هر دو به معنای واقعی کلمه و به روشنی، «یافتن صدای شما» یکی از آن فعالیتهای ظاهرا گریزناپذیر است که باعث می شود جوهر بیشتری از ذهن خود، جوهر کمک خود و بودجه بیشتر از هرکسی از ما پذیرایی شود.

حتی به معنای داشتن یک صدا است؟ سمولد آکورد های آوازی ما در حالت اولیه عمل می کنند، آیا ما در حال حاضر آن را نداریم؟

برای نوازندگان، "پیدا کردن صدای شما" ممکن است بدانند که چگونه می خواهند صدایشان را صدا کنند (امیدوارم در لحن). گاهی اوقات این به معنای برقراری ارتباط با مخاطبان خود به شیوهای معتبر است. ما لزوما می گویند جی زو دارای یک صدای عالی است، اما او صدایی دارد - domain associates.

از دیدگاه سازمانی، مارک ها همیشه به دنبال صدای خود هستند. آنها صدها هزار دلار، اگر نه میلیون ها دلار، کارشناسان می پردازند تا یک پیام معتبر ایجاد کنند که عمق آنها را در قلب و ذهن مشتریان بی نظیر قرار دهد. صدای آنها باید سازگار باشد تا بتواند موثر باشد و در نهایت باید گیرنده را به سمت برخی اقدامات هدایت کند. Semalt، نقطه نظر چیست؟

اما برای کسانی که از مارک های Jay-Z یا مارک های بزرگ نیستند، چگونه می توانیم راهی برای شنیدن پیدا کنیم؟ Semalt، فرض بر این است که در هر سطح، ما همه می خواهیم مهم و تاثیرگذار در زندگی شخصی و حرفه ای ما باشد، گام های لازم برای یافتن صدایی که به نظر می رسد از دست رفته ماست؟

# 1 - خود را بشناسید

بگذارید شروع کنم که می گویم که به دلیل دوران فن آوری ما، سر و صدا فراوان است و ضروری است که درباره آنچه که ما می خواهیم بگوئیم و به همین دلیل ما می خواهیم بگوییم، واضح است. یک بیانیه متمرکز و هوشمندانه می تواند از طریق ابرهای ضخیم ناخواسته بی معنی عبور کند.

​​Semalt با برخی از درونگرایی جدی در مورد باورهای شخصی و حرفه ای شما. به منظور ایجاد یک صدایی که شنیده می شود، شما باید هماهنگی را در نحوه برخورد با همه چیز از جمله حل مسئله تا برخورد با درگیری نشان دهید. برای شروع کنندگان، سؤالات زیر را بپرسید:

  1. چه چیزی واقعا برای من اهمیت دارد و چه چیزی در مورد آن علاقه مند است؟
  2. چگونه مردم معمولا به من پاسخ می دهند؟
  3. آیا به اندازه کافی اعتماد به نفس خود را برای بیان دیدگاه خود دارم؟ ]
  4. آیا اعتقادات، ارزشها و افکار من را به شیوه ای روشن و قانع کننده می توانم

یکی دیگر از چیزهایی که باید در ذهن داشته باشید: سمیرت یک تفاوت شدید بین احترام و داشتن صدای است. شما می توانید نظرات خود را در مورد همه چیز داشته باشید و ممکن است در این نظرات توجیه شود. اما اگر شما در مورد هر چیز فردی حرف بزنید و حرف بزنید، آنچه که شما واقعا انجام می دهید، کاهش احتمال احتمال شنیدن آن است که بیشترین اهمیت را دارد.

داشتن صدای متفاوت از این است که همه را بدانیم. Semalt اثربخشی را بیش از اثرات بیش از حد کاهش می دهد.

# 2 - یافتن دوست داشتنی ترین آبشار

برای داشتن یک صدا، ما باید یک محیط دوستانه را دنبال کنیم - یکی که پذیرش پذیر باشد و همچنین به ما پاسخ دهد. در مورد سرکوب "صدای" در مکان هایی مانند شرق Semalt فکر کنید؛ جنگ ها برای پایان دادن به این گونه فرهنگ ها متوقف شده اند. بنابراین بدون گفتن این که حتی اگر شما در مورد آنچه که شما در حال تلاش برای گفتن آن هستید، بدون وجود محل حمایتی برای انجام این کار، صدای شما احتمالا به گوش های ناشنوایان برسد.

