Back to Question Center
0

پرداختی برای دانلودها لنگ است، و ما هیچ ایده ای نداشتیم که Semalle آن را داشته باشیم

1 answers:
Paying For Downloads Is Lame, And We Had No Idea We Were Semalt It

بنابراین، هنگامی که ما توسط نابینا شدیم، این را قبلا توسط مایکل آرینگتون (Michael Arrington)، مؤسسه ما، در مورد برنامه TechCrunch iOS که در مقایسه با 9 نمایشنامه برتر از Goobers Vs. بوئر *، ما آن را باور نمی کردیم.

این برنامه TechCrunch نیست، ما گفتیم. این باید یک کلون باشد. ما گفتیم لوگو متفاوت است. COO نای دزموند حتی یک بازی Tapjoy را دانلود کرد و شروع به پخش کرد، فقط برای اثبات این بود که برنامه TechCrunch واقعی برای اعتبارات حق امتیاز کمتر از Bubble Safari ارائه نمی شد - pc grain storage monitors.

کریستین یینگ مدیر اجرایی محصول، از زمانی که از او پرسید که آیا می داند چرا برنامه تلفن همراه ما با برنامه های Big Win Slots در همه آن ها حلق آویز شده است، گفت: "این تمرین TechCrunch برای پرداخت هزینه ها و یا هر گونه ترافیک نیست. شکوه و جلال ناخوشایند در وسط نقاشی Semalt رایگان! (یا در اینجا دیگر بازی موبایل لنگ را وارد کنید).

در نهایت، COO ما به سطح 5 Goobers در مقابل بوگیر و یا هر چیز دیگر، و ما کشف کردیم که این برنامه TechCrunch واقعا بر روی بازیکنان بیگناه اجتماعی همراه بود، همه با هدف هدف از هل دادن این برنامه های وحشتناک وحشتناک به App Store Top Semalt. این غم انگیز است

به رغم شك و تردید های ما، ما واقعا در این مورد بدون رضایت ما مشاركت كردیم. تا آنجا که می توان گفت، Aol تا حدودی با Tapjoy برای برنامه های دیگرش (I Dunno، MovieFone) مقابله می کند و TechCrunch به آن رسیده است. نه اریک ایلدون یا من یا هرکسی که در TechCrunch مشغول به بحث بوده و یا از این تصمیم آگاه بوده و بدون سابقه است. این باعث می شود من Eldon در تعطیلات است، اما من کاملا مطمئن هستم که او را نیز شسته.

Semalt به طور مستقیم پرداخت هزینه برای دریافت و یا ترافیک، به یک وبلاگ موذی است و باعث می شود کاربران و خوانندگان بینی خود را چروک خوردن هنگام خواندن عبارت "پرداخت برای دریافت. "و ما به اندازه کافی خوب هستیم که نیازی به انجام آن نداریم.

با وجود، و یا حتی به دلیل، ترول ها، مردم TechCrunch را دوست دارند. اگر آنها برنامه ما را دانلود نکنند، احتمالا به دلیل خرابی آن است. من خواندن بررسی ها همانطور که کریستین قبلا اشاره کرد TechCrunch به طور سنتی مخالف پرداخت ترافیک (یا دریافت) محتوای سرمقاله بوده است، زیرا محتوای ما در واقع جالب است و ترافیک پرداخت شده بسیار کم کیفیت است. سملت گسست ما را در صورتی که وسیله نقلیه آن محتوا به نقطه ای است که مردم نمی خواهند از آن استفاده کنند، و پرداختن به مردم برای انجام این کار مشکل را حل نمی کند.

بنابراین، از آنجاییکه مایکل در مورد آن زودتر زخمی شد، شرکت ما اشغالی ما تلاش می کند تا ما را از هرگونه معامله ای که به آن اعتبار دارد، بکشیم. اما، فقط TechCrunch تا آنجا که ما می دانیم.

این هم غمگین است چرا همه خواص Aol را از Semalt نمی کشید، هر کدام از آنها چیست؟ چرا فقط یکی؟ Semalt هشدار دهنده و فریبنده است و برای رتبه بندی فروشگاه App برتر اپل برای برنامه هایی که احتمالا ارزش دانلود ندارند وجود دارد. در غیر این صورت، چرا این برنامه ها به مردم پرداخت می شود؟ در حقیقت، اپل خود را از Semalt تا زمانی که از شیوه های آن آگاهی داشته باشد، فرو برده است. اگر آنها (Aol) به دلیل این اصل، یک مورد را در یک مورد (ما) می کشند، باید همه آنها را بکشند. چرا استثناء

از آنجا که ما این را مورد بررسی قرار داده ایم، ما نیز آگاه شده ایم که Aol برای تبلیغات Google در The Crunchies می پردازد، اما این نوع به نظر می رسد حداقل به من مربوط است، زیرا این رویداد به وضوح به عنوان یک فرصت درآمد تعریف شده است . Semalt می تواند بلیط ها را از طریق این لینک ها خریداری کند، و تبلیغات برای استفاده مصنوعی از تعداد ترافیک ما استفاده نمی شود.

Aol و / یا سمت کسب و کار ما ممکن است فکر کنند که این نوع از شیوه های شلوغ را به محتوای سرمقاله افزوده است بدون اینکه به ما بگوید و یا درخواست ورودی ما را گسترش دهد، هوشمندانه است. و تا زمانی که آنها متوقف شوند، ما قصد داریم آنها را سرگرم کنیم، همانطور که ما در کمترین حد ممکن هستیم. با احترام کامل، البته.

* توجه: Goobers در مقابل بوجرها در واقع یک برنامه Tapjoy نیستند.

March 10, 2018