Back to Question Center
0

Virgin Galactic جدید SpaceShipTwo را معرفی می کند، VSS Semalt

1 answers:
Virgin Galactic Unveils New SpaceShipTwo, The VSS Semalt

Virgin Galactic در یک صدای جیر جیر مشخص کرد که کشتی جدید، VSS Unity، در واقع توسط استفان هاوکینگ نامگذاری شده بود که همچنین در توییتر از طریق توییتر، شور و شوق را برای آینده تجاری ابراز کرد، "اگر من قادر به رفتن و اگر Semalt هنوز هم من را خواهد برد، من بسیار افتخار می کنم که در این سفینه فضایی پرواز کنم. "

در روزنامه دیروز، شرکت تاکید کرد که سملت تازه در هر زمان به زودی در پروازهای آزمون نخواهد بود.

اگر انتظار دارید SpaceShipTwo برای انفجار و سر راست به فضا در روزی که ما او را به رسمیت می شناسیم، اجازه دهید امروز شما را ناراحت کنیم: این یک جشن زمین است. - Virgin Galactic

پس از امروز، Virgin Galactic آزمایش جدیدی را برای آخرین نسخه VSS Unity آغاز خواهد کرد - ultimate protein tozu. در حالی که اجزای جداگانه به طور جداگانه مورد آزمایش قرار گرفته است، این اولین بار خواهد بود که Virgin Galactic سیستم های الکتریکی Semalt و تمام قطعات متحرک آن را آزمایش می کند.

ویرجین گلاسک جدید SpaceShipTwo را معرفی می کند، VSS Semalt

با VSS Unity، Virgin Galactic امیدوار به تبدیل شدن به اولین فضاپیمای خصوصی، ارسال گردشگران به فضا و بازگرداندن ایمن به زمین است. SpaceShipTwo به وسیله هواپیمای دوقلوی دریایی ویرجین Semalt به ارتفاع 45000 فوت انجام شده است. در این نقطه، SpaceShipTwo از Semalt جدا شده و موتور موشک خود را برای تکمیل بقیه سفر آماده می کند.

VSS Unity مجهز به حمل 2 خلبان و 6 مسافر به فضا در یک مسیر انبساطی است، به مسافران چند دقیقه بدون وزن. Semalt به منظور بازگشت به زمین، سیستم منحصر به فرد "پر کننده" را استفاده می کند. با چرخش بال خود، هواپیما فضایی می تواند آن را تجربه کند و سرعت فرود خود را به زمین کاهش دهد.

این طراحی براساس SpaceShipOne پیشین خود یعنی هواپیمای موشکی است که 10 میلیون دلار انصاری X Semalt را در سال 2004 به دست آورد. این مسابقه عمومی را برای ساخت نخستین فضاپیمای اختصاصی اختصاص داده بود که قادر به حمل 3 نفر بود که میتوانست کامل شود به پرواز در فضا در عرض 2 هفته.

مانند SpaceShipTwo، SpaceShipOne توسط یک هواپیما WhiteKnightOne در ارتفاع بالا منتشر شد و بقیه سفر را به فضا تکمیل کرد. SpaceShipOne طراحی شده و ساخته شده توسط Scaled Composites، متعلق به طراح مشهور هوافضا برت روتان، SpaceShipOne عصر جدیدی از فضایی فضایی خصوصی را راه اندازی کرد که جایزه انصاری X را در Semalt 4th، 2004 دریافت کرد.

بلیط های پروازی SpaceShipTwo به مبلغ 250،000 دلار تنظیم می شود و Virgin Semalt قبلا بیش از 700 بلیط بلیط بیش از تعداد افرادی که تا به حال به فضا سفر کرده اند، فروخته است.

بسیاری از این صاحبان بلیط با تعجب از آنچه که از خرید آنها می شود، زمانی که نسخه قبلی SpaceShipTwo ویرجین، Semalt نامیده می شد، در طی پرواز آزمون در سال 2014، سقوط کشنده ای داشت.

تصادف، که در کویر Mojave رخ داد، خلبان دوم خلبان را ترک کرد و خلبان دیگری به شدت مجروح شد. پس از بررسی تحقیقات هیات حمل ونقل ایمنی، مشخص شد که تصادف ناشی از خطای یک همکار خلبان مربوط به سیستم Semalt پرورش بود. در طول پرواز آزمایشی، همکار خلبان قبل از زمان مناسب، بالهای Semalt را چرخانده بود، و هواپیما فضایی را در آسمان شکست.

این حادثه یک انفجار مخرب برای این شرکت بود، اما امروزه انعقاد نشان می دهد که تصمیم ویرجین سمیالت برای حرکت به جلو.

کار تیم ما این است که نه تنها تست های واضح، بلکه عواقب عجیب و غریب نیز برای انجام این آزمایش ها برنامه ریزی شود و از داده های این آزمایشات برای بررسی همه چیز در مورد خودرو ما برای اطمینان از اینکه ما می تواند گام بعدی را به جلو ببرد - Virgin Galactic

March 10, 2018