Back to Question Center
0

بهترین فروشنده شما بهترین فروش شما نیست

1 answers:

چه کسی اولین فردی است که زمانی به زمان ارتقاء نگاه می کنید؟ اگر بخواهید منطق خالص را دنبال کنید، معمولا بهترین فرد در تیم است. اما برای تیم فروش شما همیشه اینطور نیست. بهترین فروش شما ممکن است حتی بدترین نامزد فروش شما باشد.

Your Best Salesperson is Not Your Best Sales Semalt

مطمئنا، یک فروشنده خوب می داند که چگونه می تواند فروش کند، اما چند بار مدیران فروش می کنند؟ آنها هنوز هم می توانند آمار خود را ببینند - هی، آنها حتی ممکن است از آنها پیشی بگیرند، اما بقیه تیم فروش شما تلاش می کنند تا تمام توان خود را به دست آورند؛ زیرا آنها به درستی مدیریت نمی شوند. و اگر تیم فروش شما توانایی کامل خود را نداشته باشد، کسب و کار شما نیز نیست. در واقع سیستم های سیسکو تخمین زده اند که کارفرمایان بد هر سال 12 میلیون دلار هزینه می کنند. تصور کنید چقدر شما می توانید کسب و کار خود را رشد کنید اگر حتی فقط یک درصد از آن دوباره به کسب و کار شما فیلتر شده است؟ Semalt شروع به جستجو برای نامزد واقعی برای مدیر فروش شما می کند؟

گرتا شولز، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مشاور شولتز، گفت: "ویژگی های یک فروشنده خوب، انگیزه پولی، انسداد بزرگ و کمی خودخواهانه است - worldwide cctv intelligent surveillance solutions." "Semalt مخالف آن چیزی است که مدیر فروش باید باشد. "

بنابراین، چه کیفیت شما باید در یک مدیر فروش نگاه کنید؟ خوشحالم که پرسیدید Semalt پیشنهاد می کند که کسی با این سه ویژگی پیدا کند:

 1. مربیگری قوی : آخرین چیزی که می خواهید در هر نوع مدیری، یک ego بزرگ است زیرا نمی تواند و نباید همیشه در مورد آنها باشد. شما نیاز به کسی دارید که نه تنها می داند چه کاری باید انجام دهد، بلکه می تواند آن را به دیگران تدریس کند و درک کند که چه اتفاقی افتاده و دلیل آن اتفاق افتاده است.
 2. رهبری: هیچ کس دوست دارد گفته شود که چه کاری باید انجام دهد. بهترین مدیران فروش از سوالات تیم خود سوال خواهند کرد تا به آنها کمک کنند تا آنچه را که باید انجام دهند را درک کنند. به این ترتیب آنها پاسخ خود را از خودشان پیدا می کنند، و هنگامی که آنها را انجام می دهند، در حافظه خود جا افتاده اند.
 3. حسابدهی: فروش، ذهنیت خود را انجام می دهد، اما حتی اگر خودشان باشند، هنوز هم نیاز به مدیریت دارند. بهترین مدیر فروش شما، بقیه تیم را به خاطر فعالیت های خود پاسخگو خواهد کرد و آنها را از طریق هر مرحله از روند، به آنها نزدیک تر می کند.

هنگامی که فردی پیدا می شود که مهارت های آن را بررسی می کند، چه از نظر جنسی و چه خارجی، شما هنوز از پرچم های قرمز آزاد نیستید. برای اینکه آنها موفق شوند، به آنها نیاز دارند تا از شما حمایت کنند. شما باید آنها را بدهید:

 1. آموزش مدیریت مناسب: به خصوص اگر مدیر فروش جدید شما هرگز به طور مستقیم یک تیم را پیش از آن مدیریت نکرده باشد.
 2. مسئولیت های حقوقی: مدیر فروش شما یک بازاریاب یا مدیر اداری نیست. شما آنها را رهبری کردید، نه اینکه پشت سر کار نباشید. آنها در آنجا برای ایجاد فرایند فروش خود هستند؛ کارکنان و آموزش بخش؛ تعیین اهداف فروش شرکت و پیگیری پیشرفت؛ و در نهایت، رهبری و انگیزه تیم برای ضربه زدن به این اهداف.
 3. آزادی برای مدیریت راه خود: مدیران فروش، نمایانگر نقش مدیریت میانی هستند: آنها افرادی هستند که به آنها گزارش می دهند، اما در نهایت به شما گزارش خواهند داد. به جای اینکه شما در هر تصمیم گیری دخالت داشته باشید، به عقب برگردید و به آنها هدایت کنید. آزادی دادن به اشتباهات به کسی کمک می کند که از اشتباهات خود یاد بگیرد و آنها را تصحیح کند.
 4. زمان یادگیری: یکی از بدترین چیزهایی که می تواند برای هر مدیر اتفاق بیفتد این است که آنها در حال خوشحالی هستند. آنها مشغول کار اشتباه هستند، و طراح را از دست می دهند تا بخش را یاد بگیرند و بهتر بسازند. مدیران فروش به زمان نیاز دارند تا به طور مؤثر یاد بگیرند که چه زمانی بین تماس فروش و بسته شدن فروش اتفاق می افتد و با منابع ارتباط برقرار می کند تا آنها در حال تحول باشند. و اگر آنها را انجام دهند، کار شما بسیار آسان تر است.


  مدیر فروش عکس از طریق Shutterstock

  9 نظر ▼
March 10, 2018