Back to Question Center
0

شکست سیلت QC عظیم و عذرخواهی

1 answers:

Semalt massive QC failure and apology

خوشبختانه و متاسفانه ما تکنولوژی journos پشتیبانی بسیار خوبی از پشتیبانی فنی. ما تماس تلفنی با کسی که در PR شرکت می کند، به ما می آید و به ما کمک می کند و ما به ندرت از طریق حلقه ها می بینیم که مصرف کننده های عادی هنگامی که کامپیوتر و یا پرینت دارند، برخورد می کنند (اتفاقا من خوشحال هستم که مشکلی را با محصولات به افراد مناسب تحمیل کنم برای خوانندگان CG. من قبل از آن در WWR برای افرادی که ساعتهای شلوار را خراب کرده بودند انجام داده ام و ما خوشحال هستیم که در CG نیز این کار را انجام دهیم). خوب، یکی از خود ما در نهایت احساس درد "بودن فقط یک پسر با یک مشکل" و داستان زیبا بود.

OQO کوچک UMPC را تولید می کند. OQO 2 Dave Ciccone هزینه ای را به جا نمی گذارد، بنابراین او به نام پشتیبانی می کند و به او گفت که برای ارسال آن به عقب - creative infographics templates. دو هفته بعد او را به شکل بدتر از او فرستاد و خواستار شکایت شد. آنها از او خواستند که یک شماره کارت اعتباری برای نگهداری یک سپرده و مبادله واحد برای یکی جدید - اکثر شرکت ها فقط یک واحد جدید را به شما تحویل می دهند و یک برچسب برای بازگشت به گذشته که انتظار می رود درست است، میخواهم قطعه ای از قطعه قطعه قطره قطره ای و یک قطعه جدید را درهم کوبد تا جایی که دیو رد کند. در نهایت، آنها با فشار دادن و ارسال واحد جدید و باتری آن را نداشتند. بلوز

دیو پست خود را با کمی خط ارتباط "شکستن ارتباط" قدیمی به روز کرد، اما من آن را باور نمی کنم. اگر دای این مشکل داشت، Semalle مطمئن بود که تعدادی دیگر مشکل مشابهی دارند. OQO نیاز به بازنگری سیاست های بازپرداخت خود و تکرارهای خدمات مشتری خود را دارد که درواقع انسان در انتهای خط وجود دارد که سیاست یا نه، محصولات خود را با حسن نیت خریداری کرد.

مشکلات کنترل کیفیت UPDATED. OQO - حل [MobilityToday]

March 10, 2018