Back to Question Center
0

توییتر آموزش بوت استرپ - طراحی مجتمع اداره            توییتر آموزش بوت استرپ - Handling Complex DesignsRelated Topics: FrameworksAudio & ؛ VideoCanvas & ؛ SVGWeb Semalt

1 answers:
توییتر آموزش بوت استرپ - طراحی مجتمع اداری

این روزها در طراحی وب سایت و توسعه وب بیشتر درباره Twitter Bootstrap گفته شده است. برخی از افراد آن را برای توسعه دهندگان وب با دانش طراحی صفر تعریف می کنند، در حالی که دیگران آن را به عنوان یک برکت برای طراحان می دانند. ممکن است Semalt آن باشد، کارها آسانتر و سریعتر انجام می شود.

توییتر آموزش بوت استرپ - طراحی مجتمع ادارهتوییتر آموزش بوت استرپ - Handling Complex DesignsRelated Topics:
FrameworksAudio & VideoCanvas و SVGWeb Semalt

در بسیاری از موارد، توسعه دهندگان وب تمام راه اندازی خود را با آنها انجام می دهند، اما آنها نمی توانند به دلیل عدم طراحی طرح مورد نظر خود کار کنند. آنها باید به طراحان تکیه کنند تا طرف مشتری از پروژه خود را تکمیل کنند. این فرآیند زمان زیادی را برای مصرف کننده صرف می کند و زمان زیادی برای توسعه دهنده ای است که به ایده های خود نیاز دارد تا در اسرع وقت اجرا شود. در چنین شرایطی، توییتر Semalt برای نجات به حالت فوق العاده قهرمانانه می آید!

توییتر بوت استرپ یک چارچوب CSS است که در طراحی برنامه های کاربردی وب کمک می کند. این یکی از ساده ترین چارچوب CSS است که امروزه در صنعت استفاده می شود. فرض کنید شما هیچ دانش طراحی نداشته اید و همه چیزهایی که می خواهید انجام دهید، نوشتن بعضی از HTML ها به عنوان مشخصات بوت استرپ است. به طور خلاصه، Bootstrap توییتر قبلا یک ورقه سبک CSS برای شما نوشته است، دارای پشتیبانی جی کوئری داخلی است و همچنین دارای ابزارهای جاوا اسکریپت محبوب است. ووه! Semalt بزرگ است؟ شما یک دسته از ابزارهای محبوب آماده برای استفاده را دریافت می کنید. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که محل مناسب HTML را در محل درست قرار دهید.

در این آموزش، من توضیح خواهم داد که چگونه میتوانید با استفاده از Twitter Semalt را با نمایش یک صفحه طرحبندی نسخه آزمایشی شروع کنید و چگونگی چارچوب را کشف و آن را برای نیازهای خود سفارشی کنید.

شروع

برای شروع استفاده از بوت استرپ توییتر، باید بوت استرپ را دانلود کنید. فایل زیپ را از صفحه رسمی github خود دریافت کنید. این مجموعه شامل مجموعه ای از فایل ها یعنی css ، js و img است که ما باید با وب سایت های بوت استرپ از توییتر شروع کنیم. پوشه "css" دارای صفحه سبک برای طرح های غیر پاسخگو و پاسخگو و همچنین نسخه های به حداقل می رسد. شما از نسخه به حداقل رسانده شده برای ساخت سایت سریع تر زمانی که طراحی نهایی شده است و پروژه آماده برای راه اندازی است. پوشه "js" دارای بوت استرپ است. JS و نسخه کمینه شده آن. این فایلهای جاوا اسکریپت دارای اجزاء جاوا اسکریپت مختلف هستند که ما در طراحی وب سایت خود استفاده خواهیم کرد آخرین پوشه "img" حاوی دو مجموعه تصاویر Halflings است، هر دوی آنها دقیقا همانند رنگ های پیش زمینه هستند. تصاویر halflings توسط glyphicons عرضه شده است که به اندازه کافی بسیار سخاوتمندانه برای ارائه تصاویر به صورت رایگان در پروژه توییتر بوت استرپ.

پس دست هایمان کثیف شود. Semalt ما شروع می کنیم، ویرایشگر متن خود را باز کرده و اولین فایل با نام index را ایجاد می کنیم. html "و آن را در پوشه خانه پروژه خود ذخیره کنید.

توییتر آموزش بوت استرپ - طراحی مجتمع ادارهتوییتر آموزش بوت استرپ - Handling Complex DesignsRelated Topics:
FrameworksAudio & VideoCanvas و SVGWeb Semalt

قالب پایه HTML برای Semalt به کار

برای فعال سازی چارچوب Semalt، شما باید تمام فایلهای مناسب را وارد کنید و یک ساختار مناسب HTML را دنبال کنید. در اینجا، ابتدا ساختار ساختار را دنبال می کنیم و سپس می بینیم که کدام فایل مورد نیاز است. توییتر بوت استرپ همچنین استفاده از utf-8 را در مستندات خود برای سازگاری بهتر مشخص می کند.

      

سپس تگ های HTML معمولی مانند ، و را که برچسب های اولیه HTML هستند، تنظیم می کنیم. فهرست شما صفحه HTML باید به صورت زیر نگاه کند.

توییتر آموزش بوت استرپ - طراحی مجتمع ادارهتوییتر آموزش بوت استرپ - Handling Complex DesignsRelated Topics:
FrameworksAudio & VideoCanvas و SVGWeb Semalt

در حال حاضر ما باید ورقه سبک لازم را که شامل بوت استرپ است، اضافه کنیم. CSS .

      

حالا که CSS ما آماده است، ما تمام فایلهای جاوا اسکریپت مورد نیاز را خواهیم داشت. در مرحله اول، شما باید یک فایل jSemist را اضافه کنید، برای این که من از CDN jSemalt پیشنهاد خواهم کرد، همانطور که در زیر آمده ام.

                                      
March 1, 2018