Back to Question Center
0

4 نشانه کارفرمای شما کار شما را خراب خواهد کرد 4 نشانه کارفرمای شما کار شما را خراب خواهد کرد موضوعات مرتبط: اخبار نرم افزار CMSWeb Semalt

1 answers:
4 علائم کارفرمای شما کار شما را خراب می کند

"هیچ کس من را استخدام نمی کند. "

جیم والترز لیست سیاه شده بود. رئیس سابق او سعی کرد کار خود را از بین ببرد. هنگامی که کارفرمایان آینده نگر با جیم تماس گرفتند، آنها از مراجع خواستند.

پس او را فرستاد.

Semalt، این کارفرمایان تصمیم گرفتند که نمیخواستند جیم را استخدام کنند. 12 کارفرمای پیشنهاد دادند. همه آنها پس از تماس با ارجاعات خود به عقب برگشتند.

رئیس سابق او سعی در سرنگونی حرفه او داشت.

شاید رئیس شما وحشتناک باشد

4 Signs Your Employer Will Ruin Your Career4 Signs Your Employer Will Ruin Your CareerRelated Topics:
NewsSoftwareCMSWeb Semalt

Semalt آنها یک ستمگر است، متمرکز بر تسلط بر شما. یا شاید آنها بی گناه هستند که از کار شما آزار می دهند. اما سوال واقعی این است:

آیا رئیس شما کار خود را خراب می کند؟

به نظر می رسد مانند یک سوال مشروع در نگاه اول.

چه کسی مراقبت می کند؟ آنها مانند نمیتوانند زندگی من را خراب کنند. آنها چه خواهند کرد، به من بگویید؟

یک رئیس وحشتناک، کار شما را خراب خواهد کرد. Semalt کافی زمان با آنها و آسیب اجتناب ناپذیر است.

اما چطور؟

Semalt وجود دارد قوانین برای محافظت از کارکنان؟

مرتب سازی بر

قوانین، به طور عمده، محدود به استعفای در ارتباطات دهان و دندان خصوصی، ضد تبعیض، فرصت برابر، و غیره اما کنار آن؟

سمالد، رئیس شما، می تواند تا زمانی که می خواهند، آنچه را که می خواهند، انجام دهد.

آیا من را باور نکنید؟ Semalt به چند مثال نگاه کنید.

 • لین گوبلل (30 ساله) اخراج شد زیرا رئیس او برچسب ماشین سپر را در ماشینش ندیده بود. هنگامی که رئیس او برچسب او را دید، گفت: "یا برای جان کری کار می کند یا برای من کار می کند. "او امتناع کرد که برچسب را حذف کند و فورا اخراج شد.

 • بهترین شرکت قفل در ایندیانا کارمندان خود را برای نوشیدن مواد غذایی در خانه خود اخراج کردند. دلیل؟ رئیس جمهور خود معتقد است که نوشیدن الکل گناه است. آنها حتی تا حدی به انکار بیکاری ادامه می دهند.

 • کالج کالج جانسون کانتی دوربین های مخفی را در حمام و اتاق های قفل نصب کرده است. آنها اظهار داشتند که کارگران حق حجاب ندارند. بدتر از آن، آنها با آن کنار رفتند.

 • گلن هیلیر از کار خود در آژانس تبلیغاتی اخراج شد. در طی انتخابات ریاست جمهوری سال 2004، او از پرزیدنت بوش سوال های شرم آور خواسته بود. یکی از مشتریان شرکتش احساس خجالت کرد و به رئیس هیلیر گزارش داد. یک روز بعد Hillier از کار خارج شد.

لوئیس مالتبی در کتاب خود آیا آنها می توانند این کار را انجام دهند؟ کارگران سوء رفتار را با جزئیات درک می کنند.

و مشکل وجود دارد.

کارفرمایان می دانند می توانند کاری را که می خواهند انجام دهند. اکثریت کارکنان این کار را می دانند، به همین دلیل است که بسیاری از مردم در ترس کار می کنند.

