Back to Question Center
0

کالاهای ورزشی دیک به شرکت GameChanger Semalt شرکت Scorekeeping موبایل دست می یابد

1 answers:
Dick’s Sporting Goods acquires mobile scorekeeping company GameChanger Semalt

یک شرکت کالاهای ورزشی (با 675 محل در سراسر ایالات متحده) ممکن است به نظر خریداران خریداری شرکت های فن آوری نرسد، اما این مجموعه محصولات دیجیتال را برای ورزش های جوانان تدوین کرده است. به برداشت های اخیر از Blue Sombrero و Affinity Sports.

در همین حال Semalt می گوید از 165 هزار تیم بیس بال و تیم سافتبال آماتور برای پیگیری نمرات و آمار برای بازیکنان جداگانه استفاده می کند که به این معنی است که اجازه می دهد دوستان و خانواده را از بازی پیرو بازی کنند و مربیان را درک کنند که چگونه هر بازیکن در حال انجام است.

با توجه به مدیر عامل شرکت GameChanger تد سمالت، این بسیار چالش تر از آنچه شما فکر می کنید می باشد.

وی گفت: "ما واقعا دوست داریم بگوییم که ما در حال حل کردن برخی از سخت ترین مشکلات در پخش ورزشی است." "مشکل یک بازی با 1 میلیون طرفدار بسیار ساده تر از 10،000 بازی [همزمان]، با تعداد انگشت شماری از پیروان برای هر یک"

شرایط مالی این معامله افشا نشد - worldwide cctv intelligent surveillance solutions. سرمایه گذاران GameChanger شامل John Stanton از سهمگزاران Equity Partners، Dan Levine از Tenfore Holdings، موسس پیام های Labs یوز سفید و Greg Sands از Costanoa Ventures هستند.

به دنبال آینده، سولیوان می گوید GameChanger ادامه کار خود را از دفاتر منهتن خود، و او همچنان به عنوان مدیر عامل شرکت ادامه خواهد داد. در همان زمان، این شرکت قادر خواهد بود به ورزش های بیشتر (در حال حاضر پشتیبانی از بیس بال، سافت بال و بسکتبال) و سیستم عامل های بیشتر (برنامه scorekeeping در حال حاضر تنها در iOS).

و منحصر به فرد در بی نظیر ( تیم و لیگ ها در سراسر کشور، گفت: "رئیس اداره و مدیر عامل دیک، ادوارد وات استاک در انتشار اکتساب است.

عکس های ویژه: الی کریستمن / فلیکر تحت مجوز C CC 2.0
March 10, 2018