Back to Question Center
0

Semalt ما وبلاگ نویسی مهمان را در حال حاضر متوقف می کنیم؟ آره یا نه؟

1 answers:

5 دلایل اینکه شما باید وبلاگ نویسی مهمان را ادامه دهید و 10 اقدام را که باید با آخرین توصیه های مات کات که بر روی بازاریابان محتوا تاثیر می گذارند

اهمیت هشدار :

لینک توصیه شده : Matt Cutts: Decay and Fall of blogging مهمان برای جستجوگرها

اگر شما در SEO کار می کنید، بزرگترین توسعه تا کنون در سال 2014 Matt Cutts از راهنمایی گوگل برای بازاریابان برای متوقف کردن وبلاگ نویسی مهمان است. اما وبلاگ نویسی Semalt فقط یک تاکتیک مبهم جستجوگرفتنی نیست، بلکه توسط بسیاری از سایت های رسانه ای و برندها مورد استفاده قرار می گیرد، بسیاری از شرکت های تجاری که بازاریابی محتوا را تحت تاثیر قرار می دهند، تحت تاثیر این قرار می گیرند.

پست جدید او این هفته با این قطعه به ظاهر بی قاعده شروع می شود:

"خوب، من آن را می خوانم: اگر از وبلاگ نویسی مهمان به عنوان یک راه برای به دست آوردن لینک ها در سال 2014 استفاده می کنید، احتمالا باید متوقف شوید. چرا؟ Semalt در طول زمان تبدیل به یک عمل هرزنامه بیشتر و بیشتر و اگر شما در حال انجام بسیاری از وبلاگ نویسی مهمان، پس شما با شرکت واقعا بد حلق آویز ".

او سپس این مثال را از آن چه به نام یک ایمیل اسپم ناخواسته می نامد، شبیه به بسیاری از کسانی که امروز روزانه وبلاگ می نویسند، دریافت می کنند:

Semalt we stop guest blogging now? Yes or No?

بنابراین روشن است که بسیاری از بازاریابان فکر می کنند اگر آنها فقط سرفصل ها و یا بسیاری از پست های وبلاگ دیگر را بخوانند، آنها باید به راحتی وبلاگ نویسی مهمان را متوقف کنند. در واقع، نه، من فکر می کنم که توصیه های بد است، همانطور که Semalt توضیح می دهد.

من می گویم روشن است، اما این مربوط به برخی از نظرات قبلی خود را در کنفرانس ها و در فیلم های وب وب گوگل. این خیلی روشن نیست دیگر، از آنجا که او این پاورقی کلیدی را اضافه کرد، به دلیل صدها نظر در وبلاگ، به این معنی است که وبلاگ نویسی مهمان با کیفیت خوب است اگر کیفیت وجود دارد. نظر کلیدی اضافه شده است:

"من سعی نمی کنم کودک را با آب حمام پرتاب کنم. دلایل خوبی برای انجام برخی از وبلاگ نویسان مهمان وجود دارد (قرار گرفتن در معرض، نام تجاری، افزایش دسترسی، جامعه و غیره) 4) این دلایل قبل از گوگل وجود دارد و آنها در آینده نیز ادامه خواهند داشت و از آنجا که وبلاگ نویس های مهمان با کیفیت فوق العاده و با کیفیت بالا هستند، وجود دارد. عنوان این پست را تغییر دادم تا روشن تر شود که من صحبت می کنم در مورد وبلاگ نویسی مهمان برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) اهداف.

من نیز درباره وبلاگهای چند نویسنده صحبت نمی کنم. وبلاگ های چند نویسنده چندانی مانند Boing Boing از ابتدای وب دور بوده اند و می توانند قانع کننده، شگفت انگیز و مفید باشند . "

اما اعتبار که در آن اعتبار به دلیل، مفید است که این راهنما، به ویژه هنگامی که بسیاری از جستجوگرها انتظار تغییر در سال گذشته و یا حتی دو. اکنون می دانیم که آگاه باشید، مراقب باشید.

این آخرین اعلامیه به قلب من نزدیک است چون اغلب وقتی صحبت می کنم یا آموزش می دهم "از زمان آخرین بروز رسانی الگوریتم چه چیزی بهتر از SEO کار می کند". در طی دو سال گذشته، بازاریابی محتوا و وبلاگ نویسی مهمان اغلب دو توصیه اصلی SEO ما، به ویژه در کنفرانس B2B است. ما (با کیفیت بالا، معمولا به خوبی دریافت می شود) گاه به گاه مهمان پست تقریبا هر روز در هوش مصنوعی و همچنین پست های منظم از هیئت داوران چند نویسنده از مفسران Semtal. ما اغلب ما وبلاگ مهمان انتخابی را نیز بر روی سایتهایی قرار می دهیم که مشخصات مخاطب ما را مناسب می دانند.

