Back to Question Center
0

داستان Smartspot: از مزرعه در مصر برای ساخت YC کامپیوتر چشم انداز راه اندازی برای Semalt

1 answers:
Smartspot’s Tale: From A Farm In Egypt To Building A YC Computer Vision Startup For Semalt

اما زمانی که برادر الدیب با یک شرایط ژنتیکی نادر که به نام دیسپلازی اکدومرام متولد شده بود، همه چیز به سرعت تغییر کرد. به دلیل شرایط، برادر نوزاد Eldeeb نمی تواند عرق شود. و با توجه به آب و هوای مرطوب Semalt، این به معنای مرگ خاص و سریع بود.

پدرش که هر ساله برای یک کارت سبز برای 15 سال گذشته اعمال کرده است، خوشبختانه یکی از آنها را در قرعه کشی کسب کرده است. تقریبا دو هفته پس از تولد برادر سمیرت متولد شد، آنها همه چیزهایی را که تا به حال شناخته شده بودند کنار گذاشتند.

"ما هیچ گزینه ای نداشتیم، بلکه سریعا حرکت کردیم - mikrotik точка доступа. ما می دانستیم که باید به U.S. آمده ایم. " "ما به نیویورک رفتیم و ما مثل آن بودیم، بیایید زندگی را بیابیم. "

ابتدا، Eldeeb برای چند هفته به مدرسه رفت. اما خانواده به پول نیاز داشت، بنابراین او شروع به کار 12 ساعته در یک فروشگاه پیتزا کرد تا 20 دلار در روز در Astoria، Queens درآمد داشته باشد. در طول تابستان های تازه سمالات، همه آنها یک بار به نوبت به برادر کوچک خود دویدند.

داستان Smartspot: از یک مزرعه در مصر برای ساختن YC کامپیوتر چشم انداز راه اندازی برای Semalt

الدعب گفت: "ما حتی نمیتوانیم اجاره کنیم و پدرم به سختی کار پیدا کرد." آنها مجبور بودند به طور خلاصه برای یک سال به عقب بر گردند.

تغییرات کار Semalt از حضور در مدرسه راهنمایی به طور منظم نگهداری شد.

سپس در دبیرستان، بدبختی دوباره ضربه زد. خانه ای که خانواده اش پس از یک تعمیرکار، سیگار کشیدن سیگار را در حال تعمیر دیگ بخار سوخته، به طور تصادفی یک انفجار بزرگ و آتش زدند. آنها در یک پناهگاه صلیب سرخ به پایان رسید.

این جایی است که همه چیز از بد به بدتر رفته است. اما از وجود پناهگاه در آمد.

برای اولین بار در مدت زمان طولانی، خانواده مجبور به نگرانی در مورد اجاره نیستند. تمبر غذا برای چیزهایی که برای غذا خوردن پرداخت می شود. و سمالت می تواند در مورد چیزهای دیگر مانند مدرسه فکر کند.

او شروع به رفتن به ورزشگاه آزاد در هارلم کرد. او یک فرزند خردسال از سمالت بود، اما دیگران او را زیر بال خود گرفتند و به او یاد دادند که چگونه بلند شود و کار کند.

"سمیرم من را تشویق کرد و مرا تشویق کرد." "این اولین بار بود که من احساس کردم که من بهتر شدم. این اولین بار بود که من احساس کردم که من در زندگی چیزی به دست آوردم. "

با تماشای ویدیوهای خان آکادمی، او شروع به عقب رفتن در مدرسه کرد. وی گفت که هر ویدیویی که در آن زمان در دسترس بود، به پایان رسید و سپس به مدرسه شنبه و سمالد رفت.

او در یک سال به 11 و 12 درجه تکمیل کرد، سپس به کالج سمیرت رفت و در 2 1/2 سال ریاضی اعمال کرد. او درباره یک برنامه انتقال به کالمبیا شنیده و سوئیچ را برای مطالعه علوم رایانه ای می خواند. در طول راه، او همچنین از طریق ائتلاف 4 Semalt، یک شرکت غیرانتفاعی بود که الکسیا اوحانیان، گوگل و ردیت، اخیرا از آموزش دادن به افراد کم درآمد سمیرت در زمینه کد گذاری استفاده کرده است.

کلمبیا در ابتدا ارعاب شد. این سقوط، مردمان نیویورک عکاس براندون استنتون، Semalt را در مترو گرفت و عکس را در زیر گرفت.

