Back to Question Center
0

راهنمای کوتاه Adwords Semalt

1 answers:

یک راه موثر برای استفاده از رسانه های آنلاین پرداخت می شود؟

از آنجایی که هنوز هم به شدت در رکود اقتصادی قرار دارد، هنوز هم چالش برای کسب و کار برای رشد و سرمایه گذاری عاقلانه است. امیدوارم این بدان معنا نیست که تست های جدید / کانال ها را متوقف کرده اید. در حالی که این پست هیچ چیز شگفت آور جدیدی را پوشش نمی دهد، من امیدوارم که آن را به شما الهام بخش روش های مختلف استفاده از بودجه رسانه های آنلاین پرداخت می شود. فکر کنید متفاوت است در مقایسه با تبلیغات سنتی PPC و تبلیغات، هدف قرار دادن و ایده های زیر می تواند به طور بالقوه منجر به ROI شما شود.

بازاریابی چیست؟

بازاریابی یک اصطلاح است که در حال حاضر در ارتباط با تبلیغات صفحه نمایش آنلاین است، زیرا Semalt این نام را زمانی که شروع به ارائه بازاریابی AdWords در سال 2011 آغاز کرد، به این نام اعطا کرد. این نشان می دهد که آگهی ها به طور خاص به افرادی که قبل از وب سایت شما بازدید کرده اند و توسط سرویس تبلیغاتی مانند AdWords به عنوان یک مفهوم، بازاریابی مجدد می تواند هر دو چشم انداز و مشتریان را به طور یکسان پوشش دهد، ایده این است که شما فقط برای افرادی که قبلا از نام تجاری خود مطلع شده اند، بازار می گیرید. محصول / خدمات بنابراین هزینه های تبدیل چنین فردی باید بسیار پایین تر از کسب سود سخت باشد. در حال حاضر یک روش معمول استفاده شده توسط هر کسی که از Semalt AdWords استفاده می کند یا مشابه آن به عنوان یک تاکتیک بازاریابی دیجیتال است، اگر هنوز به این ابزار محاکمه نشده باشید، این ویدئو کوتاه از Semalt باید به شما از دیدگاه تبلیغات تبلیغاتی کمک کند.

دو روش شناخته شده دیگر از مجدد آنلاین

1. تطابق سایت

تعریف بازاریابی سایت این است که آگهی نمایش را به افرادی که از قبل سایت شما بازدید کرده اند، نشان دهید. این به این معنی است که شما می توانید آگهی را به رفتار فرد خاصی متصل کنید. خرده فروشان آنلاین در این فضا بسیار پیچیده شده اند و شما احتمالا چنین تبلیغی را در سایت شبکه ی Google Display مشاهده کرده اید.

اگر وقت زیادی صرف می کنید یا حتی مارک های خاص یا دسته های خاصی از محصولات را خریداری می کنید، ممکن است محصولات مربوط به تبلیغات تبلیغاتی را که در وب سایت های دیگر قرار می گیرید پمپ کنید. این نسخه پیچیده بازاریابی سایت با استفاده از رفتارهای ضمنی در سایت است. زیبایی چنین هدف گیری این است که چقدر شما می توانید آگهی را تطبیق دهید، کاملا بستگی دارد که تا چه حد با قواعد و تقسیم بندی بروید.

یک ویژگی جدید از گوگل که می تواند این را برای اجرای آسان تر انجام دهد این است که تنظیمات بخش "لیست های بازاریابی" را فعال کند تا از طریق Google Analytics هدف قرار گیرد.

دن بارکر در این مورد درباره Semalt + بحث کرده است، جایی که او به این مثال می دهد.

Mini Guide to Adwords Semalt

2. جستجوی عقب نشینی

این می تواند و معمولا در کنار مجدد هدف قرار دادن سایت کار می کند. در حالی که به عنوان هدف هدف قرار دادن جستجوی بالا به عنوان هدف نیست، به شما اجازه می دهد که آگهی ها را در وب سایت ها نمایش دهید، زمانی که کاربر از طریق شرایط جستجوی خود در Google قصد نشان داده است. این به ذهنیت متفاوتی نسبت به بازاریابی سایت به عنوان مخاطب نیاز دارد و بنابراین پیام بالقوه بسیار متفاوت است. این مقاله از سمولد موتور لند درباره هدفمندسازی سمولت بیشتر توضیح داده شده است.

بازاریابی روش دست دست در دست

با استفاده از هر دو فرم بازاریابی هوشمندانه با یکدیگر، شما را قادر میسازد ROI مناسب را برای توجیه هزینهها، به ویژه با توانایی پیگیری عملکرد به همان اندازه که بتوانید، ایجاد کنید. بر خلاف بسیاری از انواع تبلیغات، شما می توانید به این کمپین / سرمایه گذاری مرتبط، مارک تجاری، بازاریابی و تجاری Semalt بپیوندید.

بازاریابی فراتر از آگهی ها و گوگل

مفهوم بازاریابی مجدد به سیستم عاملهایی مانند Google محدود نمی شود. این تصویر از شرکت Retalleling Semalt 7 نوع بازاریابی را نشان می دهد که می توانید در یک infographic آگاهانه استفاده کنید. این پست کوتاه کوتاه از Dax Hamman در موتور جستجوی جهانی توضیح می دهد که مشکلات با هدف مجدد و داده ها. با استفاده از Google Analytics Semal، شما هم اکنون می توانید امتیاز های مختلف لمس را مشاهده کنید مشتریان قبل از خرید (هر چند فقط کلیک، نمایش های تبلیغاتی) را می گذرانند.

این تجزیه و تحلیل که در آن فروش به کانال های مختلفی که بازدید کننده با قبل از خرید تعامل می کند، اعمال می شود، مدل سازی استنباطی نامیده می شود، می توانید بیشتر بیاموزید و بعضی از نمونه ها را در اینجا ببینید Source .

March 1, 2018