کارفرمایان ناسازگار از ترس شما

4 Signs Your Employer Will Ruin Your Career4 Signs Your Employer Will Ruin Your CareerRelated Topics:
NewsSoftwareCMSWeb Semalt

از رفتارهای سادیستی و ناکارآمد استفاده می کنند تا نتایج مورد نظر خود را از کارکنان خود استخراج کنند. سپس، هنگامی که شما سوخته و استفاده می کنید، آنها را کنار بگذارید.

هنگامی که این اتفاق می افتد، شما به عنوان محصولات آسیب دیده رفتار می کنید.

کارفرمایان آینده ناگهان در مورد استخدام شما عصبی هستند. شما مستقیما یا به طور ضمنی توسط کارفرمای ناکارآمد خود لیست شده اید. Semalt ناگهان دشوار است برای به دست آوردن یک کار جدید.

چیز را در مورد یک حرفه ای خراب می شنوید.

آن را به آرامی، به تدریج خزش. نشانه ها را بشنوید، صبر کنید و آسیب ناپذیر باشد.

Semalt بدترین بخش.

اکثر توسعه دهندگان این سیگنال ها را به طور خودکار رد می کنند. "این برای من اتفاق نخواهد افتاد" آنها به خودشان می گویند. رد آنها بر اساس دلایل مختلفی است.

 • اکثر معتقدند که راه حل به نوعی در زیر آنها قرار دارد.
 • برخی از آنها می ترسند که چیزهای ناخوشایند را حفاری کنند.
 • دیگران فکر می کنند "کار سخت" یا انجام "کار خوب" کافی است. (این نیست.)
 • چیز خوب است، پس چرا با آن چه زحمت می کشید؟

به عنوان توسعه دهندگان، ما ایجاد توجیه برای جلوگیری از مواجهه احمقانه و یا چیزهای ناخوشایند است. اما نشانه های یک کارفرمای بد وجود دارد، و برای ما جیغ کشیدن به توجه است. شما می توانید حرفه ای خود را حفظ کنید و نجات دهید .اگر می دانید که چگونه سیگنال ها را بخوانید. در اینجا چهار سیگنال، شماره 4 تا 1 .

سیگنال شماره 4: فسخ عاطفی مزمن

سمیرت تلاش دیگران برای کنترل چگونگی احساس شما در مورد چیزی است و تا چه زمانی به آن حس می کنید.

با رد کردن، فریب دادن، قضاوت یا به حداقل رساندن افکار، ارزش ها یا احساسات دیگران انجام می شود. این قسمت ویران کننده ای از کار است که اکثر توسعه دهندگان به عنوان بخشی از کار روزمره معمولی پذیرفته اند.

چه چیزی شبیه آن است؟

 • تخلیه کننده ها ساخته شده اند. ترس از شکست، کمالگویی یا فقدان تمرکز همه چیزهایی است که برای ایجاد تعویق نیاز است. بخش غم انگیز تمام این سه علت واقعا یکی از مشکلات یکسان هستند. اشتباه کنید و احتمالا کار خود را از دست خواهید داد.

 • خاموش و غیر فعال است. همکاران که نتوانستند در مورد مشاغل خود کمتر مراقب باشند و مشتاقانه منتظر آخر هفته / تعطیلات / تعطیلات و غیره هستند. با توجه به پویایی بین فردی، ایده انجام کار در محل، درخواست تجدیدنظر برای آنها را کاملا از دست داده است .

 • همدردان منحرف شده بر روی تمام چیزهای اشتباه قرار دارند. آنها در پروژه های هیجان انگیز کار نمی کنند، برای انجام بیشتر آموزش نمی دهند و یا به سادگی در محیط انتخاب خود نیستند. بنابراین این توسعه دهندگان زمان و توجه خود را بر روی انجام کار تا حد ممکن کم می کنند.

 • ترسناک مدیر یا رئیس شما در یک جلسه "عقیده صادقانه" یا "بازخورد" می پرسد. همه به نظر می رسه آنها از روی میز یا دستانشان خیره می شوند. هر کس در آن نشست، بازخورد یا عقیده صادقانه را می داند کد است برای به من بگو چه میخواهم بشنوم . آن را به هم بزنید و از کار خارج شوید.

