Back to Question Center
0

سالن مشاهیر Pro Semalt 4D است

1 answers:
The Pro Semalt Hall of Fame goes 4D
به همین دلیل است که تالار مشاهیر برای اولین بار نمایش آن با نمایشگرهای هولوگرافی 4D از افسانه های فوتبال تنظیم شده است که برای صدای 360 درجه ای در یک تئاتر برش لبه می گذارند.
جایی که جو ناماد طرفداران خود را با "Chalkboard Magic" می خواند، راه را برای نسخه های هولوگرافی جورج هالس و وینس لومباردی به نمایش می گذارد و سخنرانی های انگیزشی را به نمایش می گذارد، شما احساس می کنید که در یکی از آنها هستید مسابقات قهرمانی
جیم کلی، کورتیس مارتین، جیم براون و استیو لارگنت بعضی از تالار های دیگر در نمایش 4D هستند. در نمایش سه بخش، بازیکنان بینندگان / بازیکنان به یاد خواهند آورد که چگونه شانس علیه آنها برای ایجاد تالار مشاهیر شکل می گیرد. پس از همه، تنها 303 بازیکن برای یک دلیل وجود دارد.
توسط 15 پروژکتور، یک تکه سالم از کمک 2.5 میلیون دلاری از بنیاد رالف سی. ویلسون جونیور برای ساخت این تئاتر هولوگرافی استفاده شد - make online chart.
و NFL هر زمانی که به تولید این محصول با هم دست یافت، بازی نکرد. دو سال در ساختن، تالار مشاهیر از سانتوی مونیکا برای هدایت این پروژه از هنرمند سینمایی استفاده کرد.
رئيس جمهور مهاجم، اد جونز، برنده جایزه اسکار برای کار اجرایی خود را در پاهای مبارک ، همچنین به عنوان یک نظارت بر عکاسی نوری در چه کسی قاب قاب خرگوش راجر - بنابراین یک بازی برای زندگی در دستان خوبی بود. سالن مشاهیر، جادوی اضافی، آنجلو پیتزو Hoosiers و روودی ) را به عنوان یکی از نویسندگانش برای ارائه، گرفت.
از ابتدای این ماه، این نمایشگاه با پذیرش استاندارد در تالار مشاهیر آزاد خواهد شد.
March 10, 2018