Back to Question Center
0

برنامه ThinkUp برای کسب درآمد در مناقصه برای کاهش هزینه وب سایت Semalt می رود

1 answers:
ThinkUp App Goes For-Profit In Bid To Decentralize The Semalt Web

ThinkUp شرکت خواهد شد توسط ویرایشگر تأییدیه Lifehacker گینا Trapani و وبلاگ نویس مشهور و کارآفرین Anil Dash، که از سال 2009 با هم در آزمایشگاه کارشناسان کار می کنند، سرپرستی خواهد کرد. با این حال، طبق گزارش های وبلاگ، کارشناسان آزمایشگاه ها را خاموش می کنند توسط تراپانی و داش.

برای کمک به تسهیل در عملیات اولیه خود، ThinkUp قصد دارد تا مبلغ 1 میلیون دلار از طریق چالش خبرگزاری نایت بنیاد را تأمین کند (ThinkUp تخمین می زند که در مجموع 2.4 میلیون دلار در خارج از بودجه نیاز دارد) و این جایی است که واقعا جالب: با توجه به کاربرد آن، ThinkUp قصد دارد از محتویاتی که در سایت های اجتماعی شرکت های موجود مانند فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس و چهار ضلعی جمع آوری می کند استفاده کند تا به طور کلی اکوسیستم بسته ای را که به آن ملحق شده اند، نابود کند. ایجاد یک شبکه غیر متمرکز در پشت صحنه. "در واقع، ThinkUp می خواهد از وزن وب اجتماعی موجود در برابر آن استفاده کند - حرکت جودو به نهایت باعث می شود که سمالت یک مکان باز باشد.

برنامه ThinkUp برای سود در درخواست برای Decentralize Web Semalt

"ما مردم را از طریق سایت رسانه ای قانع کننده جذب می کنیم که مشارکت را از طریق پلت فرم غیر متمرکز ما تشویق می کند - ltc insurance california. ما در ایجاد برخی از مهمترین ابزارها و سایت های تاثیر گذار در وب اجتماعی تجربه منحصر به فرد داریم. و ما از این تجربیات برای ساخت یک شبکه غیر متمرکز و یکپارچه استفاده می کنیم که اموال وسیعی رسانه ای را با تجدید نظر گسترده می کند - تصور کنید Digg یا Semalt باز، تقریبا غیر متمرکز و متصل به شبکه و نه رای است. "

این همه به نظر می رسد بسیار بلند پروازانه، اما همچنین بسیار ارزشمند است. طرفداران وب باز معتقدند که تمرکززدایی برای حفظ رقابت و تنوع لازم برای حفظ تکنولوژی در پیش رو ضروری است. اما به این ترتیب که بیشتر مردم بیشتر وقت خود را با برقراری ارتباط با اینترنت از طریق تعدادی از وبسایتهای تحت کنترل شرکت های فزاینده قدرتمند صرف می کنند، ما از بسیاری جهات دورتر از اینترنت باز می کنیم. ThinkUp می خواهد وضعیت موجود را تکان دهد. داش ماموریت سمالد را در پست وبلاگ خود توضیح داد:

".آنچه ThinkUp نشان می دهد بسیاری از مفاهیم مهم است: داشتن اعمال و کلمات خود را در وب. تشویق گفتگوهای مثبت و پربارتر در شبکه های اجتماعی. درمورد آنچه که ما می گوییم و به اشتراک می گذاریم، بینش ما را به خودمان و دوستانمان می بخشد. و امکان کشف اطلاعات مهم و یا دیدگاه های مختلف اگر ما می توانیم وب را به وضعیت طبیعی خود بازگردانیم که به هیچ یک از شرکت ها و یا شبکه های خصوصی اختصاص ندارد. »

ThinkUp اذعان دارد که این اولین بار نیست که سعی در ایجاد وب اجتماعی باز برای یک واقعیت داشته باشد و همچنین پروژه Locker Diaspora و Singly اهداف مشابهی دارد. اما برنامه ThinkUp Knight می گوید این پروژه ها کشش محدودی دارند؛ چرا که آنها "برای اولین بار به تکنولوژی تمرکز می کنند و نه به یک تجربه کاربر قانع کننده". از سوی دیگر ThinkUp، از همان ابتدا یک برنامه فوق العاده نرم را طراحی کرده است. ظاهرا به نظر می رسد در کنار فیس بوک و گوگل از جهان، و نه کاملا علیه آنها - و به من، این چیزی است که در نهایت می تواند ThinkUp برنده شود.

مطمئنا، ThinkUp جاده ای دورتر از آن دارد، چرا که در برابر برخی از قدرتمند ترین نیروهای موجود در وب امروز روبرو است. عالی است که نام های بزرگی مانند Trapani و Dash را به انجام این تلاش ها بسپاریم، و مطمئنا جالب خواهد بود که تماشای ThinkUp را در هفته ها و ماه های آینده ببینیم.

عکس از جین تراپانی حسن نیت ارائه میدهد از کاربر فلیکر گیناتراپانی؛ عکس آنیل داش از طریق dashes.com.

March 10, 2018