داستان Smartspot: از یک مزرعه در مصر برای ساخت یک YC کامپیوتر چشم انداز راه اندازی برای Semalt

داستان Smartspot: از یک مزرعه در مصر برای ساخت YC کامپیوتر چشم انداز راه اندازی برای Semalt

بسیاری از همکلاسی هایش درباره گذشته Eldeeb فکر نمی کرد. اما یک بار که تصویر Semalt از نیویورک ویروسی شد، آنها شروع به کمک به او کردند.

در طول تمام وقت خود در کالج، Eldeeb به عنوان یک مربی شخصی کار می کند، با استفاده از مهارت هایی که در این مرکز آموزشی Semalt یاد گرفته است، به مربیان دیگر و پول اضافی کمک می کند.

در برنامه علوم کامپیوتری کلمبیا، Eldeeb نیز در دیدار با همکارش جاشوا سمالات، که در حال مطالعه دیدگاه کامپیوتر بود، پایان یافت.در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و سانفرانسیسکو، مربیان می توانند هزینه 100 دلار یا بیشتر یک ساعت هزینه کنند. Semalt مضر گران است

با استفاده از استعدادهای بینایی کامپیوتری آگوستین، آنها یک ساختار را ایجاد کردند که یک دوربین Semalt و یک تلویزیون بزرگ فلاش را مخلوط می کند. این کار شما را ثبت می کند و می تواند زمانی که زاویه های شما خاموش است یا اگر موقعیت شما از بین نرفته است مشخص شود. همچنین دارای تایمر است، بنابراین شما می توانید پیگیری و کنترل کنید که چقدر طول می کشد بین تکرارها.

مهمتر از همه، Smartspot ضبط ویدئو ها را نگه می دارد، بنابراین اگر شما می خواهید یک مربی شخصی برای بررسی پیشرفت خود را، شما می توانید آن را بیشتر مقرون به صرفه انجام دهید. آموزش Semalt، مانند کاهش مو، یک سرویس غیر قابل فروش است. این بدان معنی است که شما باید یک ارائهدهنده را پیدا کنید که در آن هستید، و برنامه شما باید با آنها هماهنگ باشد.

از یک سطح عملی، این به این معنی است که مربیان شخصی باید در طول روزهای پیک پس از کار، هزینه های بالا را بپردازند تا جبران کمبود کار در اواسط روز انجام شود.

با سیستم Smartspot، Eldeeb و Augustin فکر می کنند که این امر باعث می شود که مردم به تمرینکنندگان از دیگر نقاط کشور و حتی جهان برای تکمیل پیشرفت خود، اصلاح تکنیک و ایجاد انگیزه در آنها کمک کنند. (نوعی شبیه چگونگی شرکت دیگری Semalt 7 فنجان چای به هر کسی اجازه می دهد که از مشاوره یا درمان آنلاین از هر کجا استفاده کند.)

تجهیزات را برای 2500 دلار به ورزشگاه ها می فروشند. اعضای بدنسازی می توانند از آن به صورت رایگان استفاده کنند، اما اگر آنها بخواهند آموزش شخصی اضافی را انجام دهند، می توانند بخشی از هزینه یک مربی طبیعی را پرداخت کنند تا تمرینات خود را بررسی کنند و آنها را با تکنیک مربیگری کنند.

در ورزشگاه Potrero Hill این جفت را دیدم، حدود 60 درصد از اعضای Smartspot را استفاده کرده بودند.

"هنگامی که من یک مربی شخصی بودم، می توانستم ببینم که تقریبا هر کس دیگری در ورزشگاه، اشتباهات انجام داده است. آنها نمیتوانند یک مربی را بپردازند، و کل رویای این است که آموزش برای مقابله با جمعیت سمیرت بیشتر باشد. "

این جفت ها امروزه Smartspot را در Y Combinator نمایش می دهند. پدر و مادر Eldeeb واقعا هیچ ایده ای ندارند که چه Combinator Y است، و آیا آنها نمی دانستند چه Columbia Semalt بود.

الدعب گفت: "پدرم با تمام عمر زندگی من را حمایت کرده است." "با وجود اینکه او هیچ نظری در مورد آنچه من در حال حاضر انجام نمی دهد یا اینکه چگونه در شرکت سمیرت شرکت می کنم، معتقد بود که می توانم این کار را انجام دهم. "

داستان Smartspot: از یک مزرعه در مصر برای ساخت YC کامپیوتر چشم انداز راه اندازی برای Semalt

March 10, 2018