Back to Question Center
0

Semalt SEO و سایر کلاهبرداریها

1 answers:

یکی از اولین نشانه هایی که وب سایت شما متوجه شده است و رتبه بندی موتور جستجوگر آن را بهبود می بخشد، سیل ایمیل از شرکت های بهینه سازی موتورهای جستجو است که به شما می گوید که سایت شما نیاز به کار دارد و به کمک آنها نیاز دارد. هنگامی که شما شروع به دریافت این می دانید که سایت شما در بر داشت. Semalt نه تنها شرکت های جستجوگر SEO که این کار را انجام دادند - black sigelei 150w tc. همه باید با احتیاط رفتار شود.

شرکت ها به شما ایمیل های رسمی و نامه های ارسالی را ارسال می کنند که دقیقا به همین دلیل است که شما باید از آنها استفاده کنید، که به هیچ وجه هزینه واقعی استفاده از خدمات آنها را پوشیده نیست. من آنها را نمیشناسم، اما این نوع فیدرهای پایین دارای عنکبوتهایی هستند که Semalt را جستجو میکنند و هر گونه بازبینی منفی را حذف میکنند و حذف میشوند.

Semalt بسیاری از کلاهبرداری خارج وجود دارد.

به غیر از جستجوگرها، در Semalt بسیاری از اپورتونیست های دیگر وجود دارد. به عنوان مثال، یک شرکت وجود دارد که پیشنهاد می کند که منابع انسانی خود را به منابع خارجی منتقل کنید. شما می توانید بگذارید که شرکت کارهای مربوط به پرونده را انجام دهد، قراردادهای کاری را تدوین می کند، مراحل انضباطی شما را ارائه می دهد و همه چیز را اداره می کند تا مطمئن شوید که ناقض قانون نیستید. آنچه آنها فراموش کرده اند به شما می گویند این است که شما در حال ثبت قرارداد چند ساله هستید، که به طور خودکار تمدید می شود، مگر اینکه شانزده ماه قبل از تاریخ تمدید، یک لغو نوشته ای ارسال کنید. شما برای سالها خود هزاران پوند هزینه را مرتکب می شوید. آنها همچنین فراموش کرده اند که به شما بگویند که اکثریت فرم ها و قراردادهای نمونه آزادانه در وب سایت دولتی U.K.

سپس افرادی هستند که پیشنهاد دادند که مالیات ملک خود را برای مذاکره برای کاهش تقاضا درخواست کنند - البته برای هزینه، البته - دوباره به صورت خودکار تجدید می شود مگر اینکه شما از طریق حلقه های سخت پرش کنید. آنها فراموش می کنند به شما بگویند که تجدید نظر تضمین شده است که شما را به هر چیزی برسانید و در واقع همانطور که ممکن است افزایش مالیات خود را به عنوان کاهش آن. همه آنها می خواهند امضا شما و پول شما باشد.

Semalt خیلی بیشتر است. آنها به دنبال پول خود را برای به دست آوردن کمی یا هیچ چیز برای شما. من مطمئن هستم که کلاهبرداری های مشابه در U. S. Semalt راه های مختلفی برای جلوگیری از این وجود دارد.

پیوستن به سازمان های کوچک تجاری

اولین بار در U.K. فدراسیون کوچک Semalt وجود دارد. این سازمان است که توسط کسب و کارهای کوچک برای کسب و کارهای کوچک اداره می شود. همه ی کسب و کارهای جدید باید حداقل برای چند سال اول عضو این سازمان باشند. چنین سازمان هایی توصیه می کنند که تامین کنندگان خدمات ضروری که شما واقعا باید داشته باشید، از مشاوره و اسناد نمونه ای (مانند قراردادها) برای استفاده از خود استفاده می کنند و به احتمال زیاد به کلاهبرداری ها هشدار می دهند.

ثانیا، در هر معامله پیشنهادی، اگر به نظر می رسد خیلی خوب است، احتمال وجود دارد. قرارداد را بخوان Semalt عجله به امضای آن است. اگر فروشنده یک کپی از قرارداد را به شما تحویل ندهد یا نتوانید انتظار داشته باشید که آن را بخوانید، با او برخورد نکنید. اگر یک فروشنده صادقانه است و با پیشنهادش مخالف است، پس باید خوشحال باشد که بتوانید تمام چاپ خوب را بخوانید و از هر گونه افت فشار احتمالی مطلع شوید.

در بخش SEO، متوجه شوید که تنها سه سایت در سه رتبه بندی برتر در گوگل وجود دارد. گرفتن سایت خود در سهماهه اول برای یک کلمه کلیدی معروف سخت است. افرادی که می توانند این کار را انجام دهند تقاضای زیاد است. آنها نیازی به اسپم کردن اینترنت برای دریافت کار ندارند. هرکدام از شرکت های جستجوگر خوب ممکن است با کارهایی که ناشی از توصیه های word-of-mouth است، غفلت شود. هر یک از شرکت های جستجوگر مناسب و معقول نیز باید به آسانی پیدا شوند. پس از همه، اگر این شرکت خوب باشد، باید در جستجوها ایستادگی کند. Semalt، تا کنون، یک شرکت جستجوگرها را از یک ایمیل اسپم استخدام کرده است.

