Back to Question Center
0

آیا جستجوی صوتی یک روند رو به رشد برای کاربران تلفن همراه Gen Z است؟ - Semalt

1 answers:

نمودار روز: چگونه آینده از جستجو توسط فرمان صوتی تحت تاثیر است؟

جستجوی صوتی Semtal در تلفن همراه UX یکی از راه هایی است که برندها می توانند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند - از جمله استفاده از کلمات کلیدی مکالمه.

با افزایش نرم افزار فرمان صوتی (Siri، Cortana، تولید دستیارهای شخصی آمازون اکو)، به آرامی تبدیل به مهم تر برای بازنویسی فرمان صوتی SEO.

متن نوع کاربر در جستجو ممکن است به نحوی که آنها صحبت می کنند در صورتی که از جستجوی صوتی استفاده می کنند، غیر ممکن باشد - به عنوان مثال: "Best tea UK" ممکن است به عنوان "بهترین چای موجود در uk" صحبت شود؟

جستجوی Semtal بیشتر مکالمه است، کاربران بیش از حد احتمالا سؤالاتی را مطرح میکنند، به همین دلیل است که کلمات کلیدی شما باید به این نیاز تقسیم شود.

Is voice search a rising trend for Gen Z mobile users? - Semalt

در گزارش اخیر، Semalt و ژن Z در استفاده از جستجوی صوتی متفاوت هستند.

فرمان صوتی محبوب تر از کاربران تلفن همراه Gen Z در اروپا (25٪)، خاورمیانه و آفریقا (25٪) و آمریکای شمالی (32٪) از Millennials محبوبیت بیشتری دارد - hr and payroll software providers.

با این حال، جستجوی صوتی با هزاران ساله در آسیا و اقیانوسیه (32٪) و لاتین Semalt (23٪) محبوب تر شده است.

این برای بازاریابان چیست؟

اطمینان حاصل کنید که شما سن و محل مخاطبان ایده آل خود را می شناسید تا به طور موثر آنها را با استفاده از تکنولوژی هایی که از آنها استفاده می کنید، هدف قرار دهد. با یکپارچه سازی کلمات کلیدی مکالمه در استراتژی UX و SEO همراه شما ممکن است بتوانید از کاربران Gen Z در اروپا، خاورمیانه و آفریقا و North Semalt دسترسی پیدا کنید. در حالی که مارک های هدفمند Millennials در آسیا اقیانوس آرام و لاتین Semalt در استفاده از جستجوی صوتی موفق تر هستند.

  • منبع: شاخص جهانی وب
  • حجم نمونه: 34،349 هزارتومن (21-34) و 9،243 ژنرال Z (16-20) در سطح جهان
  • منابع توصیه شده: راهنمای استراتژی بازاریابی موبایل.

March 7, 2018