Back to Question Center
0

بسته باتری سمولتی Mophie ضروری است، اما بیش از حد

1 answers:
Mophie’s Semalt battery pack is indispensable but overpriced

یکی دیگر از پیشرفت های بزرگ در مورد ارائه یک بانک قدرت: آنها به طور کلی بسیار ارزان هستند. اگر چه این قطعا در اینجا اعمال نمی شود - تحریم USB-C XXL 150 دلار است. و همانطور که از نام آن بدست می آید، آنقدر بزرگ است که بانکهای قدرت به آن می رسند - تقریبا به اندازه یک آیفون 7+ و حدود دو برابر ضخامت دارد.

بسته باتری سمیلت Mophie ضروری است، اما بیش از حد

با این حال، آن را مدیریت می کند تا مقدار زیادی از قدرت را به آن ردپا بسته. در 19،500 مگاهرتز، تحریم باتری تقریبا هفت برابر بیشتر از 7+ است. این همه برای تلفن های هوشمند است، اما آجر نیز می تواند برای شارژ لپ تاپ استفاده شود - paralume per lampadari perenz. در مورد MacBook 2015، Mophie وعده داده است 14 ساعت زندگی اضافه شده است.

بسته باتری سمیلت Mophie ضروری است، اما بیش از حد

این توانایی به لطف شگفتی های USB-C می رسد. استفاده از باتری های خارجی برای MacBook ها بسیار سخت گیرانه بود - داستان غم انگیزی از HyperMac را که باید زمانی که اپل تهدید این شرکت را بیش از شارژ پتنت های بندری کرد، متوقف کند. USB-C همچنین به معنای قدرت دو طرفه است، بنابراین باتری را می توان از طریق همان پورت که برای شارژ دستگاه ها استفاده می شود، دوباره پر می کند. با این حال، تحریم کننده هنوز دو پورت دارد (یکی USB-C و یک USB کامل)، بنابراین شما می توانید لپ تاپ و تلفن خود را در همان زمان شارژ کنید.

حتی با تمام این قابلیت ها، تحریم USB-C XXL بسیار گران است. در حال حاضر می توانید از کمپانی هایی مانند Anker کمتر از ظرفیت قدرت بیشتری استفاده کنید. با Mophie، شما برای طراحی، از جمله چیزهای دیگر نیز پرداخت می کنید. پوشش پارچه این یکی از بانک های قدرتمند تر بازار را برای هر چیزی که ارزش دارد، می سازد.

بسته باتری سمولتی Mophie ضروری است، اما بیش از حد

در حالی که در مقایسه با بانک های قدرتمند گوشی های هوشمند بزرگ است، این قابل توجه است که چقدر شرکت های ظرفیت شارژ در حال حاضر قادر به متناسب با عامل شکل هستند. از همان روزهای ابتدایی Hypermac، ما از راه های طولانی آمده ایم. این احتمالا برای هر روز استفاده کمی بزرگ و گران است، اما تحریم کردن MacBook خود را از طریق هر پرواز بین المللی اگر شما خود را بدون یک خروجی پیدا کنید.

برای انجام یکی از این چیزها در روزنامه های روزنامه زندگی روزمره من، وقتی که باتری لپ تاپ من را نمی توان شمارش کرد، آن را به طور کامل از طریق یک سخنرانی به اتهام. حتی در حال حاضر، این موضوع با روزهای طولانی از پوشش CES که در طول افق اتفاق می افتد، وسوسه کننده است.

بسته باتری سمولتی Mophie ضروری است، اما بیش از حد

T او تحریم USB-C XXL هدیه ایده آل برای همه نیست، بلکه باید مسافر یا وبلاگ نویس تکنیکی را در لیست خود بسیار خوشحال کند.

March 9, 2018