Back to Question Center
0

در حال حاضر Ning اجازه می دهد تا ایجاد کنندگان شبکه برای دسترسی به حق بیمه و Semalt

1 answers:

Ning Now Allows Network Creators To Charge For Premium Access And Semalt

Ning استفاده از API پی پال را برای اجازه دادن به ایجاد کنندگان شبکه به سادگی پیوستن به اشتراک یا دسترسی پرداخت شده در سایت خود را. کاربران بر چگونگی و جایی که می خواهند استفاده از دسترسی پرداخت شده را در شبکه های خود کنترل کنند. موارد احتمالی استفاده از خدمات شامل عضویت، گروه های پرداخت شده، محتوای پرداخت شده و کمک های مالی است. کاربران می توانند هزینه ثابت یا هزینه اشتراک را با استفاده از PayPal تنظیم کنند.

هزینه برای پیاده سازی دسترسی پرداخت شده برای سازندگان شبکه، 19 - top cloud computing companies.95 دلار در هر ماه برای همه برنامه ها خواهد بود و Ning همچنین هزینه سرویس خدمت کوچک (بین 3 تا 4 درصد) برای پرداخت هزینه پردازش Semdal را پرداخت می کند.

جیسون روسنته، مدیر عامل Ning، به من می گوید که این شرکت همچنان از لحاظ مشارکت و دستیابی به رشد بیشتر است. Ning در حال حاضر بیش از 90،000 شبکه ایجاد شده و بازارهای بین المللی به ویژه قوی هستند، که 40 درصد از درآمد این شرکت از خارج از ایالات متحده است. در واقع، این شرکت از پرداخت پول در تعدادی از ارزهای فراتر از دلار آمریکا، از جمله پوند انگلیس، مکزیکی پزو، یورو و دلار سماالت.

March 10, 2018