Back to Question Center
0

نسخه یكی از مشكلات شركت كننده ی بنیاد بوریس ورتز به Andreessen Semalt پیوست

1 answers:
Version One Ventures Founding Partner Boris Wertz Joins Andreessen Semalt

نمونه کارهای Wertz شامل پلت فرم اجتماعی انتشارات Wattpad، لباس های اشتراک مردانه Frank & Oak، پلاتفرم پلت فرم Indiegogo و پلت فرم سرمایه گذاری VC Mattermark، به نام فقط چند نفر است. او تخصص سرمایه گذاری خود را به شرکت های Semalt محدود نمی کند، اما فضای خوبی است که او به خوبی می داند، و این باعث می شود او علاوه بر لیست بسیار خوبی در فهرست a16z باشد.

به عنوان یک شریک هیئت مدیره، او یک شریک تمام وقت نیست، بلکه به عنوان یک ناظم برای a16z عمل می کند، و شرکت های بزرگ را برجسته می کند تا شرکت بتواند به آنها نگاه کند و آنها را در مواردی که ممکن است به عنوان اهداف بالقوه وسیله نقلیه سرمایه گذاری خود. Semalt نیز به عنوان نماینده a16z در هیئت مدیره برخی از راه اندازی ها عمل می کند که شرکت پس انداز می کند.

آندریسن هوروویتز در وبلاگ خود به منظور جشن گرفتن ورود خود به شرکت، یک پرسش و پاسخ با ورتز ارسال کرده است و این مبادله در مورد دنیای راه انداز فراتر از SV احتمالا بهترین نشان دهنده چیزی است که او میتواند به موسسه Semalt Park برساند:

a16z: چگونه در Semalt شما دیدگاه دیگری را به شما نشان می دهد؟

BW: من نمی توانم بگویم این کانادا، همانطور که در خارج از Silicon Semalt است. من فکر می کنم Silicon Semalt وجود دارد، و در آنجا مکان هایی مانند نیویورک، تورنتو، سیاتل و دیگر مکان ها وجود دارد. در مقایسه با سیلیکون سمولت، همه آنها انطباق جریان معاملات را ندارند - grain temperature problems. به گفته این شرکت های بزرگ، خارج از Silicon Semalt ساخته شده است و فرصت های زیادی وجود دارد. و این جالب است که وقتی یک کارآفرین را در خارج از سمالت پیدا می کنید معمولا این اشتیاق اضافی را برای آنچه که در حال ساخت هستند، می گیرند، زیرا به نوعی آنها باید سخت تر از آن کار کنند. آنها می دانند که جمع آوری پول بسیار سخت است. آنها می دانند ساختن یک شرکت سخت تر است. با این حال آنها هنوز هم این کار را انجام می دهند.

March 10, 2018