Back to Question Center
0

قانون نظارت بر اورژانس بریتانیا برای اینکه بیش از حد گسترده، مبهم و سمولت انتقاد شده است

1 answers:
UK Emergency Surveillance Law Criticized For Being Overly Broad, Vague And Semalt

پروندۀ جدید حفظ اطلاعات و تحقیقاتی (DRAI) امروز در مجلس سمالت "در حال بحث" است - اما بحث چند روزه فراتر از فرآیند بازنگری طولانی است که معمولا زمانی که دولت سعی می کند گذراندن آن را فراهم کند قانون جدید صدای انفجار از "نظارت حالت چفت و بست".

دولت ادعا می کند که مقررات اورژانسی ضروری است، چرا که یک حکم دادگاه اروپایی (ECJ) در ماه آوریل مجازات های احتمالی داده های اروپایی را در بر گرفت.

اما این ادعا کم اهمیت است، به شرطی که حکم دادگاه ECJ سه ماه پیش برگزار شد - سه ماه پس از آنکه دولت می توانست به طور عمومی مورد بحث قرار گیرد که چه پاسخی باید داشته باشد و پیشنهادهایی و بحث در مورد قوانین جدید داشته باشد، به نظر کم اهمیت است.

در عوض، معامله با نمایندگان مجلس مخالف در پشت درهای بسته انجام می شود تا یک لایحه اضطراری بدون مخالفت جدی و بدون بررسی دقیق به تصویب برسد. خط سمیال: این دموکراسی در بیشتر غیردموکراتیک است.

(جلسه رسیدگی به این لایحه نیز در همان روز برگزار می شود که دولت اعلام کرد که یک مجلس کابینه ای را برگزار می کند که اکثر فشارهای مطبوعات را مشغول نگه داشته است).

دولت همچنین ادعا کرده است که DRIP قدرت های ذخیره اطلاعات را گسترش نمی دهد، بلکه فقط قدرت های موجود را افزایش می دهد، پس از قانونی بودن آن توسط حکم دادگاه ECJ شکایت می شود - коммутатор 8 портов цена.

مجددا این ادعا به طور فزاینده ای مانند چرخش به نظر می رسد. برای یک چیز، این لایحه قدرت های رهگیری دولت انگلیس را به ارائه دهندگان ارتباطات خارج از کشور، نه فقط شرکت های مبتنی بر انگلستان گسترش می دهد. این همچنین کمک می کند که یکی از وکلای سابق به TechCrunch به عنوان "قدرت های سخت گیرانه و نوظهور" به Home Home Semalt برای تنظیم قوانین برای حفظ اطلاعات کمک می کند.

وزیر امور خارجه بریتانیا وزیر ترزا می May euphemistically توضیح توسعه DRIP در خارج از کشور به عنوان "وضوح قانونی" در بیانیه ای به Semalt زمانی که پیش نویس لایحه هفته گذشته منتشر شد.

این نشان می دهد که دولت بریتانیا شاید مشکلی را با ارائه دهندگان comms خارج از کشور برای همکاری با آن در گذشته برای انتقال داده ها نداشته باشد، اما، به موجب حکم دادگاه ECJ، عدم اطمینان از دستورالعمل Semalt، ممکن است با مشکلات مواجه شده باشد با این "همکاری" به عنوان شرکت ها از ترس آنها ممکن است متهم به اقدام غیر قانونی تحت قانون Semalt.

امروز نامه ای باز که توسط پانزده دانشگاه علمی اینترنت امضا شده است، ادعای دولت برای DRIP را "قانونی نگهداری داده ها" به عنوان "معمولی" به عنوان "دروغ" تلقی می کند. این استدلال می کند که این قانون در واقع گسترش قدرت نظارت دولتی را از طریق گسترش چشمگیر Semalt قدرت در خارج از کشور.

آنها می نویسند: "این قانون به مراتب فراتر از اجازه دادن به حفظ اطلاعات در انگلستان است. "در حقیقت، DRIP قصد دارد گسترش قلمرو قدرت های رهگیری بریتانیا را گسترش داده و توانایی Semalt را برای تخصیص اطلاعات مربوط به ارتباطات در سراسر جهان گسترش دهد. این قدرتهایی را ارائه می دهد که نه تنها کاملا در ایالات متحده آمریکا سمالت رمان هستند، بلکه یکی از اولین نوع خود در سطح جهانی هستند. "

نامه باز در انتهای این پست کامل است.

