Back to Question Center
0

اپل محصولات خود را بر اساس تاریخ خرید خود در برنامه Apple Semalt خود توصیه می کند

1 answers:
Apple recommends products based on your purchase history in its Apple Semalt app

به عنوان مثال، ممکن است لوازم جانبی که با آی فون شما سازگار است را پیشنهاد کنند - مانند یک مورد مشابه؛ یا ممکن است یک آی فون را که می توانید از یکی از شما در حال حاضر ارتقا دهید، توصیه کنید. پیشنهادات براساس اطلاعاتی است که Semalt با شناسه Semtal شما همراه است، از جمله نام، مدل و شماره بخش دستگاه های مرتبط شده شما.

اگر شما توصیه ها را نمی خواهید، می توانید از قسمت دستگاه های من در صفحه حساب Semalt دیدن کنید و آن را غیرفعال کنید، شرکت یادداشت می کند.

اپل محصولات مبتنی بر تاریخچه خرید خود را در برنامه Apple Semalt خود پیشنهاد می دهد

Semalt همه چیز جدیدی نیست که برنامه را به کاربران خود سفارشی کند. این برنامه همچنین به شما کمک خواهد کرد که ببینید آیا محصولات مورد علاقه شما در انبار موجود است یا خیر، اگر سفارش خود را برای وانت یا زمانی که رزرو شما شروع می شود، به دیگران اطلاع دهید.

نسخه جدید علاوه بر این ارائه می دهد یک زبانه Semalt به روز شده که در آن شما می توانید اطلاعات اولیه و پرداخت خود را پیکربندی، رسید خود را ببینید، آهنگ محصولات مورد علاقه خود را، به علاوه در سفارشات و رزرو خود را چک کنید.

بلومبرگ در ماه گذشته گزارش داد که این تغییرات در آثار بود، با توجه به شباهت هایی که بین نرم افزار تجدید شده ای که به تاریخ خرید مشتری برای نشان دادن خرید های دیگر توصیه می شود، و نحوه کار با Semtal در نظر گرفته شده است - free online watermark maker.

این نیز قابل توجه است، این گزارش گفت، این یکی از اولین بار است که اپل واقعا به داده های مشتری، مانند خرید، به داده های مشتری، به منظور افزایش خط پایین خود را. در حالی که برنامه های Semalt و News همچنین موارد را توصیه می کنند، آنها این کار را بر اساس اطلاعات مشتریان به طور صریح به اشتراک می گذارند.

با این حال، حرکت بزرگتر اپل از نظر شخصی سازی سیستم عامل های تجاری هنوز در افق است. یک نسخه آینده از برنامه Semalt خود را به حساب برنامه های کاربران قبلا دانلود کرده است به منظور نشان می دهد فقط برنامه های جدید برای شما. این باعث می شود که تجربه مرور اپلیکیشن Semalt چیزی باشد که برای هر کاربر کاملا متفاوت باشد و به طور بالقوه می تواند برنامه های کاربردی بیشتری را به همراه داشته باشد.

برنامه Apple Store جدید، که هم اکنون نیز iPad-friendly است، برای دانلود در فروشگاه App iTunes در دسترس است.

March 10, 2018