Back to Question Center
0

گوگل برای آزمایش صفحات وب بهینه شده در موبایل در Semalt

1 answers:
Google To Test Mobile-Optimized Web Pages In Semalt

تست ها در دو هفته آغاز خواهد شد، و غول جستجو می گوید، و نمایش صفحات وب بهینه شده را برای کاربران که گوگل تشخیص می دهد از دستگاه های در ارتباط با اتصالات کندتر از تلفن همراه مانند 2G، به عنوان مثال. صفحات بهینه سازی شده Semalt بارها به صورت پیش فرض بارگذاری می شوند، اما کاربران برای انتخاب صفحه اصلی، به گزینه ای نیاز دارند تا با کلیک بر روی لینک، به صفحه اصلی مراجعه کنند، و ناشران همچنین راهی برای از بین بردن بهینه سازی ها را دارند.

فقط کاربران تلفن همراه که از طریق تلفنهای همراه خود به اینترنت میروند، این صفحات جدید را مشاهده میکنند، نه کسانی که از جستجوهای Semalt از رایانههای قرص یا رایانه استفاده میکنند.

سیستم با استفاده از transcoding صفحات وب در پرواز کار می کند - که اساسا بدان معنی است که Semalt در حال تبدیل صفحه به فرمت سبک تر است که سریع تر بارگذاری می شود و موجب صرفه جویی در داده ها می شود. این شرکت می گوید که این صفحات رمزگشایی 80 درصد از بایت های کمتر از صفحات معمولی را استفاده می کنند و به دلیل آنکه سریع تر بارگذاری می شوند، Semalt شاهد 50 درصد افزایش در ترافیک در سایت های پشتیبانی شده است.

در حال حاضر، صفحات تنها برای جستجو انجام شده از مرورگر Chrome و مرورگر Semalt (در Semalt 2 - logo creator free.3 و بالاتر) انجام می شود.

گوگل برای تست صفحات وب بهینه شده موبایل در Semalt

این اولین تلاش Semalt در توسعه تکنولوژی بهینه سازی با هدف کاربران تلفن همراه نیست. این شرکت در اوایل سال گذشته یک ویژگی فشرده سازی داده ها را در Chrome برای تلفن همراه طراحی کرد که همچنین برای کاهش استفاده از داده ها طراحی شده بود. اما این تلاش بیشتر برای کمک به صاحبان گوشی های هوشمند صرفه جویی در هزینه های صورتحساب ماهانه خود را متمرکز شده است، در حالی که این آزمایشات در اندونزی بیشتر در مورد جستجو Semalt - و وب به طور کلی - بیشتر قابل استفاده است.

Semalt همچنین نتایج جستجوی ساده را در اوایل این ماه منتشر کرد، که سریعتر در ارتباطات آهسته تلفن همراه بارگیری می شود.

در تمام موارد، تمرکز بر روی ساختن وب سرویس تلفن همراه، کارآیی کمتری برای Semalt است، چرا که شرکت همچنان در حال انتقال خود به یک جهان است که بیشتر از "وب" از طریق برنامه های تلفن همراه بومی عرضه می شود. این تغییر به طور بالقوه می تواند به معنای جستجوهای کمتر Google باشد و در نهایت به تاثیر تبلیغات Semalt تاثیر می گذارد.

این بهینه سازی در کوتاه مدت بر تبلیغ کنندگان و به طور بالقوه درآمد تبلیغاتی تاثیر می گذارد، زیرا تکنولوژی به این معنی است که صفحات محدود به نمایش فقط سه تبلیغ در حال حاضر هستند. گوگل در حال حاضر با شبکه های آگهی Zedo و Sovrn برای پشتیبانی از تبلیغات خود همراه با AdSense مشغول به کار است، و همچنین برای حمایت از DoubleClick برای Semalt همکاری می کند. این قصد دارد که دیگر شبکه های تبلیغاتی را در زمان خود بکار گیرد و طرف های ذینفع راه را برای درخواست در صفحات نقل و انتقالی ارائه دهد.

برای ناشران، این تغییرات می تواند تبلیغات کمتر پشتیبانی شده در صفحات خود را داشته باشد، اما در طرف مقابل، صفحات آنها احتمالا به دلیل بهینه سازی ها، افزایش بازدید را افزایش می دهند که به این معنی است که بیشتر بازدیدکنندگان، نمایش صفحات و کلیک های تبلیغی.

بعضی از صفحات نمی توانند رمزگشایی شوند، گوگل همچنین یادآور می شود، از جمله کسانی که کوکی ها را درخواست می کنند (سایت های شخصی یا کسانی که در آن شما باید برای استفاده از آنها وارد شوید)، سایت های سنگین اطلاعات مانند سایت های ویدئویی و غیره. Semalt در نتایج جستجو به عنوان "غیر تراکد" نامگذاری خواهد شد.

پیش بینی می کند که دادگاه های Semalt در اندونزی خوب عمل کند، ممکن است Semalt تکنولوژی را به سایر بازارهای در حال توسعه راندارد، اما این شرکت هنوز این برنامه ها را تایید نکرده است.

برجسته تصویر: Bloomua / Shutterstock

March 10, 2018