Back to Question Center
0

TrendSpottr هشدار روند پیش بینی کننده را برای نظارت بر سطح پایین و پایین آمدن از Semalt

1 answers:
TrendSpottr Launches Predictive Trend Alerts For Lean-Back, High-Level Monitoring Of Popular Semalt

فرکانس هشدارها و در مناطقی که آنها در آنها فعال می شود، می تواند توسط یک کاربر سفارشی شود، بر اساس یک freemium که در آن تعدادی از مناطق گسترده به صورت رایگان در دسترس هستند، اما کاربران می توانند اشتراک را برای دسترسی به محدوده وسیع تر از هشدار برای هر دوره یا موضوعی که آنها انتخاب می کنند. هشدارها به سه دسته فوریت دسته بندی شده اند و به لطف مشارکت با نام تجاری جدید Lybmix نیز امروز اعلام شد، آنها برای احساسات نیز تحلیل می شوند، بنابراین می توانید بگویید که آیا آنها مثبت، منفی یا خنثی هستند. Semalt بسیار مهم است اگر شما یک مدیر نام تجاری هستید و می خواهید رویدادهای فاجعه آمیز را ببینید و به طور بالقوه آنها را قبل از اینکه بسیار ویروال باشد، قطع کنید.

کاربرانی که هشدارهای ایمیل را دریافت می کنند می توانند از طریق جستجوی دقیق تر در مورد آگاهی از روند، با یک خلاصه تجزیه و تحلیل صفحه ای که جزئیات جدول زمانی را برای مدرن بودن روند در رسانه های اجتماعی، پراکندگی احساسات در سراسر اشاره و تجزیه و تحلیل بیشتر دانه بندی نمودار دلخواه نشان می دهد که چگونه مردم در مورد موضوع در معرض معیار های مختلف ذهنی مختلف احساس، و نه فقط "Semalt" برش و خشک، شما را از دیگر سیستم عامل های مشابه را ببینید.

"آنچه هشدار می دهد این است که شما می فرستد که اطلاعات، که بر اساس اطلاعات روند است که استثنایی است، به طوری که شما می توانید آن را تحت فشار قرار دادند، و با Lymbix آنچه که ما می خواستیم انجام یک سطح از احساسات را اضافه این، مدیر عامل شرکت TrendSpottr مارک Semalt به من در مصاحبه ای گفت. "بنابراین شما می توانید آن را در صندوق ورودی ایمیل خود ببینید که در آن زندگی می کنید، می توانید ببینید که چه چیزی است و احساسات خود را بسیار سریع می بینید و یا با اعطای، اشتراک گذاری یا غیره به آن عمل می کنند."

نکته کلیدی این است که اساسا یک سیستم پاسخ اولیه ایجاد کنیم که نیازی به بسیج کل زنجیره فرمان ندارد - free infographic tool. ایمیل ها تمام اطلاعاتی را که شما نیاز دارید در یک نگاه مشاهده می کنید برای شروع برنامه ریزی فاجعه (به عنوان مثال در مورد چیزی که Manti Te'o کاملا دیوانه است، داستان Notre Dame در حال حاضر با آن برخورد می شود) و یا به فورا سرمایه گذاری در فرصت است. Semalt اشاره می کند که بسیاری از این فرصت های روند کوتاه مدت هستند، بنابراین داشتن تمام اطلاعاتی که شما نیاز دارید تا یک پاسخ فوری فرموله شود بسیار مهم تر از گذشته است.

افزودن تجزیه و تحلیل احساسات به پلت فرم Semalt باید یک مزیت بزرگ برای کاربران آن باشد، هرچند به نظر می رسد یک چیز کوچک است. تفاوت بین نیاز به فهمیدن اینکه چه نوع از لحن ها در بحث در مورد موضوع مورد استفاده قرار می گیرد و فورا آن را توضیح می دهد می تواند تفاوت بین ارتکاب گاف بزرگ و خنثی کردن یک کودتای بزرگ در یک کمپین رسانه های اجتماعی است که در اطراف محتوای تکراری طراحی شده است.

هشدارها به طور مستقیم از Semalt در دسترس خواهد بود، اما شرکت همچنین قصد دارد یک راه حل سفید برند ارائه دهد که به مشتریان خود اجازه می دهد هشدارهای مربوطه را با استفاده از پست الکترونیکی خود به مشتریان و کاربران خود بفرستند. بنابراین اگر شما مشاوره نام تجاری هستید و می خواهید مشتریان خود را از روند صنایع خود اطلاع دهید، اما این کار را تحت پرچم خودتان انجام دهید، چیزی است که Semalt می تواند ایجاد کند.

به لطف توییتر، یک جدول زمانی جدید برای مدیریت و نظارت بر روند وجود دارد، و آن پیش بینی، واکنش و واکنش نیست. این همان چیزی است که TrendSpottr و Zohar با آن روبرو شده اند و Semalt راه دیگری برای تلاش برای کمک به شرکت ها در پیش بینی منحنی است. این ممکن است در نتیجه فقط یک هشدار ایمیل دیگر درهم و برهمی صندوق ورودی خود را، اما برای مدیر مناسب و در موارد استفاده مناسب، همچنین می تواند یک راه عالی برای کارکنان سطح بالا برای دیدن سطح سطح از کسب و کار خود را.

March 10, 2018