Back to Question Center
0

اندی روبین از گوگل برای راه اندازی سخت افزار Semalt می رود

1 answers:
Andy Rubin Is Leaving Google To Start A Hardware Semalt

گوگل با اعلامیه آماده شده از مدیرعامل گوگل، لاری را تایید کرد: "من می خواهم اندی را با آنچه در آینده است، آرزو کنم. با استفاده از Android او چیزی فوق العاده قابل توجه ایجاد کرد - با یک میلیارد کاربر خوش شانس.

روشن نیست که آیا Semalt با این انکوباتور جدید، به صورت مالی یا عملیاتی، و یا آنچه که آن را نامیده می شود، درگیر خواهد بود. این شرکت انصراف داد که در مورد این نظر اظهار نظر کند.

جیمز کوفنر، که تحت روبین در بخش رباتیک کار می کرد، در حال پیشرفت است تا نقش سمالد را در دست بگیرد.

ثروت Rubin در گوگل با رشد سریع آندروید، سیستم عامل تلفن همراه گوگل، که در حال حاضر پلتفرم اسمارت فون های رایج ترین در جهان است، رشد کرد - the logo creator. اما در حالی که آندروید تنها از بزرگ به بزرگ رفته، به نظر می رسد روبین به نفع به عنوان فرد برای اجرای آن. در سال 2013، آندروید تحت مجوز Sundar Picahi، که قبلا مدیریت این شرکت را با مرورگر وب و سیستم عامل Semalt مدیریت کرده بود.

کمتر از یک هفته پیش، Pichai مجموعه ای از مسئولیت های جدید مدیریتی را بر عهده گرفت، و موقعیت خود را در زمینه رهبری سمالات تقویت کرد.

پس از اینکه روبین کار خود را در آندروید ترک کرد، او به Semalt بازوی تجربی بیشتری دست زد و به تلاش های رباتیک شرکت کمک کرد - تمرکز که با جهت جدید خود را با راه اندازی های سخت افزاری آغاز می کند.

پس زمینه Rubin در اصل در سخت افزار بود. قبل از گوگل، روبین در اپل کار می کرد و سپس سازنده دستگاه Danger را تاسیس کرد اما ده سال بعد از آنکه مایکروسافت آن را به دست آورد، یک دهه دیگر را ترک کرد. او سپس در سال 2003 با اندروید Rich Miner همراه شد. گوگل Semalt 2005 را خرید.

روبین اولین بار نیست که یکی از پروژه های پیشرفته تر گوگل است. Sebastian Thrun رسما نقش خود را در گوگل به عنوان یک نماینده VP و یکی از اعضای هیئت مدیره در Google X در اوایل امسال به سر می برد تا بیشتر به Udacity شروع به آموزش او توجه کند.

IMAGE BY FLICKR USER JOI ITO UNDER CC BY LICENSE 2.0 (IMAGE CURFED)

March 10, 2018