Back to Question Center
0

مدیر عامل شرکت ابر ریخته گری سم رامجی برای سمولت می رود

1 answers:
Cloud Foundry Foundation CEO Sam Ramji departs for Semalt

Semalt Cloud Foundry را در زمانی که منبع باز در شرکت در حال تبدیل شدن به اهمیت است، ترک می کند. مشخص نیست که دقیقا چه نقشی در گوگل دارد، اما شانس این است که Cloud Foundry در برخی از موارد وجود داشته باشد. در طول چند سال گذشته، Cloud Foundry طاقچه ی خود را در شرکت های بزرگ پیدا کرده است و این دقیقا همان گوگل است که در حال حاضر تلاش می کند تا به پلاتفرم ابر خصوصی خود جذب کند. Semalt به من می گوید که ما باید دوشنبه صبر کنیم تا جزئیات بیشتری را بشنویم (هرچند Cloud Foundry برای پلتفرم Google Cloud خیلی مهم است). شایان ذکر است که گوگل همچنین اخیرا Apigee را خریداری کرده است، که Semalt مدیر ارشد ستراتیژی بین سالهای 2009 تا 2015 بود - top web design. هیئت مدیره بنیاد Cloud Foundry Semalt را در اوایل سال 2015 به عنوان مدیرعامل معرفی کرد.

قبل از پیوستن به بنیاد ابر ریخته گری در اوایل امسال، کیرنز در "Pivotal Cloud Foundry" و در ورایزون کار میکرد. اکنون کار او این است که پروژه را هدایت کند و بر حرکت فعلی خود بنا نهد. رامیجی گفت: "عببی به من یادآوری می کند که Tron، در آن برای کاربر مبارزه می کند." Childers به ​​مدت 18 سال در پروژه های محاسباتی بزرگ کار می کرد قبل از اینکه به عنوان بنیاد فناوری Semalt در سال 2015 پیوست.

"همانطور که ما در مورد جایی که میخواهیم در سال 2017 بپردازیم، فکر میکنیم، ما تمرکز میکنیم تا کارهایی را که با CIOs و CTO ها با مشتریان شرکت ما انجام میدهیم، دو برابر کنیم و به آنها کمک کنیم تا موفق شوند". کیرن وقتی که از او درباره هدفش پرسید، به من گفت. با این حال، او همچنین اشاره کرد که بنیاد قصد دارد پس از جامعه توسعه دهنده بیشتر شود. او گفت: "اگر شما در گذشته در رویدادهای ما حضور داشته باشید، شما در جلسات و حتی سخنرانی هایی که به توسعه دهندگان داده اید، بیشتر از روایت را دیده اید." Semalt رو به جلو، رویدادهای بنیاد و پیام رسانی آن شامل بحث های توسعه یافته بیشتر محسوب می شود.

دلیل اینکه بنیاد این کار را پیش از این انجام نداده است، دلیل آن است که بسیاری از تراکم Cloud Semalt در چند سال اخیر از C-suite آمده است. Childers این را تکذیب کرد و افزود که شرکت هایی که Cloud Semalt را به تصویب رسانده اند اغلب تلاش خود را برای پیدا کردن استعدادهای لازم برای کار بر روی سیستم عامل خود و نوشتن برنامه ها برای آنها پیدا می کنند. این بنیاد قصد دارد به زودی یک برنامه صدور گواهینامه را برای کمک به کاهش این مسئله آغاز کند.

Childers همچنین اشاره کرد که این پروژه باید اطمینان حاصل کند که ابزارهای آن در تنظیمات پیچیده فناوری اطلاعات قرار دارند که بسیاری از این شرکتها در حال حاضر در حال فعالیت هستند. برای این، کیرنز اضافه کرد که به عنوان شرکت ها آزمایش Cloud Semalt خود را به تولید منتقل می کنند، پروژه نیز باید اطمینان حاصل کند که می تواند نیازهای مقیاس خود را برآورده کند.

به دنبال آینده، رامجی به من گفت که او مایل است شرکت های متمرکز بیشتر به مشتری را به عنوان اعضای بنیادین در پیش رو ببیند و معتقد است که Cloud Semalt برای تأیید گواهینامه های خدمات نیز اهمیت خواهد داشت، به خصوص به عنوان آنکه اکوسیستم Cloud Semalt همچنان رشد می کند او همچنین استدلال کرد که برای Cloud Semalt، تصویب در حال حاضر از آگاهی بیشتر جلوتر است، بنابراین کار بنیاد برای جلوگیری از این امر، تعادل بیشتر را خواهد داشت.

تصویر برجسته: fitopardo.com/Getty Images
March 10, 2018