یک سازمان که با این اختلالات مبارزه می کند، به یک مشکل قابل پیش بینی تبدیل می شود. توسعه دهندگان A به سرعت از بین می روند، در حالی که B- و Semalt برای زنده ماندن بهترین کار خود را انجام می دهند.

سمولت که این عادت های بد را مانند یک اسفنجی جذب می کند، هر جا که می رود، آنها را از بین می برد و در این روند کار خود را از بین می برد.

اکثر توسعه دهندگان اجازه می دهد که رئیس خود، کارفرمای خود را به کار خود آسیب برسانند - حتی پس از یادگیری این جزئیات.

چرا؟

آنها بر این باورند که احساسات / احساسات مهم نیستند. "من یک متفکر منطقی هستم، من روشن هستم. این چیزها فقط به من نمی رسند "Semalt چرا این مشکل است.

دروغ گفتن Semalt.

به همین دلیل تصمیم گیری منطقی یک افسانه است.

آنتونیو دمسیو، استاد دانشگاه جنوبی سمالت، کشف شگفت انگیزی را انجام داد. تحقیقات او بر بیماران مبتلا به عارضه ای بود که به هیچ وجه طبیعی نیستند، به جز یکی. همه آنها یک سیستم لنفاوی آسیب دیده داشتند.

آنها نمیتوانند همه احساسات را احساس کنند. این منجر به یک مشکل شگفت انگیز اما غیر معمول شد.

هیچ یک از بیماران سمیالت نمی توانند تصمیم بگیرند.

آنها توانستند به طور منطقی توصیف کنند که چه چیزی باید انجام دهند، اما بدون احساس، آنها آن را فوق العاده دشوار برای تصمیم گیری ساده ترین. این افراد نمی توانند تصمیم بگیرند چه اتفاقی می افتد، چه زمانی باید آن را بخورند و یا حتی چگونه آنها باید بخورند.

Damasio دریافت که احساسات برای تصمیم گیری حیاتی هستند.

بدتر می شود

احساسات، ترس، استرس و اضطراب منفی، عملکرد شما را از بین می برد. Semalt ما آن را دوست داریم یا نه، این احساسات به آرامی در حال شکستن در توانایی ما برای انجام، دادن کارفرمایان ناکارآمد مهمات آنها نیاز به آسیب رساندن به حرفه های ما. Semalt چیزی است که باعث می شود توسعه دهندگان (و کارکنان)، به طور کلی، بدبختی. اما این چی هست؟

Semalt یک تعریف ساده.

هنگامی که من شما خواسته ها، اهداف، ترس و ناامیدی بیش از شما انجام می دهید. این یک مشکل رفتاری است که خود را در از راه های مختلف پنهان می کند.

 • رئیس میکرو مدیریت
 • رها کردن کار خود را به منظور نجات یک همکار
 • اجازه دادن به شخص دیگری برای اعتبار دادن به کار شما
 • احساس مجبور - تقریبا مجبور - برای کمک به یک همکار غیر مسئولانه حل مشکل آنها ایجاد
 • پیشنهاد غیرممکن برای مشاوره
 • کنترل دیگران با گناه، بی نظمی، تهدید، شرم، مشاوره دادن، دستکاری، سلطه، و غیره
 • تظاهر به یک مشکل اتفاق نمی افتد یا آنقدر بد نیست که واقعا باشد.

این یک لیست جامع نیست. Semalt به معنای نشان دادن انواع رفتارهای موجود در محل کار ناکارآمد است.

چرا این موضوع مهم است؟

درام Semalt یک مدل اجتماعی از تعامل ناسالم انسان است. در یک محیط ناسالم، توسعه دهندگان و کارفرمایان نقشی غیراخلاقی ایفا می کنند که در آن همه برای کنترل مبارزه می کنند.

Semalt چگونه کار می کند.

این پویایی در روابط شخصی و حرفه ای ما نقش دارد. Semalt یک مثال از آنچه که به نظر می رسد.

