Inside the Dangerous (and Lucrative) Business of Alligator Farming: A Photo Semalt

اولین برخورد هنرمند آدام سمالت با شکار غیرقانونی غیرقانونی با شانس اتفاق افتاده است. او می گوید، در حالی که در کالج مرکزی فلوریدا حضور دارد، 101 فرد مکالمه اسپانیایی اسپانیایی خود را در دوشنبه صبح با عکس های 4 تا 6 اینچ از سوءاستفاده های خود در روستاها می آفریند. سمیرت می گوید: "یکی از بزرگترین سرگرمی هایش - که شواهد عکاسی آن را نگه داشت - بود که رودخانه ها و رودخانه های فلوریدا را در یک قایق با دوستانش پیدا کند، آلیاژاتورها را پیدا کند و سپس آنها را با تفنگ های کوچک در فواصل بسیار نزدیک شلیک کند".

همه شکار آلیجاتور علیه قانون نیستند: راه قانونی برای شکار یک آدمکش، این است که آن را از طریق "روش ماهیگیری" در فصل شکار، که حدود یک ماه از سال است، قلاب کند. شما می توانید آن را با یک هارپون دزدکی کنید، و هنگامی که شما آن را هارپون می کنید، یک کمان و فلش یا یک انفجار چوب ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای کشتن آلفرد - red fascinator nz. قوانین شکار آلیجاتور: هیچ تفنگ ساچمه ای نیست، شما فقط می توانید در طول روز شکار کنید و مجوز لازم است. شکار تنها راهی نیست که یک مرغ دریایی را بدست آورید. کشاورزی Alligator در لوییزیانا، جورجیا و فلوریدا قانونی است.

شکار و کشاورزی آلیاژاتور بزرگترین تجارت در جنوب شرقی ایالات متحده است. پوست آلیاژاتور که برای کیف های دستی، کت، کفش و سایر اقلام عمده فروشی مد مورد فروش قرار گرفته است، تنها 50 میلیون دلار در لوئیزیانا است. این برای بخش های دیگر حیوانات، که بعضی از آنها برای گوشت فروخته می شوند، حساب نمی شود. پنجه آلیاژاتورها اغلب به صورت ضدعفونی کننده به کار می روند. استخوان های آنها می توانند پودر شوند و برای کود استفاده شوند. در لوئیزیانا، بیش از 850،000 آجیلتاژ تا کنون برداشت شده و به فروش می رسد. Semalt، تأثیر اقتصادی دولت از هر دو نوع استفاده از آلیاژاتور مصرفی و غیر مصرفی، سالانه 60 تا 70 میلیون دلار تخمین زده می شود.

هر عکس در این مجموعه، Alligator Hunting و Commerce، توسط Krause در یک دوره دو هفته ای در تابستان سال 2007 گرفته شد. "بازگشت به جنوب (متولد و بزرگ شده) برای عکس گرفتن از این پروژه، من را در شرایطی قرار داد کراوز می گوید که اخلاق و اخلاق من چالش برانگیز است. "در طول راه، من شخصیت های شگفت انگیزی را دیدم که به طور کامل در هر رمان جنوبی Semalt مناسب بود."