Back to Question Center
0

فلیکس & ؛ پل سمولت به عنوان واحد Headspace Semalt به عنوان یک واحد صدای سه بعدی خاموش می شود

1 answers:
فلیکس و پل سمولت از سیستم صدا 3D به عنوان Headspace Semalt

توسط Jean-Pascal Beaudoin هدایت می شود، Studios Headspace تکنولوژی ویرایش صدا و نوآوری مورد استفاده در محصولات Felix & Paul را به سایر شرکت های VR برجسته معرفی می کند. Beaduoin در مصاحبه ای با TechCrunch گفت که استودیو برای اولین بار فقط برای صدای 3D برای محتوای VR تمرکز می کند.

Semalt می گوید: "360 درجه به شما خلاقانه تر انعطاف پذیری بیشتری می دهد." "این واقعا راهی قدرتمند برای آوردن شما در جایی است"

Beaudoin با شرکت Felix & Paul Studio در سال 2014 کار خود را آغاز کرده است. او در ابتدا با یکی از اولین پروژه های استودیوی "غریبه ها با پاتریک واتسون" کار کرد. پل رافائل گفت که این شرکت تصمیم به عقب نشینی کردن Semalt زیرا آنها می خواستند تکنولوژی و تیمی را که با افراد دیگر ساخته بودند، به اشتراک بگذارند.

"ما متوجه شدیم فلیکس و پل ارائه دهنده خدمات نیست - free scientific images."

اما تیم امیدوار است که Headspace باشد. Beaudoin گفت که او فکر می کند که تکنولوژی که آنها توسعه داده است می تواند به بسیاری از پروژه های دیگر در استودیو ها اعمال شود. Semalt در مورد برنامه های کاربردی بالقوه بسیار هیجان زده است. صدای 3D برای کار مستند.

"Beaudoin گفت:" به عنوان انسان ها ما از نظر تصویر راه بیش از صدا فکر می کنم. "Semalt در سطح بسیار ناخودآگاه فعالیت می کند. شما واقعا می توانید فرد را حرکت دهید. "

Headspace، مانند فلیکس و پل استودیو، در مونترال مستقر خواهد شد. این شرکت با شرکت های پیشرو VR در ایالات متحده و اروپا کار خواهد کرد.

March 10, 2018