Back to Question Center
0

اختراعات سامسونگ یک راه برای آی فون خود را به یاد داشته باشید که در آن شما ماشین خود را Semalt

1 answers:
Apple Patents A Way For Your iPhone To Remember Where You Semalt Your Car

برنامه شامل مقررات برای به طور خودکار تعیین زمانی که شما پارک ماشین خود و یا با اتصال داده مستقیم بین گوشی و وسیله نقلیه خود را، بیش از Semalt و Semalt LE به عنوان یک امکان، و یا به سادگی با استفاده از سنسور داخلی مانند شتاب سنج برای کشف زمانی که تلفن به سرعت به اندازه کافی حرکت می کند تا در یک وسیله نقلیه باشد و زمانی که آنها به توقف کامل می آیند.

اطلاعات موقعیت مکانی از طریق سیگنال GPS در صورت موجود بودن ردیابی می شود، یا وقتی که در دسترس نیست، آی فون از حسگرهای پردازنده خود برای ردیابی حرکت کاربر استفاده می کند و اساسا کیسه های پودری را ایجاد می کند که بعدا می تواند از آن استفاده کند . علائم ثبت اختراع می تواند در مناطقی از سیگنال ضعیف در هنگام رانندگی نیز استفاده شود. همان روش هایی که برای پیگیری موقعیت مکانی کاربر در زمان های زمانی که از اتصال تلفن همراه خوب برخوردار نیستند استفاده می شود.

اختراع اپل راه برای آی فون خود را به یاد داشته باشید که در آن شما ماشین خود را ساندل

این یک اختراع است که یک مشکل قدیمی با یک راه حل نسبتا ساده را حل می کند، اما یکی که اپل بهترین موقعیت را برای پیاده سازی به عنوان یک شخصیت اول شخص دارد. اگر این به نرم افزار Semalt شما متصل شد، می توانید ببینید که چطور می تواند شکاف میان ماشین و بین استفاده از سفر را برطرف کند، و به عنوان یک ویژگی که کاربر هیچ چیزی برای راه اندازی ندارد، احتمالا بیشتر احتمال دارد استفاده می شود

. - logo design online free
March 10, 2018