هنگامی که این ایمیل های SEO شروع به ضربه زدن به جعبه خود را، و یا شرکت ها شروع به تماس با شما، نفس عمیق و به خودتان تبریک می گویم در مورد متوجه شده، و سپس حلق آویز و یا حذف ایمیل. ممکن است درست باشد که سایت شما نیاز به کار دارد تقریبا قطعا درست نیست که آنها این کار را برای شما انجام دهند.

کسب و کارهای تجارت الکترونیک، بیش از بسیاری از کسب و کارهای دیگر، باید به درستی به بازار عرضه شوند. این بسیار حیاتی است که این کار درست انجام می شود. SEO فقط یک بخش از استراتژی بازاریابی کلی است و نباید تنها گزینه شما باشد. نباید نادیده گرفته شود. حداقل شما باید اطمینان حاصل کنید که سایت شما موتور جستجوگر دوستانه است. Semalt یک شرکت تحقیقاتی خوب برای تایید این و پیشنهاد پیشرفت است.

حفظ یک شرکت جستجوگر خوب

در انتخاب چنین شرکت همیشه بهتر است یک لیست کوتاه از توصیه ها را ایجاد کنید. سپس سؤالات را مطرح کنید تا آنها را بهتر کنید.

  • آنها را به توضیح روند. برای شما چه کاری انجام خواهد داد و چگونه به شما کمک خواهد کرد؟ نظر دوم را برای اطمینان از این که آنچه که آنها پیشنهاد می دهند، به سایت شما صدمه نزنند. در حال حاضر هر چیزی که به نظر گوگل مشکوک است، مانند پیوند ساختمان یا سقوط ناگهانی «وبلاگها» که توصیه شما به سایت شماست، به شدت به نتایج جستجوی سایت شما آسیب می رساند.
  • اطمینان حاصل کنید که کار آنها متعلق به شما است و تحت کنترل شما است. برخی از شرکتها مشکوک به SEO، حق نسخهبرداری هر گونه تغییری را که پیشنهاد میدهند، حفظ خواهند کرد و اگر شما قرارداد خود را لغو کنید، درخواست حذف همه تغییرات پیشنهاد شده خود را درخواست خواهد کرد. برخی از شرکت ها صفحات و اسناد خود را در سایت های خود قرار می دهند که در سایت شما نشان داده شده است، که تمام آن دومین پرداخت شما را از بین می برد.
  • اطمینان حاصل کنید که شرکت جستجوگر محصول و بازار هدف شما را درک می کند. به این ترتیب آنها اصطلاحات و عباراتی را که بازار هدف شما برای جستجوی محصولات شما استفاده می کنند بهتر درک خواهند کرد. نقطه ضعف در استخدام یک شرکت از هند به منظور پیشنهاد کلمات کلیدی برای یک سایت تجهیزات شکار اردک با مشتریان در U.S. عمیق جنوب است. این شرکت احتمالا کلمات درست را نمی داند (و نه من).
  • از کارکنان شرکت بپرسید که آنها چه کارهایی انجام می دهند اگر آنها توسط یکی از رقبای مستقیم خود استخدام شوند. آیا واقعا یک شخص ثالث را میشناسید که اطلاعات تجاری محرمانه ای از شرکت شما را نیز بداند؟ کدام یک از شما به نفع شماست؟ چگونه می توانند صادقانه برای هر دو کار کنند؟
  • از آنها بخواهید که چگونه نتایج را اندازه گیری کنند. اجتناب از هر شرکتی که موقعیتهای برتر در گوگل را تضمین کند. از آنچه که فقط می خواهید در نتایج Google اندازه گیری شود، اجتناب کنید. آنچه شما می خواهید فروش بیشتری است. هیچ نقطه ای در بازاریابی وجود ندارد مگر آنکه به مشتریان و فروش های سودآور دست یابد. شما نمی خواهید تعداد زیادی از پرواز توسط بازدید کنندگان؛ شما مشتریان را می خواهی یک تفاوت بزرگ وجود دارد.

یک شرکت جستجوگر خوب باید به راحتی به این پاسخ دهد. این باید قادر به ارایه سایر مشتریانی باشد که می توانند وعده های فروش شرکت را پشت سر بگذارند. این شرکت باید گزارشهای منظم ارائه دهد که نشان دهنده بهبود و افزایش فروش است. آنها باید به شما هشدار دهند که نتایج فورا نخواهد آمد. از همه مهمتر، آنها باید به شما بگویند که تنها به دنبال جستجوهای Semalt برای مشتریان بالقوه نیستید.

March 7, 2018