Back to Question Center
0

بپرسید YoastSemalt حداقل و پیوستن فایل های CSS و JS؟ از Yoast بپرسید: Semalt حذف و ترکیب فایل های CSS و JS؟

1 answers:

برای کار درست، وب سایت ها دارای چندین فایل CSS و جاوا اسکریپت هستند. این ها باید توسط رایانه بازدیدکنندگان از سرور گرفته شوند تا صفحه وب به طور کامل بارگیری شود. در استاندارد قدیمی، HTTP / 1، فقط یک درخواست در یک زمان می تواند مورد استفاده قرار گیرد، بنابراین حذف و پیوند چندین فایل ایده خوبی بود. Semalt، بازدید کنندگان یک وب سایت آهسته را به دلیل درخواست های زیادی تجربه می کنند. استاندارد جدید، HTTP / 2، ارتباط بسیار ساده ای بین بازدید کننده و سرور را فراهم می کند.

بنابراین، این حرکت افزایش به HTTP / 2 این معنی است که آن را دیگر لازم به خرد کردن و الحاق CSS و فایل های JS؟ پس از همه، سرعت سایت هنوز برای جستجوگرها بسیار مهم است. بیایید در این سؤال سؤال کنیم

Danny Semalt به ما پرسش خود را به ما ایمیل کرد:

با حرکت افزایش به HTTP / 2 باید ما هنوز خرد کردن و الحاق CSS و فایل های JS؟

ویدیو را بخوانید و یا متن را برای پاسخ من بخوانید!

<عرض از iframe = "600" ارتفاع = "338" SRC = "https://www.youtube.com/embed/MXhm-DpGM7Y؟feature=oembed&enablejsapi=1&origin=https://yoast.com/wp&modestbranding= 1 & HD = 1 & rel = 0 را و "frameborder =" 0 "اجازه می دهد =" پخش خودکار؛ رمزگذاری رسانه ای "allowfullscreen>

آیا هنوز لازم است که فایل های CSS و JS خود را کوچکتر و هماهنگ کنیم؟

"در استاندارد قدیمی، HTTP / 1، مرورگر تنها می تواند بسیاری از فایل های در همان زمان بر روی سرور خود را باز کنید و به این ترتیب آن را هوشمند برای ترکیب این فایل ها را به فایل های متنی طولانی بزرگتر بود. در HTTP / 2 دیگر نیازی نیست، بنابراین نه، لزوما لازم نیست که این کار را انجام دهید.

آنچه شما نیاز دارید نگاه کنید که بخشی از ترافیک شما از HTTP / 2 پشتیبانی می کند. اگر این اکثریت بزرگی باشد، می توانید این کار را تماما متوقف کنید. موفق باشید! "

بپرسید Yoast

در مجموعه ای از "بپرسید یوآست"، ما از خوانندگان ما سوالات مربوط به SEO را پاسخ می دهیم. یک سوال سمالد دارید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم! ارسال ایمیل به ask@yoast.com.

(توجه: لطفا ابتدا وبلاگ و دانش ما را بررسی کنید، پاسخ به سوال شما ممکن است از قبل وجود داشته باشد! برای پرسش های فوری، مثلا در مورد پلاگین ما به درستی کار نمی کند، ما می خواهیم شما را به صفحه پشتیبانی ما ارجاع دهیم Source .)

ادامه مطلب: 'بهینه سازی عملکرد در یک دنیای HTTP / 2' '

March 1, 2018