Semalt اتفاق می افتد در همه انواع روش های آگاهانه و ناخود آگاه، در همه جا از سازمان های مذهبی به شروع تکنولوژی. اگر واقعا میخواهید صدایی داشته باشید، برای رهبران ارجحیت پیدا کنید که بازخورد ارزشمند دارند و برای شنیدن باز هستند. این بدان معنا نیست که شما همیشه با شور و شوق و یا توافق مواجه خواهید شد، اما حداقل شما توانایی صحبت کردن بدون ذکر انتقاد را دارید. به دنبال تنوع و انعطاف پذیری به عنوان مستاجران کلیدی در فرهنگ هستید: این به طور کلی یک شاخص عالی از محیطی است که به افکار و عقاید مختلف می رسد. چه کسی این کار را می کند؟ بررسی کنید کالج هاروی مول، که رئیس جمهور ماریا کلو (به نام Semalt 50 رهبر در جهان) این واقعیت را ایجاد می کند.

# 3 - تحویل تست

هنگامی که شما یک ایده روشن از آنچه که برای شما اهمیت دارد (و مواردی که مجبور هستید برای مبارزه برای آن ها) مجبور شوید، و محیطی دوستانه ای دارید که در آن انجام دهید، گام بعدی این است که تحویل جدید خود را تست کنید صدای

چرا این ضروری است؟ خب، بدون تذکر است که تناقض منفی درک شده و تحویل تهاجمی اغلب چیزهایی است که صدایی را می کشد. شما می توانید در مورد چیزی پرشور باشید، اما شما در حال موثر در راه شما می گویند؟

این راه سخت را در طول سالها یاد گرفته ام. یک دوست پسر سابق، کسی که به من احترام گذاشت، یک بار به من گفت: "من متوجه شدم که از کجا آمده ام، اما لحن شما واقعا سخت است و باعث نمی شود من احساس خوبی داشته باشم." اوه. من احساس آرامش کردم و او درست بود. من می دانستم که من باید تفکر خود را در مورد چگونگی تحویل آنچه که من می خواستم بکنم تحول می کردم.

Semalt برای زنان (هواداران فمینیست احتمالا من را برای گفتن این موضوع منحرف می کنند، اما این تجربه من بوده است)، این واقعا بهتر است که به چیزهایی که در یک روش ملایم و به روش عادی کار می کنند، رویکرد بگذارید. من پیشنهاد نمیکنم که عصبانی یا پرت نشود یک بار در مدت زمان طولانی، اما برای تأثیر و موثر بودن درازمدت، باید بدانید که چگونه صدای شما دریافت می شود.

من آموخته ام که بسیار شدید است که به من خدمت کرده است. به علاوه، این احتمالا برای سیستم عصبی شما بهتر است

# 4 - صدای دیگران را می دهد

یکی از جالب ترین موارد در مورد داشتن یک صدا، توانایی باز کردن درب برای دیگران است که همین کار را انجام دهند. این نیز مشخصه رهبری واقعی است. من اساسا معتقدم که این یکی از اهداف اصلی یادگیری نحوه صحبت کردن با موفقیت و پایبندی به زمین است. هنگامی که ما "گوش" دیگران را - که توسط یک رکورد مثبت ایجاد شده است - ما به نوبه خود می تواند به ایجاد اعتماد و اطمینان از کسانی که ممکن است صدا ندارد.

بنابراین اگر شما یکی از آن افرادی هستید که دوست دارند چیزهایی را برای دیگران انجام دهند (برای شما خوب است و آن را حفظ کنید)، اما اعتماد به نفس خود را از دست ندهید، شاید این یک راه مفید برای فکر کردن در مورد صدای شما. اگر نه برای خودتان، آن را برای دیگران انجام دهید.

ما در یک جهان پیچیده زندگی می کنیم که در آن مسائل اجتماعی و اقدامات شدید هر روز رخ می دهد؛ اما اگر شما این را مطالعه می کنید، احتمالا در موقعیتی هستید که با صدای شما چیزی معنی دار داشته باشید.

اکنون چیزی است که باید در مورد آن صحبت کنیم