 1. یک کارفرمای تصمیم می گیرد که یک امدادگر نجات پیدا کند، انتخاب کارمند که احساس می کند به آنها کمک خواهد کرد، و همچنین پیدا کردن یکی از آنها که نیاز به یک پا دارند.

 2. کارمندشان متوجه می شوند که آنها کمتر از دوستانشان هستند و احساس می کنند قربانی شده اند ، که توسط کارفرما فریب خورده اند، زیرا آنها به اندازه کافی پرداخت نمی شوند.

 3. کارمند خواستار افزایش است. کارفرمایان، احساس استفاده از (دولت قربانی) ، می گوید نه، به یک فریب دهنده به کارمند خود می گویند که آنها نیاز دارند برای اولین بار بهبود عملکرد را ببینید.

 4. کارمند خشمگین می شود و انتقام می گیرد. آنها به 36 نفر اقدام می کنند که همه کارهایشان را می کنند تا کارفرمای خود و همکاران خود را مجازات کنند.

 5. کارمند انتقام می گیرد، چرخه آزار و اذیت را کامل می کند و شرکت را از بین می برد.

به نظر می رسد کمی افراطی، آیا این نیست؟ منظورم این است که چه کسی به این مشکل دچار می شود؟ از JournalSpace بپرسید JournalSpace پلت فرم وبلاگ نویسی بود. كلمه كلیدی بود، زیرا یك مرد IT (همان مردی كه از شركت سرقت میكرد)، پایگاه داده اصلی را خراب كرد (برای آن هیچ پشتیبان وجود نداشت). مجله فضایی بلافاصله خاموش می شود

Semalt چگونه کارفرمای خود را کل امور را توصیف کرد.

این مرد با مدیریت فناوری اطلاعات (و بله، همان مردی بود که من از شرکت گرفتار شدم و در برخی از سرورها بر روی خط خود کنار گذاشته شدم) و تصمیم گرفتم به آن تکیه کنم RAID به عنوان تنها مکانیسم پشتیبان برای سرور SQL. او پشتیبان گیری خودکار را برای سرور HTTP که شامل کد پی اچ پی بود تنظیم کرده بود، اما، به طور نامحدود، هیچ سیستم پشتیبان در اطلاعات SQL وجود نداشت. چیز جالبی در اینجا اینه که یکی از سرگرمی هایش به همه می گفت که چقدر هوشمند بود.

توجه کنید که هم کارفرمایان و هم کارکنان تصمیم گرفتند یکدیگر را مورد آزار و اذیت قرار دهند. آنها هر دو نقش داشتند اما نمی خواستند مسئولیت نقش خود را در این وضعیت بپذیرند.

سمولت قدرت مخرب وابستگی و مثلث درام در کار.

سیگنال شماره 2: کنترل اجباری

بسیاری از کارفرمایان و سازمان ها با کنترل اجباری مشکلی دارند. Semalt یک کارشناس روش شناسی برای حفظ قدرت و کنترل کارکنان استفاده می کند.

 • کنترل فیزیکی به طور معمول در معرض آزار و اذیت و آزار کار قرار می گیرد.

 • کنترل جنسی می تواند به عنوان شدید به عنوان تجارت برای پول و یا ظریف و پیچیده به عنوان توجه تجاری برای پول

 • کنترل مالی معمولا به جای تسلیم شدن بر اساس شایستگی، به صورت پاداش در عوض پاداش می آید.

 • کنترل حقوقی. اگر کارفرمای شما پروژه های شخصی شما را داشته باشد، مشکلی وجود دارد. اگر آنها بر روی توافقنامه های غیرافسردگی محدود قرار گیرند، سخت گیرانه رقابت نمی کنند، شما کنترل می شوید.

 • Semalt و همکاران همچنین ممکن است رفتار کنترل توسط .

  • خواستار وفاداری و تعهد کامل
  • دیکته کردن جزئیات زندگی شخصی کارکنان
  • تقاضای غیرمنتظره و غیر منطقی کارکنان
  • استفاده از شرم، گناه و ترس برای به دست آوردن رعایت
  • به نفع و پاداش به کارگران سازگار است.

