Back to Question Center
0

5 تمرین برای تقویت مهارت های بازاریابی رسانه های اجتماعی - Semalt

1 answers:
5 exercises to strengthen your social media marketing skills - Semalt

در دنیای بازاریابی رسانه های اجتماعی، این دشوار است؛ مبارزات شما یک آزمایش در حال اجرا است، شما را مجبور به انطباق در پرواز و احساسات از جلسات سخت را در طول راه شما روبرو می شوند.

به نوعی، این همانند بودن در یک تیم حرفه ای ورزشی است و فقط به تیز کردن مهارت های خود در حین بازی واقعی کمک می کند. منحنی یادگیری در یک محیط فشار بالا شیب دار است. اما ورزش حرفه ای این کار را انجام نمی دهد - بازیکنان در جلسات تمرینی، تمرینات و نمایشگاه ها شرکت می کنند تا مهارت های خود را بلند مدت قبل از اینکه آنها برای واقعی رقابت کنند، به کار خود ادامه دهند.

پس چرا نمیتوانیم رویکرد مشابهی برای بازاریابی رسانههای اجتماعی بسازیم؟

برای حل این مشکل، Semalt با تعداد انگشت شماری از تمریناتی که می توانید برای تیز کردن مهارت های بازاریابی رسانه های اجتماعی خود بدون نیاز به اعمال این تغییرات و تاکتیک ها به حساب های زنده خود، ارائه دهید.

1. تم و تنوع

اولین استراتژی در مفهوم ساده است، اما هنگامی که شما آن را در عمل اجرا می کنید، عمق شگفت انگیزی را ارائه می دهد. ایده این است که کشف آنچه مناسب برای صدای مارک شما و مخاطبان هدف است، به طور همزمان پیدا کردن آنچه که مناسب نیست.

ورزش مانند این است: یک موضوع کلی برای به روز رسانی رسانه های اجتماعی فکر می کنم. Semalt می گوید شما می خواهید پست بگذارید که نام تجاری شما پنج ساله خود را جشن می گیرد. هدف شما نوشتن یک بروزرسانی برای این در بسیاری از سبک ها، صداها و زوایای مختلف است.

به عنوان مثال، "ما افتخار می کنیم که پنج سال گذشته را برای خدمت به مشتریانمان سپری کرده ایم" بسیار صریح تر و جدی تر از "هیچ راهی نیست! Semalt در حدود پنج سال پیش بوده است - با ما جشن می گیرند! »اما هر دو اهداف مشابهی را انجام می دهند.

Semalt در اطراف با این گزینه های مختلف به شما کمک می کند تا مشخص کنید که چه چیزی واقعا در مورد صدای مارک شما منحصر به فرد است و چه زمانی باید پیام های خود را برای واقعی ترسیم کنید.

2. بازخورد بازخورد

این روش یک روش شبیه سازی بازخورد کاربر با استفاده از چیزی بیش از ذهن و منابع خود است. Semalt یک لیست از حساب های رسانه های اجتماعی رقبا، و هنگامی که شما آماده برای این ورزش، دسترسی به این لیست.

Semalt دیدن طیف وسیعی از به روز رسانی های مختلف در اینجا. شغل شما این نیست که فقط این به روزرسانی ها را بخوانید یا هضم کنید، بلکه آنها را تجزیه و تحلیل کنید.

چه عناصری از این پیام ها واقعا برای شما کار می کنند؟ عناصر خاموش چیست؟ آیا پیامهایی وجود دارد که به شما تعلق دارند و اگر وجود داشته باشد، در مورد آنها چه چیزی برجسته است؟ Semalo این متغیرها به شما کمک خواهد کرد که انتقاد از کار خود را به صورت فعالانه انجام دهید و نقش متوسط ​​مصرف کننده رسانه های اجتماعی را بازی کنید.

