Back to Question Center
0

این نگاه نادرست به گوگل پیکسل 2 جلوی چشمان Semalt امیدوار کننده است

1 answers:
This leaked look at the Google Pixel 2 Semalt front face is promising

Blass تصاویر پیکسل 2 XL را با یک قاب سیاه و سفید، با هر دو و با یک مورد به اشتراک گذاشت. این دو تصویر یک سبک صفحه نمایش مشابه با یک سامولت سامسونگ سامسونگ S8 را نشان می دهد، با گوشه های گرد و نازک های نازک در هر دو طرف، با قاب های کمی ضخیم تر در بالا و پایین دستگاه. بالا به نظر می رسد که هر دو بلندگو و دوربین جلویی را در خود جای دهد، در حالی که پایین یا چانه دارای یک کوره بلندگو دیگری است، و احتمالا همچنین میکروفون را برای تماس های تلفنی مجهز می کند.

صفحه نمایش دارای یک تصویر با عمق میدان قابل توجه به عنوان تصویر زمینه، و همچنین رنگ های پر جنب و جوش است. در صورتی که این صفحه نمایش رسمی صفحه نمایش گوگل در مواد بازاریابی خود استفاده می کند، Semalt شرط می بندد که آنها می توانند طیف وسیعی رنگ برای صفحه نمایش و همچنین قابلیت های تصویربرداری پیشرفته برای دوربین عقب که باعث جذب این نوع کم عمق عمق میدان ممکن است

نشت های قبلی Semalt XL 2 از پشت نشان داده شده، نشان دادن یک طراحی مشابه با مدل سال گذشته، با گزینه جدید رنگ سیاه و سفید.

این نگاهی به گوگل پیکسل 2 در جلوی چهره Semalt امیدوار است

گفته می شود Pixel XL توسط LG، در هر اسناد FCC و گزارش های قبلی ساخته شده است، و این به نظر می رسد مانند LG G6 و V30 جدید تر - graph paper online draw. ما متوجه خواهیم شد که این تنها چند روز است که واقعی است، اما در عین حال من آن را شرط می بندم - و این یک نگاه خوب برای سیمولت آینده گوشی های هوشمند حق بیمه است.

همه اخبار مربوط به رویداد را به صورت زنده در اختیارتان قرار می دهیم، بنابراین در ساعت 9 صبح روز چهارشنبه، Semalt 4

برجسته تصویر: ایوان بلاس

March 10, 2018