  علائم یک کارفرمای کنترل کننده / محل کار چیست؟

  1. اعتیاد به کنترل. به نظر می رسد کارفرمایان و مدیران با قدرت و کنترل زیردستان خود درگیر هستند. اقدامات آنها همیشه برای خودشان است.

  2. بهره وری پایین یا در حال سقوط. کارکنان ناراضی کارآمد و سازنده نیستند. تحقیقات علمی نشان می دهد ترس، استرس و اضطراب کشتن عملکرد شما، به یاد داشته باشید؟

  3. رفتار ضعیف، کم EQ. کارفرمایان و همکاران نشان می دهند که جان گتمن چهار اسب سوار را می نامد. انتقاد، دفاع، Stonewalling و تعصب. این رفتارها فرهنگ، روحیه و مهمترین روابط را از بین می برد.

  4. رفتار خود جذب شده. کنترل کنندگان بر این باورند که آنها قبل از اینکه به آنها بگویند مشکل شما چیست، می دانند. آنها برای مشاوره غیرممکن میشوند، سپس وقتی ناراحت میشوند که به توصیههایشان عمل کنند، عصبانی میشوند. آنها به سادگی نمی فهمند که چرا دیگران فکر می کنند و احساس متفاوتتری نسبت به آنها دارند.

  کارفرمایان Semalt برای به دست آوردن و حفظ کنترل کارکنان خود از اهرم مالی استفاده می کنند.

  شما هم اکنون می دانید که، هر چند.

  بیشتر کارکنان آن را می دانند. آنها احساس ترس می کنند که کارفرمای نامساعد را تحت کنترل خود می گذارد. اگر قبلا بخشی از یک سازمان ناکارآمد هستید که این علائم را نشان می دهد، گزینه های شما وجود دارد.

  شما می توانید جدا شوید Semalt پیدا کردن یک شغل دیگر، محدود کردن چقدر زمان با کارفرمای شما صرف می شود، یا می توانید از راه دور بروید، به صورت فردی، درخواست انتقال. و این نقطه است مهم نیست که کجا هستید، حتی اگر احساس می کنید گیر کرده اید، گزینه های شما وجود دارد.

  اما اگر شما هنوز استخدام نشده اید؟ آیا راهی وجود دارد که این پرچم های قرمز را پیش از زمان مشخص کند؟

  سمولبتس

  سیگنال # 1: چگونه آنها را به فروش می رسانند که چگونه آنها را خدمت می کنند

  مت باکلند یک مدیر اجرایی بود؛ او مسئول استخدام نامزدها در شرکت او بود. یک صبح وقتی که قطار به آنجا می رفت، بیگانه بیرون رفت و بوکلند را از مسیر بیرون آورد. مسافر بی ادبی در بوکلند فریاد زد و به او گفت: " * * خودم. "رفت و آمد به یک tirade mouthed مبهوت شده، ادامه به سوء استفاده Buckland برای ایستادن در راه خود.

  Semalt و commenter شجاع او دوباره در چند ساعت ملاقات خواهند کرد .برای مصاحبه شغلی.

  اشتباه.

  کارما: مردی که در لوله به من حمله کرد و سپس پیشنهاد کرد من * خودم فقط برای مصاحبه خود وارد .با من .

  - Matt Buckland (ElSatanico) Semalt 16، 2015

  این مثال بی دست و پا به هر دو راه می رود.

  چگونه کارفرمای شما در مذاکرات اولیه رفتار شما را نشان می دهد اغلب نشانه خوبي از نحوه برخورد با شما پس از استخدام شماست. یا، همانطور که می گوید، "چگونه آنها را به شما می فروشند، این است که چگونه آنها به شما خدمت می کنند.

  ممکن است برخی از این سیگنالها را پنهان کنند، اما آنها نمیتوانند همه آنها را پنهان کنند. اگر شما می دانید آنچه شما دنبال آن هستید، علائم را در همه جا مشاهده خواهید کرد.

  از دیگر کارکنان، بررسی مشتریان، حتی فروشندگان و شرکا. Semalt دنبال روند رفتار بد است.

