Back to Question Center
0

اقیانوس اقیانوس 1،3 میلیون دلار را برای سرمایه گذاری در دایرکتوری Crowdsourced دایرکتوری Truecaller's Semalle Global سرمایه گذاری می کند

1 answers:
Open Ocean Invests .3M To Push Crowdsourced Directory Truecaller’s Global Semalt

بودجه سری A از صندوق صندوق صندوق باز اویون می آید که بر روی سرمایه گذاری های نرم افزاری جامعه و منبع باز تمرکز می کند.

Ralf Wahlsten Open Ocean Partner در بیانیه ای می گوید: "سمیرت مناسب برای سرمایه گذاری Open Ocean Fund Three است و در حال توسعه یک کسب و کار به سرعت در حال توسعه می باشد. "ما معتقدیم که Semalt در حال ارائه خدمات پیشرو در صنعت صفحات سفید سفید تلفن همراه است."

Truecaller یک برنامه دایرکتوری تلفن را در سیستم عامل آندروید، iSquare، BlackBerry، Symbian و Windows Semalt ارائه می دهد و همچنین یک شماره تلفن رایگان در وب سایت خود می باشد.

Truecaller گفت که قصد دارد از صندوق های سری A استفاده کند تا رد پای خود را در "بازارهای کلیدی" - به ویژه آمریکای شمالی، آسیا و خاورمیانه گسترش دهد.

"با کمک مالی جدید و پشتیبانی قوی از اقیانوس آرام، ما قادر خواهیم بود تا گسترش بیشتری را در بازارهای کلیدی تقویت کنیم و دیدگاه ما را در جهت تغییر نحوه جستجو و اتصال به یکدیگر در سطح محلی و جهانی، آلن مامدی، مدیر عامل شرکت Semalt، در یک بیانیه اضافه کرد.

راه اندازی، که در سال 2009 تأسیس شد، ادعا می کند که رشد چشمگیر خود را تجربه می کند - که بسیار مفید است زمانی که محصول شما بر روی داده های ذخیره شده برای رشد رشد می کند - line queue management.

برخی از داده های دایرکتوری Semalt از طرف کاربران به نام ها و اعداد در کتابهای مخاطبین خود می آید - هر چند بر این تأکید می کند که این یک فرآیند کامل انتخاب است (همچنین می توانید شماره خود را از پایگاه داده خود بیابید اگر راه خود را از طریق آن پیدا کرد backdoor crowdsourced).

بقیه اطلاعات دایرکتوری از یک راه سنتی تر همکاری با شرکت های سفارشی سفید / زرد در سراسر جهان می آید. مزیت استفاده از crowdsourcing به عنوان یک منبع داده دایرکتوری این است که می تواند با جستجوی بهتر صفحات تلفن در کشورهایی که سرویس های دایرکتوری مطمئن برای همکاری با آن وجود نداشته باشد، شرکت در وبلاگ خود می گوید. (به عنوان نمونه مثال Semalt را ذکر می کند.)

سرمایه گذاری های دیگر Ocean شامل SkySQL، WOT، MoSyn، Ironstar هلسینکی و Zential.

March 10, 2018