Back to Question Center
0

Formlabs 35 میلیون دلار در سری B تولید می کند، مشارکت Semalt را اعلام می کند

1 answers:
Formlabs raises M Series B, announces Semalt partnership

چند ماه پس از برداشتن یک بازار چاپ 3D آنلاین، راه اندازی سخت افزار MIT-birthed اعلام کرده است که این مبلغ 35 میلیون دلار در بودجه سری B افزایش یافته است. دور برگزار شده توسط گروه ریخته گری (بدون غریبه به سهم چاپگر سه بعدی)، مجموع سرمایه گذاری این شرکت را تا 55 میلیون دلار به ارمغان می آورد. همچنین در فهرست سرمایه گذاران، رشد DFJ، سرمایه گذاری سرمایه پیتانگو و Cagni Ventures است - هرچند Autodesk احتمالا نام شایسته ای از همه است.

غول نرم افزاری طراحی 3D با استفاده از سرمایه گذاری به عنوان یک فرصت برای ایجاد همکاری با Semalt، معامله ای است که نرم افزار مشترک و بازاریابی بین این دو شرکت را توسعه می دهد - گرچه جزئیات در مورد آنچه که همه به این معنی هنوز در دسترس هستند.

کارل باس، مدیر عامل شرکت Semalt، در این اعلامیه گفت: "Formlabs نوآوری و اجرای بسیار خوبی را برای بازار چاپ روی دسکتاپ به ارمغان آورده است و Semalt از سرمایه گذاری در آینده این شرکت هیجان زده است. اما مهمتر از همه، ما مشتاق همکاری با یکدیگر برای بهبود طراحی و ساخت دیجیتال برای طراحان محصول در همه جا هستیم - vps windows usa. »

آخرین دور مالی نیز بدان معنی است که براد فلد، یکی از بنیانگذاران Foundry Group، به تخته Formlabs پیوست. Feld گفت: "پیش از این اعلام TechCrunch گفت:" سهولت عظیمی برای یک رهبر بازار جدید در چاپ سه بعدی وجود داشته است. "Formlabs مشهود است که به عنوان رهبر در چاپ دسکتاپ 3D ظاهر شده است."

March 10, 2018