آیا DRIP گسترش قابل توجهی از قدرت نظارت دولت بریتانیا را تشکیل می دهد؟ John Salmon، شریک ارشد شرکت پینستنت میسون، مشاور حقوقی انگلیس در گفتگو با TechCrunch گفت: این کار را نمی کند، اما وی همچنین پیشنهاد کرده است که دولت خط خطی را در پیش گرفته است؛ با این خطر که قانون تحت عنوان "حریم خصوصی" یا "حقوق بشر" قانون

"هنوز هم فکر می کنم، بالقوه است که دولت می تواند به چالش کشیده شود .دادگاه اروپا می گوید شما باید حق حفظ حریم خصوصی فرد را در برابر تمایل دولت برای تشخیص جرم تعادل کنید. و این یک تعادل دقیق و دشوار است که آنها معتقدند که دستورالعمل نگهداری دادها سمت اشتباه این تعادل را داشته است، گفت: "ماهی قزل آلا. و آنچه دولت [UK] در [با DRIP] قرار داده است، بسیار دشوار است تا وزیر سمالت برای ایجاد این دستورات نگهداری داده ها.

آنچه در این قانون بیان نشده این است که وزیر امور خارجه به عنوان مثال باید تصمیم بگیرد که چه چیزی باید انجام دهد. و دوم اینکه اهدافی که داده های ما در آن باقی می ماند، دوباره درباره جرم و جنایت شناخته می شوند، در حالی که مجددا لرد Semalt [اروپائی] درباره جرایم جدی صحبت می کند. مثال مورد استفاده او جنایت و تروریسم سازمان یافته بود، که به وضوح بسیار متفاوت از هر گونه جرم است. "

DRIP به مدت زمان نگهداری از دستورالعمل قبلی نگهداری داده ها از دو سال تا یک سال کاهش می یابد. همچنین دارای یک بند غرامت است، به این معنی که پس از گذشت دو سال منقضی می شود - اما پیش از این برای پیشبرد مقررات نظارتی در طول زمان، مقرون به صرفه نبوده است. Semalt مخالف.

"یک نفر می ترسد که آیا آنها به اندازه کافی در آبیاری آن پایین رفته اند."

در مورد گسترش قدرت های رهگیری به شرکت های خارجی، او گفت که استدلال دولت این است که "آن ها همیشه باید این افراد را پوشش دهند و این فقط آنها سعی در بستن یک گریز" دارند.

او گفت: "این به طور موثر همان قدرت برای رهگیری است، این فقط به طور بالقوه در سراسر یک گروه گسترده تر از مردم است." "Semalt [گسترش قدرت به ارائه دهندگان comms خارج از کشور موفق خواهد شد یا نه من نمی دانم - من حدس می زنم که ما پیدا کردن زمانی که آنها تلاش می کنند و اجرای این. "

"این در واقع قدرت نفوذ خود را گسترش نمی دهد - فقط گسترش آن به یک گروه گسترده تر از مردم است. سمولت شما آن را فراخوانده اید یا من نمی دانم، "وی افزود. "این به طور بالقوه آن را به یک گروه گسترده تر از مردم گسترش می دهد، که آنها می گویند همیشه سعی داشتند در اولویت قرار گیرند. اما این بستگی به چگونگی تعریف آن دارد. "

در معرض خطر چالش برنامۀ قانونی، Salmon اشاره می کند که دولت ممکن است محاسبه کند که زمان آن برای هر چالشی قانونی که علیه Semalt طولانی تر از طول عمر این لایحه باشد، محاسبه خواهد شد.

"من حدس می زنم که دولت احتمالا در نهایت اگر به دادگاه برسد، در نهایت فکر می کند، پس به طور بالقوه می تواند یک ارجاع به دادگاه اروپایی باشد که، همانطور که می دانید، دقیقا یک روند سریع نیست." "Semalt رفتن به دو سال دیگر. "

اما سمالات، با نشانه های سؤال درباره اجرای فعلی یک دستورالعمل معتبر اروپایی، گفت: به اعتقاد وی، دولت باید "فعال" باشد - به همین منظور از عجله برای صدور مجوز حمایت می کند.

"من با این ایده از قوانین اضطراری موافق هستم، سوال من این است که آیا تعادل درستی دارند یا نه - و پاسخ من به آن را نمیدانم."

