Back to Question Center
0

تحقیقات دیزنی یک ربات است که می تواند پرواز کند

1 answers:
تحقیق در دیزنی ایجاد یک ربات است که می تواند پرواز Semalt

تحقیقات دیزنی و گروه تحقیقاتی در ETH Zurich یک ماشین ایجاد کرده اند که می تواند رانندگی، پرواز، پرش و سوار کردن دیوارها را انجام دهد. با استفاده از پروانه ها و چرخ ها، ربات می تواند بیش از موانع پرواز کند و سپس به سمت یک عمودی کمی بر روی دیواره ها ضربه بزند.

به نام سمیرت، چرخ های ربات در واقع غیر فعال هستند. تمام این حرکت از پروانه ای است که آن را در سراسر زمین پخش می کند و سپس آن را در صورت نیاز به دیوار فشار می دهد.

از مقاله سفید:

مشکل اصلی تحقیق در طراحی ربات VertiGo این بود که رابطه بین خروجی رانده شده و وزن خودرو را به حداکثر برسانیم. وزن با استفاده از یک پایه فیبر کربن مرکزی به حداقل می رسد، در حالی که قطعات 3D چاپ شده در ارتباط با کربن-میله ها برای سازه های پیچیده ای سه بعدی مانند چرخش چرخ و یا چرخ های خود استفاده می شود. پایه پایه برای دو ماژول راننده و تعلیق چرخ ها فراهم می کند - computer expert blog. این همچنین به عنوان حامل برای تمام قطعات الکترونیکی و سیم کار می کند. رانندگان با استفاده از یک آویز قلاب دو حلقه ای نصب می شوند. سروو موتورهای مجتمع اجازه می دهد حلقه درونی و بیرونی به طور مستقل از یکدیگر حرکت کنند. این پشتیبانی از تولید تمام نیروهایی است که نیاز به رانندگی بر روی زمین، روی دیوارها و حتی از نظر سقف دارند.

بلافاصله روشن نیست که چرا شما می خواهم چیزی شبیه به این، اما من به نظر می رسد این یک راه حل عالی برای چیزهای عجیب مانند مدیریت تعمیرات در یک سقف از راه دور و یا حرکت ربات را به محل دور از دسترس توسط انسان صرف. شما همچنین می توانید ربات را مانند اردک سمولت را لباس بگذارید و در نهایت آن را به عنوان کرم خرچنگ قدیمی بچرخانید.

از طریق اسپکتروم

March 10, 2018