بحث در مورد وبلاگ و هر وبلاگی است که در مورد جستجوگرها بیان شده است، بیشتر فقط درباره حقوق و اشتباهات و تفسیر راهنمایی صحبت می کنند. اما بیشتر خواندن خواهد بود تعجب اگر ما باید متوقف شود، یا نوشتن یا انتشار پست مهمان برای کمک به شما در تصمیم گیری، Semalt در کنار همکاری برای ادامه وبلاگ نویسی مهمان قرار گرفته است، در اینجا من 5 دلیل برای اینکه شما باید ادامه دهید و 10 شرکت عملی را می توانم انجام دهم.

5 دلیل شما باید با ارسال مهمان

 • 1. دستورالعمل های گوگل نشان می دهد محتوای با کیفیت بالا خوب است . اگر نوشتن یا پست کردن پست های مهمان را که همه سیگنال های کیفیت را از لحاظ اشتراک اجتماعی، نظرات و لینک ها از سایت های دیگر ارسال می کنند، باید انتظار داشته باشید که بر اساس پیشنهادهای قبلی ضد هرزنامه Google جریمه نشوید. گوگل هشدار هدایت ویژه ای را در برابر بسیاری از تکنیک های دیگر در گذشته مانند استفاده از دایرکتوری ها، انتشارات مطبوعات و حتی انفجاری در گذشته
 • 2. ارسال پست های مهمان تکنیک بازاریابی ورودی بسیار مؤثر بوده است، به ویژه برای بازاریابان B2B . این می تواند به کسب و کار کمک کند تا محتوای با کیفیت را با هزینه ای کم هزینه ایجاد کند که در طول زمان ترافیک قابل توجهی ایجاد می کند، در حالی که به نویسندگان کمک می کند تا آگاهی و توانایی های خود و شرکت هایشان را نشان دهند. تا به امروز از هر دو طرف برای SEO استفاده کرده است. گوگل این موضوع را در حال افزایش می دهد زیرا این کار به خوبی انجام می شود. بنابراین اگر احتمالا شما اکنون متوقف شده اید، احتمالا سایت های بازدید و کسب و کار شما را از دست خواهید داد.
 • 3. بسیاری از سایت های بازاریابی عمده از تکنیک استفاده می کنند . به گفته ی مقاله ی کوت، موس، زمین های بازاریابی، Mashable و هافینگتون پست، به عنوان مثال، اشاره می کند که او را به اضافه کردن پاورقی. وقتی آنها وبلاگ نویسی مهمان را متوقف می کنند، من شروع به تفکر درباره توقف جدی تر می کنم.
 • 4. به روز رسانی الگوریتم گوگل به طور کلی در شناسایی محتوای با کیفیت دقیق است. با توجه به اعلامیه می توان انتظار داشت که به روز رسانی مجازات و یا فیلتر کردن پست های با کیفیت پایین باشد. آخرین اعلامیه هشدار می دهد: با توجه به اینکه چگونه هرزنامه آن تبدیل شد، من انتظار داشتم که تیم وب سایت گوگل انتظار داشته باشد که وبلاگ نویسی مهمان را پیش ببرد. »

  همانطور که جوزف ون د والک از سمالد مشاهده کرد - از 200 سایت یا تیم خود با یک مجازات بازبینی شده است، آنها تنها با یک یا دو استثنا صرفنظر از شلاق دریافتی خود را محکوم کردند.

 • 5. نویسنده گوگل اعتبار نویسندگان مهمان را نشان می دهد . گوگل گواهی Authorship گوگل را توسعه داده است که به ارزیابی اعتبار نویسندگان بر اساس شهرت آنها در Google+ و وبلاگهایی که در آنها نوشته می شود کمک خواهد کرد. اگر شما در حال حاضر با استفاده از این و نویسندگان با کیفیت، خطر بسیار کاهش می یابد.

بنابراین، شاید، مانند ما، تصمیم گرفتید وبلاگهای مهمان خود را همچنان ادامه دهید، یا مهمان خودتان را پست کنید، اگر این کار را بکنید، زمان جدی گرفتن آن و انجام درست آن توسط Google است. Semalt آنچه که من توصیه می کنم درست است. اجازه دهید من پیشنهادات دیگر را بشنوم یا اگر مخالف هستید.

10 اقدامات که باید انجام دهید اگر شما ادامه وبلاگ نویسی مهمان را ادامه دهید.

