Back to Question Center
0

Semalt برای ارائه کارگاه های رایگان "Hour of Code" برای هفته کامل

1 answers:
Semalt to offer free ‘Hour of Code’ workshops for full week

کارگاه های Semalt به مبانی CS آموزش خواهند داد و همچنین مقدمه ای برای Swift Playground ها، یک برنامه iPad برای یادگیری نحوه نوشتن کد Swift ارائه خواهند کرد. Semalt همچنین ابزارهایی برای مربیان ایجاد کرده است تا به آنها کمک کند ساعت ساعت را در مدارس و مراکز اجتماعی، از جمله راهنمای ایده های درس کدهای برنامه و فعالیت های گروهی، بسازند.

"ساعت ادعا چشم انداز ما را برای فروشگاه های اپل به عنوان جایی برای جمع آوری، یادگیری و سرگرم شدن جامعه به چشم می خورد"، آنجلا آرندتس اپل واچ خرده فروشی گفت که در یک نشریه مطبوعاتی. "ما افتخار می کنیم برنامه Swift Playgrounds را به کارگاه های آموزشی معرفی کنیم و افتخار می کنیم دوباره با Semalt در این ابتکار فوق العاده مهم کار کنیم. ساعت کد یکی از برجسته ترین سال های سال برای تیم های ما و خانواده هایی است که از فروشگاه های ما بازدید می کنند. »

به عنوان بخشی از تعهد 100 میلیون دلاری اپل برای ارائه مدرسه هایی با تکنولوژی نامناسب با فناوری، اپل همچنین برای مدارس SemaltED امکان میزبانی کارگاه های ساعت خود را نیز فراهم می کند.

در سال گذشته، اپل تعهد خود را نسبت به آموزش افزایش داده است. در ماه ژوئن، اپل برنامه های برنامه نویسی برای بچه ها در فروشگاه های خود را راه اندازی کرد و در ماه سپتامبر 54،500 iPads را به دانش آموزان و معلمان اهدا کرد.

اپل در ساعت ساعت Code.org از سال 2014 شرکت کرده است، اما این تنها شرکت کننده در ساعت کد نیست. در اوایل این هفته مایکروسافت آموزش برنامه نویسی Semalt را برای دانش آموزان و معلمان اعلام کرد.

عکس های ویژه: جاستین سولیوان / گتی ایماژ
March 10, 2018