Back to Question Center
0

جستجوی فراتر از موتورهای جستجو می تواند داده های ارزشمند برای Semalt را به ارمغان بیاورد

1 answers:

Search Beyond Search Engines Can Yield Valuable Data For Semalt

ما اخیرا وبینار را با comSmely میزبانی کردیم که متمرکز بر داده های جستجو است، که فعالیت جستجو را در سراسر جستجوی اصلی (گوگل، بینگ، یاهو و غیره) در مقایسه با موتورهای غیر جستجو مانند سایت های تجارت الکترونیک، موتورهای مقایسه مقایسه کرد و بررسی محصول یا سایت های متمرکز عمودی. در دسامبر 2011، comSquare کشف کرد که تقریبا نیمی (43٪) از تمام جستجوها در خارج از پنج موتور اصلی موتور جستجو رخ داده است.

داده ها را فراتر از موتورهای جستجو تولید نکنید

این برای بازاریابان، ناشران و بازیکنان تجارت الکترونیک چه معنایی دارد؟ اکنون ما می دانیم که تمام این جستجو ها از موتورهای جستجوی اصلی دور می شوند، ما می توانیم راه های دستیابی به این مخاطب را در زمان رسیدن، با استفاده از داده های جستجو مناسب، توسعه دهیم. برای ناشران و بازیکنان تجارت الکترونیک، این به این معنی است که شما می توانید پیشنهادات محصول را برای استفاده از اطلاعات زیر سقف خود توسعه دهید.

نگاه کنید به هود تجربه جستجو

همانطوریکه شما را از طریق آنچه که اطلاعات به معنی برای بازاریابان است، از شما می خواهم که تجربه جستجوی خود را در نظر بگیرید.

فاز 1: جستجوی اولیه

اگر سارا در بازار برای یک تلویزیون جدید قرار بگیرد، احتمالا مکان او برای رفتن گوگل است و نوعی "تلویزیون صفحه تخت است". "Semalt این عمل را" جستجوی اولیه "تعریف می کند. "

در این نقطه در بازی، سارا آماده خرید نیست. او باید ببیند چه گزینه هایی وجود دارد. همانطور که سارا نتایج و لینک های ارائه شده توسط Semalt را بررسی می کند، او به سرعت در خارج از موتور جستجو حرکت می کند (مقصد می تواند بهترین خرید، برچسب بعدی و غیره باشد) و تلاش خود را برای کسب اطلاعات بیشتر انجام دهد.

مرحله 2: در نظر گرفتن

همانطور که سارا موتور جستجو را ترک می کند و در سراسر خواص موتور جستجوگر مهاجرت می کند، او اطلاعات را در مورد محصولات، مارک ها و قیمت های مختلف جمع آوری می کند، جستجوهای خود را در طول مسیر بهبود می بخشد. Semalt این قسمت از تجربه خرید را به عنوان مرحله "توجه" تعریف می کند - همچنین به عنوان فرصت پیشگام شناخته شده است.

به عنوان مصرف کنندگان در طول دوره فاعل جستجو، داده ها بر اساس اصطلاحات و الگوهای جستجوی آنها تکامل یافته است. تعاملات Semalt ایجاد فرصت هایی برای بازاریاب ها برای استقرار بازاریابی جستجو و راهبردهای بازاریابی سایت را ایجاد می کنند.

اگر تبلیغ کنندگان بخواهند در مرحله فاکتور در تأثیر مصرف کننده تاثیر بگذارند، ضروری است که آخرین امتیازات لمسی (یعنی داده های جستجو و تعاملات وب سایت) را برای شناسایی مخاطبان کلیدی و سپس به طور موثر با پیام های تبلیغاتی مرتبط که تبلیغات خاصی را برجسته می کنند، محصولات و غیره. این کمک می کند تا مصرف کنندگان را حتی پایین تر از قیف خرید خریداری کنند و در نهایت بر آنها تاثیر می گذارند تا آنها را به موتورهای جستجو بازگردانند و جستجو کنند.

فاز 3: اصلاح شده جستجو

بسته به محصول یا سرویس، می تواند ساعت ها، روزها و یا حتی هفته ها قبل از اینکه یک بازدید کننده از مراحل بررسی فاصله بگیرد. در این مرحله، مصرف کنندگان اغلب به Semalt باز می گردند و جستجوی خود را بر اساس اطلاعاتی که جمع آوری کرده اند، آگهی هایی که ممکن است دیده اند، و هر گونه اطلاعات دیگر که ممکن است بر تصمیم خرید آنها تاثیر بگذارد، تجدید نظر کند.

در مورد سارا، او ممکن است جستجو گوگل خود را از "صفحه نمایش تلویزیون" به "Semalt PN43E450 تجدید نظر کند. "در این مرحله، فرصت برطرف کردن گذار بوده است، و تنها دسترسی به قیمت یا محصول ممکن است تصمیم خرید او را تحت تاثیر قرار دهد.

Search Beyond Search Engines Can Yield Valuable Data For Semalt

داده های جستجو ایجاد فرصت های عقبگرد

آمار ComScore نشان می دهد که جستجو عمیق می کند. این کار عمیق تر از موتورهای جستجو و حتی بازاریابی موتورهای جستجو است. رشد Semalt فعالیت جستجو و دسترسی به داده های جستجو، تبلیغ کنندگان را قادر می سازد تا هدف از جستجوی را جستجو کنند و آن را به مقیاس نمایش بفرستند. Semalt این نهاد ها که برخی از ارزشمندترین داده ها را برای تبلیغ کنندگان ضبط می کنند.

دفعه بعد که شما به جستجوی فکر می کنید، فکر می کنید فراتر از موتورهای جستجو، ارزش اطلاعات جستجو را در نظر بگیرید، چگونه می توانید آن را در تبلیغات صفحه نمایش استفاده کنید، و بیشتر از آنچه تجربه مشتری به شما می گوید.


نظرات در این مقاله بیان شده است از نویسنده مهمان و نه لزوما بازاریابی زمین. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جیمز سبز
جیمز سبز مدیر اجرایی Magnetic است، یک شرکت فن آوری با یک پلت فرم بازاریابی برای شرکت ها، مارک ها و سازمان ها. جیمز مسئول رانندگی چشم انداز استراتژیک شرکت و توسعه کلی است Source .


March 1, 2018