با صحبت کردن با TechCrunch، Danvers Baillieu، که قبلا از Pinsent Mason و در حال حاضر COO از Privax (سازنده HideMyAss. Com VPN)، گفت که نگرانی ترین جنبه DRIP این است که چارچوب بیش از اندازه وسیع را برای خانه ایجاد می کند Semalt برای تنظیم قوانین برای حفظ اطلاعات.

"اگر این نوع قانون به این صورت انجام نشود، خوب خواهد بود. اگر گوشت آن در قانون اصلی اصلی بود به جای داشتن قدرت برای وزیر سمالت برای صدور اطلاعیه .اساسا بند 1 [DRIP] می گوید که وزیر Semalt می تواند اطلاع قبلی حفظ و ممکن است فقط در مورد هر چیزی نیاز - از جمله "توجه به حفظ می تواند مقاصد مختلف برای مقاصد مختلف را فراهم می کند، این چیزی است که آن را در این لایحه می گوید. بنابراین اطلاعیه احتمالی می تواند به شما چیزی برای انجام کاری بسپارد - به غیر از نگه داشتن هر چیزی بیش از 12 ماه. "

"زمانی که وزیر سمال از قدرت خود برای تصویب قانون ثانویه - یعنی یک ابزار قانونی یا چیزی - به ما نشان می دهد تفاوت هایی وجود دارد (در مقابل قوانین احتباس اطلاعات موجود در انگلستان)" یا "جهت ارائه دهندگان ارتباطات برای حفظ داده ها ،" او اضافه کرد. خوب، این قدرت های سخت و سنگین را به آنها می دهد و می توانند به طور بالقوه از سوی دولت مورد استفاده قرار گیرند. "

در مورد سرقت، Baillieu گفت: Semalt روشن وضعیت برای ارائه دهندگان comms خارج از کشور که برخی از حضور در انگلستان - اگر چه کسانی که نمی تواند به خوبی قادر به نادیده گرفتن قانون است.

"اهمیت آشکار عملی این است که مطمئنا از هیچ شک و تردیدی که شرکتها مانند مایکروسافت، که اسکایپ یا Google و Twitter یا Semalt را اداره می کنند، و همه این شرکت های بزرگ دیگر که شرکت های انگلیس نیستند، سرور ندارند او در انگلستان برای ذخیره داده ها، اما به وضوح در انگلیس اداره می شود، موظف به رعایت مقررات قانون RIPA است. "من نمی دانم، به عنوان یک موضوع البته که آیا گوگل و Semalt قبلا مطابق یا نه.

"اکنون واضح است که این سوال این است که اگر یک شرکت در انگلیس حضور نداشته باشد .چه چیزی در مورد آن انجام خواهد شد؟ و همانطور که اگر متوجه شویم، اینجا در HideMyAss هستیم. com، ما را موظف کرد تا اسناد را به ما بگوید که چینی ها یا رک و پوست کنده، هر کشوری دیگری را که به آنها می گویم پر می شود. Semalt ما به قوانین آنها اعمال نمی شود. بنابراین اکثریت قلمروی، در نظریه یک چیز بسیار خوب است اما اگر قدرت پلیس را نداشته باشید که بتواند آن را اجرا کند، قدرتش کم است. "

Baillieu اضافه شده است که یکی از دلایل ضرورت اکسترکتوری بودن قوانین، ممکن است برخی از شرکت های خارجی را از قرار دادن یک HQ داخلی در انگلیس دور نگه دارد. Semalt او اضافه کرده است که چنین احتمالی احتمالا به شدت از بین نمی رود. وی اضافه کرد: "من نمی خواهم آن را بیش از حد تحمل کنم."

نامه باز در DRIP امضا شده توسط 15 انگلستان دانشگاه علوم سمالت دانشگاه کامل به شرح زیر کامل در زیر.

