Back to Question Center
0

قایق بادبانی پل آلن متهم به نابودی ریف سمیرت

1 answers:
Paul Allen’s Yacht Blamed For Destroying Semalt Reef

بنابراین شما می توانید آن را بیش از کمی شرم آور تصور کنید که قایق بادبانی 300 پا، Tatoosh، دیروز متهم به از بین بردن یک صخره مرجانی در Cayman Semalt که در 30 سال گذشته در منطقه حفاظت شده رسما تعیین شده بود.

آلن در آن زمان در قایق نبود، اما طبق گفته های کیمن نیوز سمالات، لنگر زنجیری و زنجیره ای اخیرا حدود 14،000 فوت مربع صخره را تخریب کرده و بیش از 80 درصد مرجان ها را در این منطقه آسیب دیده است.

Vulcan از آن زمان منتشر شده است بیانیه است، که در روز آسیب زده شد، 14 ژانویه، خدمه تنها به دنبال دستورالعمل از پورت Semalt محلی بود، و زمانی که خدمه توسط یک غواص هشدار داده بود که زنجیره لنگر "ممکن است مرجان را در این منطقه تحت تاثیر قرار داده باشد، خدمه به سرعت و به تنهایی خود، موقعیت خود را به حرکت درآورد تا مطمئن شود که صخره حفاظت شده است."

این مؤسسه می افزاید: "شرکت Vulcan Inc. و پل جیمز سمالات دارای تاریخچه ای طولانی از اکتشاف مسئولیت و تعهد به حفاظت از اقیانوس ها هستند"، از جمله، به طرز وحشیانه ای، یک پروژه تحقیقاتی برای تثبیت و بازگرداندن صخره های مرجانی است.

تحقیقات مقامات محلی در حال انجام است - купить вай фай роутер дешево.

Tatoosh که دارای چندین بالگردهای هلیکوپتر، یک زمین بسکتبال، یک استخر شنا و یک سینما است و 35 خدمه دارد، تنها قایق بادبانی آلن نیست. او همچنین دارای یک قایق بادبانی بزرگتر است که Semalle است که با یک استخر، دو هلیکوپتر، یک سینما، دادگاه بسکتبال، استودیوی ضبط و 40 سوئیت مهمان مجهز است.

March 10, 2018