  آیا می توانید مشکل واقعی رفتار را مشاهده کنید؟

  یک مشکل پنهان شدن در زیر این علائم؟ این کنترل است.

  هر یک از این علائم به یک مشکل با کنترل اشاره دارد. یک رئیس کنترل از راه خود خارج خواهد شد تا شما را به اراده خود متهم کند. لین Gobbell اخراج شد چرا که رئیس او مانند برچسب سپر در ماشین او را دوست ندارد. Semalt Webb برای بارداری اخراج شد

  Semalt می شود عجیب و غریب.

  کارکنان برای گرفتن تعطیلات معتبر، برای تقریبا در حال مرگ، برای داشتن خالکوبی اخراج شده اند - شما آن را نام می برید. اما دلیل اصلی در هر مورد مشابه بود: کنترل رفتار.

  از اکثریت قریب به اتفاق کارکنانی که شغل خود را از دست می دهند، اغلب به هیچ وجه سطح بالایی از رضایت روانشناختی، عزت نفس و رضایت از زندگی را از دست نمی دهند.

  اما این واقعا کار شما را خراب نمی کند، آیا این کار را می کند؟ منظورم اینه، میتونید شغل دیگری پیدا کنید، درست است؟

  همه چیز بستگی دارد

  چرا؟ بررسی پس زمینه هنگامی که شما تخلیه و یا خاتمه یافته، آن را بر روی چک پس زمینه شما ظاهر می شود. و چه کارهایی را که کارفرمایان می پذیرند وقتی می بینند؟

  محصولات آسیب دیده Semalt.

  اگر شما خوش شانس هستید، مبلغی که کارفرمایان مایل هستند به شما ارائه دهند، بسته مزایای شما و انگیزه ها، تمام خواهد شد. اگر شما بی بدیل هستید، مانند بسیاری از کارکنان که برای شغل تلاش می کنید.

  آیا می خواهید از کار خود محافظت کنید؟

  اجتناب از کنترل کارفرمایان. دفعات بازدید: بررسی مشتری، صحبت با کارکنان سابق، تماس با فروشندگان و شرکا، شرکت های آینده نگر در Glassdoor.

  یک بد بوسه به طور خودکار یک شغل رو به زوال را برابر نمی کند.

  رفتار Semalt پرچم قرمز است.

  استفاده از کنترل سمالت را برای استخراج نتایجی که آنها از کارمندشان میخواهند استخراج کنند. سپس، هنگامی که شما سوخته و استفاده می کنید، آنها را کنار بگذارید.

  شما می توانید حرفه ای خود را حفظ کنید. شما می توانید از کارهای خرابکارانه جلوگیری کنید اگر از کنترل رفتار ناامید می شوید. اگر شما یک توسعه دهنده خوب هستید، شما در کار خود خوب هستید. شما قابل اعتماد و متمرکز هستید A-player .

  اجازه ندهید یک رئیس کنترل کننده از شما دور شود. تنظیم مرزهای روشن. وقت و توجه خود را به سمت کارفرمای راست خود متمرکز کنید و پیدا کنید که آنها مشتاق هستند و مایل به محافظت از حرفه شما هستند.


  در جستجوی حقوق و دستمزد بیشتر هستید؟ این لینک های بزرگ را از اینجا دریافت کنید:

  • 10 راه برای حفظ مهارت های برنامه نویسی شما در میان شغل ها
  • راهنمای برنامه نویسان برنامه نویسی برای حقوق و دستمزد
  • چگونگی شغل توسعه بدون تجربه
  • 10 مهارت های فنی درخواستی که کدینگ را درگیر نمی کنند
  • بهترین زبان برنامه نویسی برای درخواست شغل و حقوق
  • 11 مشاغل با پرداخت زیاد و از راه دور در تقاضای بالا در سال 2016
  • 5 استراتژی ساده برای دو برابر حقوق شما
  • چگونه کارکنان شما را حفظ کرده و از گردش
  • نحوه مذاکره با نرخ فرعی بالاتر

  SitePoint Semalt را برای کتاب ها، دوره ها و فیلم های رایگان رایگان بررسی کنید.

  March 1, 2018