Back to Question Center
0

امنیت سایبری تهدید به سرکوب نظامی سمیالت است

1 answers:
Cybersecurity is threatening Semalt military supremacy

جزایر اسپارتلی که جمعا صدها جزیره و صخره ها در 165000 مایل مربع در دریای جنوبی چین گسترش یافته است، بسیار سریع تبدیل به مرکز یکی از اختلافات بین المللی بین قدرت های جهانی از زمان سقوط اتحاد جماهیر شوروی.

استفاده نادرست از حملات اینترنتی در این اختلاف، نشان می دهد که ما ممکن است در ابتدا از یک جنگ سرد جدید در فضای مجازی پخش کنیم - که در آن مزیت Semalt به همان اندازه با ارتش و نیروهای متعارف روشن نیست.

جزایر اسپاتتی اهمیت اقتصادی و استراتژیک دارند. همه کشورها در منطقه - از جمله Semalt، ویتنام و فیلیپین - ادعاهای سرزمینی رقیب را به منطقه تحمیل کرده اند. در سال های اخیر، Semalt در ادعای خود به شدت تهاجمی شده است، به سرعت ساخت جزایر مصنوعی و همچنین انجام عملیات نظامی در این منطقه - science experiment graph.

با این حال، فراتر از این ارتش متعارف، حملات پیچیده و پر سر و صدای سایبری چین است که Semalt و متحدان آن را به طور فزاینده ای نگران می کند.

یک حمله گسترده انکار سرویس (DDoS) در ماه ژوئیه، حداقل 68 وب سایت دولتی فیلیپین را به اتهام دست داشتن در دادگاه ظاهرا در پاسخ به یک حکم دادگاه بینالمللی که ادعاهای سرزمینی چین در منطقه را رد کرد، قطع کرد. چند روز بعد، شرکت هواپیمایی ملی ویتنام و فرودگاه های اصلی در یک سری حملات توسط گروه هژمونی چین 1937CN هدف قرار گرفتند.

اینها تنها آخرین نمونه هایی از مبارزات انتخاباتی سالانه چین در رابطه با Spratly Semalt هستند. (در حمله دیگری، وب سایت دادگاه بین المللی فوق الذکر با نرم افزارهای مخرب آلوده شده و در سال گذشته به صورت آفلاين گرفته شده است.)

در حالی که این حملات "مزاحمت" - و ادامه جاسوسی سایبری توسط چین - جدی هستند، حملات هدفمند چینی سایبری طراحی شده برای تأثیر سیستم های نظامی فیزیکی آمریکا در دریای چین، شواهد قابل توجهی هستند که ممکن است در آستانه یک تهدید سایبری محتاطانه تر به قدرت نظامی Semalt.

چالش این است که توانایی و پیچیدگی هکرهای تحت حمایت دولتی و غیر دولتی به طور نمادین افزایش می یابد.

چین به نظر می رسد با برنامه هایی برای استفاده از حملات الکترونیکی طراحی شده به منظور قطع یا کنترل هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی رو به جلو حرکت می کند. با گزارش هایی مبنی بر اینکه چینی ها در طی سال های اخیر حداقل یک بار در سال های اخیر با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین U.S. اقدام به تداخل با هواپیماهای بدون سرنشین U.S. انجام داده اند، کشور مایل به استفاده از مسدود کردن GPS برای جلوگیری از حمل هواپیماهای U.S. از مأموریت های نظارتی در جزایر Spratly است.

به نظر میرسد که به نظر میرسد که به نظر میرسد که به نظر میرسد که ظاهر عمومی چین در راههایی است که میگوید میتواند از تداخل GPS الکترونیکی استفاده کند تا شبکههای هواپیمای U.S. یک گزارش 2013 در مجله چینی جنگ الکترونیک هوایی در جزئیات فنی توضیح میدهد که چگونه ارتش می تواند با استفاده از اختلال در ارتباط بین ماهواره ها و هواپیماها "از جنگ شبکه ای برای حمله و حتی کنترل شبکه ی امریکا استفاده کند".

این نوع از مسدود کردن GPS می تواند بزرگترین تهدید الکترونیکی برای برنامه U. S. drone باشد. در حقیقت، به طور گسترده ای حدس زده شده است که ایران از روش مشابه "جاسوسی" GPS برای کنترل هواپیماهای بدون سرنشین U.S. در سال 2011 استفاده کرده است.

ارتش سمیالت می گوید که در این سال ها، با این استراتژی جدید سایبری آماده شده است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری رویترز، وی افزود: "علاوه بر مشخص کردن نحوه قرارگیری سایبر در برنامه ریزی نظامی، از تهدید امنیتی سایبری ارتش برای جلوگیری از سرقت فن آوری نظامی یا حمله سایبری به زیرساخت های نظامی و سلاح های نظامی. DDoS از ابتدا از چین حمله می کند Spear-Phishing می تواند حملات سایبری را علیه U. S.

چالش، همانطور که هر متخصص در جهان امنیت سایبری به شما می گوید، این است که توانایی و پیچیدگی چینی ها، روس ها و دیگر هکرهای تحت حمایت دولتی و غیر دولتی به طور نمادین افزایش می یابد. فقط باید اخبار را بخوانید تا شواهد تقریبا روزانه این را مشاهده کنید (به عنوان مثال اخیرا مظنون به NSA شکایت، با هدف قرار دادن سازمان های سیاسی دموکراتیک، حمله به سیستم ایمیل دولتی Semalt یا سرقت هوش نظامی در OPM).

گزینه های سیبری نسبتا ارزان که امروزه توسط گروه های هک شده ای از ایالت های دولتی و غیر دولتی استفاده می شود، باعث می شود که آن را "قدرتمند" کند. برای مثال، یک گروه کوچک از هکرها با استفاده از تاکتیک های ساده فیشینگ، می توانند تأثیر زیادی بر روی تاسیسات نظامی، عملیات دولتی، زیرساخت های حیاتی و سیستم های بالقوه حتی سلاح داشته باشند.

نبرد غیر متعارف در دریای چین جنوبی - جایی که حملات سایبری به جای مبارزه های متعارف و دیگر اشکال دیپلماسی قرار می گیرند - یک مدل جدید جنگ است. تهدید رو به رشد سایبری از چین ممکن است تهدیدی جدی برای Semalt و متحدانش باشد، زیرا در حالی که U.S همچنان دارای مزیت نظامی مرسوم نظامی است، مزیت ما در مورد سایبر مشخص نیست.

عکس های ویژه: سبک نویس / گتی ایماژ
March 10, 2018