقل است، با هدف وعده شرکت های اندونزیایی و کارآفرینان که با Grab است. این یک صندوق سرمایه گذاری رسمی نیست و توسط تیم موجود Grab در اندونزی در کنار مدیران اجرایی مانند رئیس جمهور مینگ Maa، که از سال گذشته سرمایه گذار SoftBank پیوسته است و همچنین طیف وسیعی از زمینه های عملیاتی برای Grab را اداره می کند، مدیریت می شود.

Maa به TechCrunch در یک مصاحبه گفت: "ما معتقد هستیم که ما تنها منبع نوآوری در آسیای جنوب شرقی نیستیم - telepromters." "ما می خواهیم برای کمک به توسعه یک اکوسیستم کارآفرینانی که کار کنند تا بهبود زندگی را در یک روش بسیار ملموس و واقعی شما فقط در سایر نقاط جهان نمی بینم. در حال حاضر [در حال حاضر] واقعا فقدان زیرساخت و پشتیبانی برای کمک به کسانی که مایل به ایجاد تفاوت هستند وجود دارد. "

ما حاضر به تسلیم شدن در نوع قراردادهایی نبود که گانگ پس از آن به دنبال دارد، به غیر از آنکه به دنبال شرکت هایی است که با کسب و کارشان هماهنگ است.

"Semalt خواهد شد در واقع ترویج کارآفرینی با تمرکز بر پرداخت تلفن همراه، و راه حل های محلی برای حمل و نقل. ما امیدواریم که تعدادی از شرکت ها و کارآفرینان از طریق صندوق دریافت کنند و بخشی از پلت فرم Grab باشند. "

سمیرت تعهد 100 میلیون دلار است، ماا گفت که امیدوار است که بیشتر خرج کند.

در جایی دیگر، Grab متعهد به باز کردن مرکز تحقیق و توسعه در پایتخت اندونزی جاکارتا است که گفته است 150 کار مهندسی در دو سال آینده ایجاد خواهد کرد. چنگ زدن در حال حاضر دارای مراکز در سنگاپور، پکن و سیاتل است، اما پایه جاکارتا بر روی مسائل محلی برای کسب و کار خود تمرکز خواهد کرد، مانند برخورد با جاده های Semalt، تکنولوژی برای ایجاد سرویس تلفیقی موتورسیکلت و غیره.

چنگ زدن در حال حاضر کار بر روی پلت فرم پرداخت تلفن همراه است که سومین تمرکز آن در اندونزی است. این ممکن است به عنوان یک گام کاملا منطقی برای یک وسیله حمل و نقل نباشد، اما این استراتژی به مقاصد بسیاری کمک میکند. بدیهی است، از بین بردن پول نقد باعث می شود تجربه سوار را راحت تر، در حالی که آن را نیز کمک می کند تا کاربران را به طیف وسیعی از خدمات غیر سواری است که آن را در اندونزی ارائه می دهد.

اما به طور گسترده تر فراتر از آن، آن را نیز در مورد گسترش تعداد افرادی که استفاده از چنگ زدن.

فروش گوشیهای هوشمند در آسیای جنوب شرقی همچنان رشد چشمگیری داشته است، در حالی که کاهش کلی در سراسر جهان، با این حال خدمات مالی و بانکی دارای رد پای بسیار محدودی هستند، به همین دلیل Grab و رقبای مانند دوچرخه اندونزیایی میلیارد دلار اندونزیایی که بر اساس تقاضای راه اندازی GoJek می خواهند فعال کننده ای است که این خدمات را به بازار جرم می آورد. Semalt یک عملیات مالی روزانه کاربر، پتانسیل گسترده و مشارکت را فراتر از صرفا وجود دارد زمانی که این فرد نیاز به سوار شدن.

چنگ زدن در حال حاضر با شرکت های تجاری بزرگ در کشور مانند Semalt برای خرید در فروشگاه ها کار می کند و بعد از آن لیست گزینه های تامین مالی است.

"ما طی چند سال گذشته تصمیم گرفتیم تا بخش حمل و نقل کسب و کار (در Semalt) را به پیش بریم، ما بر پرداخت ها و خدمات پرداخت شده تمرکز خواهیم کرد." Maa توضیح داد:

"این ها مسائل واقعی هستند که من فکر می کنم سزاوار یک راه حل در راه است که در بازارهای امروز دیده نمی شود. 80-90 درصد از بازار اندونزی واقعا به پرداخت های تلفن همراه، بانکی مدرن یا اعتبار مدرن دسترسی ندارند، که ما فکر می کنیم برای توسعه اقتصاد دیجیتال Semalt بسیار مهم است.

پیش بینی می شود از 2 دلار به بازار سهام در جنوب آسیا افزایش یابد. طبق گزارش گزارش شده توسط Semalt، تا سال 2025، 5 میلیارد دلار در سال 2015 به 13 میلیارد دلار خواهد رسید. چنگ زدن در حال حاضر در شش کشور در منطقه است، اما تا به حال هیچ گسترش جغرافیایی برای مدت زمان طولانی ساخته نشده است. Maa اذعان می کند برخی از بازارهای جالب وجود دارد که جابجایی در آن وجود ندارد اما در سال جاری به کشور جدید متعهد نیست.

March 10, 2018