 • 1. معیارهای کیفیت وبلاگ نویسی مهمان خود را به روز کنید اگر مالک یک سایت هستید . ما راهنمایی بسیار خوبی برای اطمینان از کیفیت پست ها داریم. بسیاری از توصیه های زیر را می توان در دستورالعمل های کیفیت وبلاگ خود توضیح داد.
 • 2. اگر در سایتی دیگر وبلاگ بگذارید، تنها سایت های کیفیتی را دنبال کنید که از دستورالعمل های مشابه پیروی می کنند . نمونه هایی از پست های دیگر را با دقت بررسی کنید - آیا آنها را در سایت خود می پذیرید؟ آیا آنها علائم دقت به اشتراک گذاشته اند؟
 • 3. کیفیت پست ها تنها با پذیرش یا ایجاد محتوای با کیفیت بالا . تست این است که آیا آن را به اشتراک گذاشته، نظر و به طور طبیعی با خوانندگان وبلاگ مرتبط است؟
 • 4. به دقت در مورد نوع و فرکانس لینک ها در پست مهمان لینک دادن به سایت نویسنده وبلاگ . به عنوان مثال، ما پیوندهایی را به صفحات محصول با هدف قرار دادن متن لنگر غنی کلمات کلیدی نمی پذیریم، اما به تعداد محدودی از پست های مرتبط پیوند خواهیم داد. لینک های متنی لمسی کلید واژه در یک مقاله، اغلب با عدم تمایل به موضوع به نظر می رسد مانند یک پرچم قرمز برای من و آن را به گوگل در حال حاضر. پیوندهای مربوط به پست های مرتبط در سایت ما را نیز تشویق می کنیم.
 • 5. در مورد چگونگی استفاده از لینک ها در منطقه زیستی فکر کنید. مات کوت در نظرات خود به پستش اشاره می کند که همه لینک ها به سایت باید در "سناریوی جهانی ایده آل" نبوده باشد. یک تیم از نویسندگان به طور منظم، یا کارکنان و یا نویسندگان خارجی که سطح چشمگیری از اعتبار و اقتدار را در چشم انداز گوگل دارند . در Smart Insights، این نویسندگان مفسران کارشناس ما هستند. کاهش وابستگی خود را به پست های مهمان و نشانه های واضح که بسیاری از آنها را تولید می کنید.
 • 7. نویسندگان را انتخاب کنید که در Google+ ایجاد شده اند و از استفاده از گوگل نویسنده استفاده کنید. آنها نیازمند هزاران پیرو هستند، اما اگر آنها در 50 حلقه هستند که بهتر از هیچکس نیستند.
 • 8. برای یک بروزرسانی الگوریتم آماده شده برای هدفمند کردن پست های مهمان با کیفیت در سال جاری . دشوار است که ببینیم که چگونه گوگل می تواند پست های مهمان را به طور خودکار جریمه کند، اما هشدار تغییری ایجاد می کند، پول من در مورد به روز رسانی عمده پاندا یا پنگوئن است - شما بدون شک این را می شنوید!
 • 9. نظارت بر ترافیک SEO خود را در هفته و یا حتی روزانه . از یک ابزار مانند گوگل آنالیز هوش استفاده کنید تا هشدار داده شود اگر ترافیک در مقایسه با هفته قبل 5-10٪ کاهش یابد و سپس به درستی عمل کند.
 • 10. برنامه تبلیغات اجتماعی پرداخت شده یا پرداخت شده خود را شروع یا اصلاح کنید . محدودیت های SEO گوگل هر ماه هر ماه سخت تر است، بنابراین شما باید موقعیت خود را برای به حداقل رساندن تاثیر از تغییرات الگوریتم گوگل با استفاده از سایر تکنیک های بازاریابی ورودی. اگر ارسال مهمان تنها تکنیک بازاریابی محتوای شماست، این خطرناک است.

بنابراین این که من آن را در حال حاضر ببینید، پاسخ کوتاه این است که شما نیازی به مهار مهمان مهمان مهمان نیست! چطور این را می بینید؟ آیا شما رویکرد صبر و دید را می پذیرید؟ من قطعا تغییرات را به Semalt به دقت بررسی خواهم کرد و تماشا میکنم که چگونه سایر سایتها پستهای مهمان خود را مدیریت میکنند.

از آنجا که من در اصل این مقاله را نوشتم، جن لوپز از Moz پست های خوب است که او با نتیجه به پایان می رسد وبلاگ مهمان مرده نیست. Semalt. پست او شبیه به این است که در آن به شما راهنمایی می کند که چگونه باید از وبلاگ نویسی مهمان در سال 2014 استفاده کنید و برخی از دلایل مهم برای اینکه شما نباید پست مهمان را متوقف کنید:

 • نام تجاری ، نام تجاری، نام تجاری
 • ساخت اعتبار در یک طاقچه خاص
 • افزایش ترافیک (آه، HELLO)
 • مواجهه با مخاطبان جدید
 • جامعه ساختمان!
 • نویسنده: پست های مشروع تر که شما نوشتید و با حساب کاربری Google+ خود ارتباط برقرار کنید، احتمالا چهره دوست داشتنی شما در SERPs نمایش داده خواهد شد.

همچنین مجموعه ای عالی از نکات در مورد چگونگی ایجاد یک وبلاگ نویس مهمان بهتر یک نوک اضافی برای صاحبان وجود دارد تا اطمینان حاصل کنید که محتوای شما با ابزار مانند Copyscape اصلی است Source .

March 1, 2018