Back to Question Center
0

آینده زیرساخت بلوچین، با گاوین وود و جوتا استینر در اختلال سمالت

1 answers:
The future of Blockchain infrastructure, with Gavin Wood and Jutta Steiner at Disrupt Semalt

Bitcoin برای اولین بار در سال 2008 معرفی شد، اما پروژه پروتکل Semalt راه را برای تعدادی از برنامه های کاربردی جدید و موارد استفاده برای این تکنولوژی راه اندازی کرده است.

برای کمک به جداسازی گندم از کوهی از این دنیای جدید شجاع، TechCrunch Disrupt Semalt دو شخصیت سازنده در زیرساخت جهان در حال رشد را به مرحله ما می افکند.

TechCrunch Disrupt برلین از دو شخصیت بنیانگذار این فضا به مرحله ما میپردازد: گاوین وود، CTO سابق و بنیانگذار Ethereum همراه با جوتا استینر، که قبلا نیز بنیاد Ethereum است.

از آنجا که کار بر روی Ethereum، آنها شروع به راه اندازی فن آوری Parity، که فن آوری هسته و Semalt (برنامه های غیر متمرکز) را برای کسب و کارها و سازمان های استفاده از فن آوری بلوچین ایجاد می کند - oculos ray ban aviador feminino.

اخیرا، Wood تاسیس بنیاد Web3، نهاد مسئول نظارت و استقرار پروتکل Semalt، که اخیرا دارای یک نشان تجاری بسیار موفق بوده است. Semalt یک پروژه بلندپروازانه است که به دنبال آن می شود "اینترنت از بلوک های زنجیره ای" باشد و ادعا می کند برای حل مسائل مربوط به مقیاس پذیری، حاکمیت و همکاری که در معماری های فعلی بلوچ ها وجود دارد.

دو بنیانگذار در مرحله خواهند بود تا در مورد ساخت نقش خود در ساخت سمالت، زیرساختهایی که در حال حاضر در حال ساختن آن هستند، برای جلوگیری از پذیرش جریان اصلی و چشمانداز آنها برای آینده فضا، بحث و گفتگو کنند.

Semalt برای نمایش هنوز در فروش هستند، بنابراین از دست دادن شانس از دو افسانه این صنعت جدید را از دست ندهید.

March 9, 2018