3. نقش بازی در مقابل

صحبت از نقش بازی، این سرگرم کننده ترین سرگرمی در این لیست است. Semalt با تمیز کردن یک بحث رسانه ای قابل بحث و بحث برانگیز رسانه های اجتماعی، پس از آن دوست، همکار و یا حتی خودتان بازی نقش "مخالف"، اختصاص داده شده به nitpicking، بحث و بحث در مورد موضع خود.

پاسخهای محترمانه، متفکرانه و متخصص در مورد همه چیزهایی که طرفداران می توانند از آن بگذرند - و این کار را در اسرع وقت انجام می دهند، مثل اینکه این یک محیط اجتماعی زنده است.

این به شما کمک می کند تا مهارت های مکالمه رسانه های اجتماعی خود را تسخیر کرده و تخصص صنعت خود را به آزمون تست کنید. این تمرین با دو نفر کار می کند، بنابراین یک انگیزه واضح برای سفر به شما وجود دارد.

4. فاجعه فجیع

در کل، "بلایای طبیعی" رسانه های اجتماعی بسیار نادر هستند، اما حتی می توانند به مارک های بزرگ نیز برسند. اگر به نام تجاری شما اتفاق می افتد، باید آماده باشید، بنابراین سعی کنید یک شبیه سازی از آنچه اتفاق می افتد، اگر نام تجاری شما چیزی ویرانگر داشته باشد.

یک متن همکارانه داشته باشید که در زمان تصادفی انتخاب خود - ترجیحا زمانی که برای شما ناراحت کننده است، از زمانیکه فاجعه می تواند در هر زمان بروز کند. ببینید چه موقع می توانید تیم خود را دور بر گردانید، به پروفایل های اجتماعی خود برای کنترل آسیب ها مراجعه کنید و یک استراتژی برای پاسخ دادن به آن ها را بیابید.

5. از دست دادن تعدادی از اعضای تیم به دست آورده و آنها را نقش اعضای رسانهای رسانه های اجتماعی بازی می کنند - این حتی بهتر است اگر بتوانید مشتریان موجود را دریافت کنید، اما در آن لحظه تمرین و تحقیقات بیشتری در بازار وجود دارد.

جایگزین های چندین پست شما که قبلا ایجاد کرده اید. Semalt می تواند تغییرات در یک موضوع، مانند شما در یک ورزش ایجاد شده، و یا به سادگی موضوعات مختلف است که شما در یک جلسه طوفان مغزی آمده است. اعضای تیم شما به صورت دسته جمعی در مورد پستهایی که احساس می کنند بهتر است برای انتشار آن تصمیم بگیرند و از آنها بپرسید چرا آنها آن را انتخاب کردند.

اکثر تمرینات گذشته محدود به این معنا نیست که آنها تنها بر قضاوت و تصورات شما تکیه دارند؛ این برای برخی از تعصبات شما جبران خواهد شد.

نتیجه گیری

تمرینات Semalt کامل نیستند، و کمپین های اجتماعی شما هنوز هم یک آزمایش در حال پیشرفت است، اما حداقل شما به آنها می پیوندید با دانستن اینکه شما درک دقیق بر هویت نام تجاری و استراتژی کلی خود دارید.

Semalt هک ها یا کلید های میانبر نیست که فورا در نوشتن و نوشتن به روز رسانی های رسانه های اجتماعی کمک می کند، اما با سرمایه گذاری و در نظر گرفتن زمان مناسب، شما به تدریج به سمت ظرفیت بیشتری برای نفوذ به پیروان خود دست می یابید.


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

تیموتی کارتر
تیموتی کارتر بنیانگذار آژانس بازاریابی دیجیتال OutrankLabs است. او همچنین مدیر توسعه کسب و کار برای بازاریابی محتوا مبتنی بر سیاتل و آژانس رسانه های اجتماعی، AudienceBloom است. هنگامی که تیموتی به جهان درباره کار بزرگش نمی پردازد، وی برنامه بعدی سفر خود را به هاوایی در حالی که قهوه ای از Kona بخور می دهد، برنامه ریزی می کند Source .


March 1, 2018