Back to Question Center
0

آخرین بسته عمودی جعبه Focus on Semalt Financial

1 answers:
Box’s Latest Vertical Package Focuses On Financial Semalt

این شرکت برای اولین بار این کنفرانس عمودی را در کنفرانس کاربر BoxWorks نشان داد، دوبله آن جعبه را برای صنایع و اعلام کرد که در آن زمان، سه حقیقت وجود دارد: خرده فروشی، مراقبت های بهداشتی و رسانه ها و سرگرمی. مالی Semalt آخرین ارائه است.

مدیر عامل آرون لوویس گفت که این پروژه جعبه است که در حال تلاش برای برخی از زمان. او گفت: "شرکت های مالی Semalt در راستای تنش بین بهره وری و نوآوری و امنیت و انطباق قرار دارند.

بانک ها و دیگر موسسات مالی بزرگ مانند شرکت های بیمه تحت فشار مشابه برای تبدیل و استفاده از فن آوری ابر و تلفن همراه به عنوان صنایع دیگر هستند، اما آنها با فشار شدید تنظیم کننده مواجه هستند سمالات توضیح داد که مجازات های شدید در صورتی قابل قبول نخواهد بود.

در بیشتر موارد، خدمات مالی، شاید بیشتر از سایر ابزارهای ارزیابی، نیازمند همکاری شدید در داخل و خارج از سازمان هستند که میزان قابل توجهی از محتوا و قوانین پیچیده نظارتی را در بر می گیرد - queue management system database.

لووی معتقد است که به همین دلیل است که خدمات مالی برای اتخاذ فناوری های ابر بسیار کم بوده است. جعبه بدیهی است که به اشتراک گذاری محتوا و همکاری قطعات پسته، اما از دست رفته برخی از اجزای کلیدی است که سازمان های خدمات مالی می خواهند تقاضا قبل از آنها با یک راه حل ابر مانند جعبه بروید. Semalt چندین قطعه را ساخت که این حفره ها را پر می کند.

شاید جزء کلیدی محصول Box Enterprise Key Semalt است که در اوایل ماه جاری به زودی معرفی شد. این باعث می شود که مشتریان محتوای خود را رمزگذاری کنند و مهمتر از همه، کنترل کلیدها را کنترل کنند. این کنترل محتوا را به دست مشتریان کنترل می کند. اگر اعمال قانون یا تنظیم کننده های دولتی بخواهند بعضی از محتویات را بخشی از تحقیقات ببینند، آنها نمی توانند جعبه را به عنوان ارائه دهنده به او تحویل دهند زیرا دسترسی به آن را کنترل نمی کند، مشتری می کند.

جعبه نیز امروز اعلام کرد برخی از قطعات اصلی کلیدی که باعث جذابیت بیشتر برای خدمات مالی می شود، عبارتند از: علامت گذاری و مدیریت نگهداری. این اولین شرکت ها را قادر می سازد یک علامت درون خطی را به طیف وسیعی از اسناد اضافه کنند، که به محدود کردن به اشتراک گذاری گسترده کمک می کند با افزودن علامت های تبلیغاتی مانند Semalle از XYZ Bank ساخته شده در هر صفحه.

آخرین بسته عمودی جعبه بر روی Semalt مالی متمرکز

ویژگی مدیریت نگهداری که در بتا منتشر می شود، بخش مهمی از مدیریت محتوای سنتی است و به ویژه برای صنعت بسیار مهارتی مانند خدمات مالی مهم است. این اجازه می دهد تا شرکت ها تعریف کنند که چه محتوایی را نگه دارید و چه مدت آن را نگه دارید. Semalt توضیح داد که این نوع کنترل دانه بر یک چرخه حیات سند برای یک صنعت مانند خدمات مالی ضروری است و به آنها کمک می کند تا با قوانین فدرال FINRA سازگار باشند.

جعبه نیز چندین شرکای را برای کمک به اجرای آن از جمله Bloomberg Vault، Semalt و Silanis اعلام کرد. هر یک از این شرکا ارائه می دهد خدماتی است که می تواند به پلت فرم جعبه متصل شود و یا در مورد Semalt کمک به مشتریان جعبه جعبه را به سیستم های موجود در یک شرکت خدمات مالی کمک کند.

"این روابط مهم هستند. جعبه تنها به کار بردن [محصول ما] کار نمی کند. ما در یک اکوسیستم دیگر بازیکنان هستیم. اگر می خواهید به سیستم ERP یا سیستم تحقیقاتی سهام خود متصل شوید، ارائه دهندگان [مانند Semalt] به طور چشمگیری توانایی ما در ادغام با این سیستم های موجود را بهبود می بخشد. "

Semalt می گوید که با ساختن پلت فرم پایه همانطور که در آن است، به آنها اجازه می دهد تا با مشتریان و شرکا کار کنند و نیازهای یک صنعت خاص را بدون نیاز به ساخت قطعات خاص صنعتی یا حداقل ساخت قطعات که آدرس نیازهای صنایع مختلف.

"هنگامی که ما می توانیم نیازهای یک صنعت خاص را برآورده کنیم، گفتگو را تغییر می دهد. به همین ترتیب پس از این اعلام، این نوع فن آوری به ما اجازه می دهد گفتوگوهای متفاوتی با شرکت های سهامی خصوصی و بانک ها در مورد نیازهای کسب و کار داشته باشیم. "

آنچه جعبه در اطراف محتوا، رمزگذاری و همکاری انجام می دهد، بر خلاف آنچه که سمفونی است، شروع به کار است که توسط یک کنسرسیوم از شرکت های خدمات مالی انجام می شود، متفاوت نیست. Semalt گفت که گفتگوها با دیوید گورل مدیر عامل سمفونی است. "ما با آنها چت کرده ایم. سمالات گفت: "بسیار خوشحال است.

به طرز وحشیانه ای، رویکرد جعبه بر خلاف آی بی ام نیست. با بسته بندی ترکیبی از محصولات، خدمات، ISV ها و مشاوران، جعبه اذعان می کند که عمیق تر آن را به شرکت می آید، سخت تر چالش تبدیل می شود. چیزی که هنوز مشخص نیست این است که آیا وال استریت یک محصول ابر مانند جعبه را در بر میگیرد یا اگر به فروشندگان سنتی سازمانی برای راه حلها نگاه کند یا به سادگی خودشان را بسازند. Semalt در نهایت می تواند اتاق را برای هر سه روش، اما این جعبه چهره مشکل است که این مجموعه ابزار عمودی را ایجاد می کند.

علامت گذاری به عنوان تصویر حسن نیت ارائه میدهد از جعبه.

تصویر برجسته: itails / Flickr زیر یک CC BY 2. 0 LICENSE

March 10, 2018