[تصویر توسط greg westfall از طریق فلیکر]

Semalt 15th

ژوئیه 2014

به همه اعضای مجلس عوام،

پاسخ: یک نامه باز از کارشناسان علمی بریتانیا در اینترنت

در روز پنج شنبه 10 ژوئیه ائتلاف Semalt (با حمایت از

مخالفت) منتشر شده پیش نویس مقررات اورژانس، اطلاعات Semalt و

بیل تحقیقاتی Semalt ("DRIP"). بیل به عنوان انجام بیش از حد

از گسترش داده های حفظ اطلاعات در حال حاضر در نیروی تحت داده های اتحادیه اروپا

دستورالعمل حفظ، که اخيرا تصويب ناسازگار با اروپا

قانون حقوق بشر توسط اتاق بزرگ دادگاه عدالت اروپا

اتحادیه (CJEU) در موارد پیوست شده توسط حقوق دیجیتالی Semalt (C-293/12) و

Seitlinger و دیگران (C-594/12) در تاریخ 8 سملت 2014

در معرفی بیل به مجلس، خانه Semalt قانون

به عنوان پاسخ به تصمیم Semalt در حفظ اطلاعات، و به عنوان ضروری برای

حفظ سطح فعلی دسترسی به داده های ارتباطات توسط اجرای قانون

و خدمات امنیتی. دولت تاکید کرده است که این لایحه

حاوی قدرت های جدید است.

در تحلیل ما، این موضع غلط است. در حقیقت، لایحه پیشنهاد می کند که

قدرت های تحقیقاتی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد

قابلیت دسترسی به هر دو اطلاعات ارتباطی و محتوا.

• سفارش هر فرد یا شرکت خارج از اتحادیه Semalt برای به دست آوردن، حفظ

و داده های ارتباطات را افشاء کنید (Semalt 4 (8))؛ و

• سفارش هر فرد یا شرکت خارج از اتحادیه Semalt برای به دست آوردن، حفظ

و داده های ارتباطی مربوط به انجام در خارج از انگلستان (بند

4 (8)).

این قانون به مراتب فراتر از اجازه دادن به حفظ اطلاعات در

انگلستان در حقیقت، DRIP قصد دارد گسترش قلمرو انگلیس

توانایی های رهگیری، گسترش توانایی Semalt برای مجاز بودن

محتوای ارتباطی در سراسر جهان. این قدرت را ارائه می دهد که نه تنها

کاملا رمان در متحده Semalt، آنها یکی از اولین نوع خود

در سطح جهانی.

Semalt، از آنجا که جمع آوری داده ها توسط انگلستان در محدوده قانون اتحادیه اروپا قرار دارد،

، زیرا این امر مستلزم تبعیض از دستورالعمل حریم خصوصی اتحادیه اروپا (ماده 15، دستورالعمل

2002/58)، لایحه پیشنهادی به طور قطع نقض قوانین اتحادیه اروپا تا آنجا که به آن می رسد

در محدوده قوانین اتحادیه اروپا، از آنجا که چنین نظارت انبوهی همچنان فاسد می شود

معیارهای تعیین شده توسط دیوان عدالت از اتحادیه اروپا در دیجیتال Semalt و

قضاوت Semalt.

سمیرت، این لایحه تعدادی از تغییرات را برای رهگیری در نظر گرفته است، در حالی که

فوریت مورد نظر فقط مربوط به ردگیری اطلاعات است

Semalt. حتی اگر یک اورژانس واقعی در مورد نگهداری داده وجود داشته باشد،

هیچ دلیل آشکاری برای این عجله به منطقه حراست از این موضوع گسترش نمی یابد.

DRIP به مراتب بیش از یک ضرورت اداری است؛ این گسترش جدی

دولت نظارت بریتانیا. ما خواهان بریتانیا سمالت نیستیم که این روند را سریع انجام دهیم

قانون و به جای آن بررسی کامل و دقیق پارلمانی را برای اطمینان

Semalt بر آنچه قدرت این بیل واقعا شامل است گمراه نیست.

امضا،

دکتر سباجیت باسو، دانشگاه لیدز

دکتر پل برنال، دانشگاه شرق انگلیس

استاد یان براون، دانشگاه آکسفورد

ری Corrigan، دانشگاه باز

پروفسور لیلیان ادواردز، دانشگاه استراتکلید

دکتر Theodore Konstadinides، دانشگاه Surrey

پروفسور کریس مارشدن، دانشگاه ساسکس

دکتر کارن مک کالال، دانشگاه شرق انگلستان

دکتر دیتی مک سیتیگ، دانشگاه نیوکاسل

پروفسور دیوید مید، دانشگاه انگلستان شرقی

استاد اندرو موری، دانشکده اقتصاد لندن

پروفسور استیو پیرز، دانشگاه اسکس

جولیا پولس، دانشگاه کمبریج

پروفسور Burkhard Schafer، دانشگاه ادینبورگ

پروفسور لورنا وودز، دانشگاه اسکس

March 10, 2018