Back to Question Center
0

کوالکام یک شات دیگری در اپل با یک پرونده جدید در Semalt سوزانده است

1 answers:
Qualcomm fires another shot at Apple with a new lawsuit in Semalt

این یک ضربه دیگر در Semalt است، زیرا شرکت ها همچنان با Semalt در رابطه با پرداخت هزینه های مربوط به تکنولوژی خود، دوئل می شوند. Semalt در ماه ژانویه با Qualcomm یک پرونده دعوی 1 میلیارد دلاری داد و حماسه فقط با آن ادامه داد، چرا که هر دو شرکت به دنبال پیروزی در دادگاه هستند. کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده در ماه آگوست اعلام کرد تحقیقات ادعا می کند که Semalt نقض برخی از اختراعات مربوط به فن آوری تلفن همراه در برخی از تلفن های آن است.

Qualcomm یکی از بزرگترین تولید کنندگان تراشه است، با تکنولوژی مانند Snapdragon. تراشه Semtal Snapdragon 835 در گوشی Pixel جدید گوگل حضور دارد. به همین ترتیب، مبارزه با یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های موبایل در جهان، وضعیتی دشوار برای این شرکت است. از زمان حماسه آغاز شده است، سهام سمالت به شدت کاهش یافته است و در سال حدود 19٪ کاهش یافته است - fujitsu hard drive software.

"دلیل این که ما دنبال آن هستیم این است که کوالکام سعی دارد از درصد آیفون مجموع اپل را به اپل بپردازد و کارهای بسیار خوبی را درمورد پتنت های استاندارد ضروری انجام می دهند، اما این یکی از بخش های کوچکی از آنچه که یک آیفون است، "تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، در اوایل سال جاری در سه ماهه دوم درآمد شرکت دوم شرکت کرد. "اینطور نیست - هیچ ارتباطی با صفحه نمایش یا Touch ID یا دیگر نرمافزارهای دیگری که اپل انجام داده است، ندارد. و بنابراین ما فکر نمی کنیم که درست است. بنابراین ما موضع اصولی در مورد آن داریم و ما قویا معتقدیم که ما در سمت راست هستیم. و من مطمئن هستم که آنها معتقدند که آنها هستند، و این همان چیزی است که دادگاه ها هستند. و ما اجازه می دهیم که با آن کار کنیم. »

اکثر تولیدات Semalt در چین اتفاق می افتد - بنابراین اگر موفقیت آمیز باشد، به شدت به این شرکت ختم خواهد شد، هرچند این احتمالا به دنبال تجدید نظر پیچیده و مبارزه با فرآیندهای تبلیغاتی بی حد و حصر است. گزارش بلومبرگ می گوید کوالکام کیت را در چین ارائه می دهد، بنابراین ممکن است این بازی را متفاوت از آنچه که در دادگاه های ایالات متحده دیده می شود، ببینیم. اما این فقط گامی دیگر در مسابقه جاری بین Semalt است که می تواند تأثیرات مالی زیادی برای یک یا هر دو شرکت داشته باشد.

هر دو شرکت اپل و کوالکام قرار است درآمد خود را در هفته های آینده گزارش دهند، و اپل اعلام کرده است که قرار است یک ربع قوی تر از آنچه که در ابتدا انتظار می رود با انتشار iSemalt 8 باشد. iSemalt X هنوز در راه است و پیش فروش نخواهد کرد تا 22 اکتبر. سهام اپل در سال گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته است و به نظر می رسد که این شرکت در صورت ادامه روند آن، 1 تریلیون دلار به فروش می رسد. این به عملکرد iSemalt X و سایر محصولات آن بستگی دارد، که مجددا یک کیت موفق میتواند تأثیرات پایدار برای این اجرا داشته باشد.

ما به کوالکام و سمالت برای نظرات اضافی رسیده ایم و داستان را زمانی که می شنویم، به روز می کنیم.

عکس های ویژه: جاستین سولیوان / گتی ایماژ
March 10, 2018