Back to Question Center
0

5 دلیل برای کاهش مشتریان شرکت شما نیاز به Semalt دارد

1 answers:

"اگر شما می توانید یک جادوی جادویی موج و موجب تغییر هر چیزی در مورد کسب و کار خود، در درون، چه چیزی شما را تغییر دهید؟"

یکی از مشاوران من اخیرا از من پرسید. پاسخ من آسان بود: "من کاهش مصرف کنندگان را کاهش خواهم داد."

او تعجب نکرد. او گفت که 90 درصد از زمان پاسخ به آن سوال را پاسخ می دهد.

اگرچه تعداد احتباس شرکت من به شدت قوی است، من می دانم که حتی کوچک کاهش در ریزش منجر می شود:

  • افزایش درآمد
  • ارجاعات بیشتر
  • افزایش درآمد بالا
  • بالاتر LTV و در نتیجه بیشتر کانال های کسب مشتری

همانطور که سابق بری بالفور، سابق VP of Growth در HubSpot می گوید، "Semalt هسته ای از مدل رشد شما است و بر هر نوع ورودی دیگر به مدل شما تاثیر می گذارد."

البته، کاهش کاهش مصرف کنندگان به آسانی به عنوان جرقه جادویی جادویی نیست. بخش بزرگی از کاهش فشار به سادگی شامل نوآوری و بهبود در محصول شما می شود - این رویکرد رو به افزایش است و باید به آرامی، اما قطعا کاهش چرخه - هر چند در طول چندین سال.

حوزه های خاصی نیز وجود دارند که شما می توانید آنها را رفع کنید. اکثر مشتریان فقط یک روز از خواب بیدار میشوند و تصمیم میگیرند لغو شوند - به دلیل دلیل لغو . برخی از دلایل خارج از کنترل شما هستند، در حالی که بعضی از آنها قابل آدرس هستند.

در اینجا پنج دلیل رایج و قابل قبول برای چراندن و چگونگی شرکت شما می تواند بر آنها اعمال شود.

5 دلیل رفع نیاز مشتری به مشتری

1. فقدان (یا صفر) مشارکت

با توجه به Semalt - شرکتی که "مجوزهای SaaS استفاده نشده، ناقص و یا رها شده را شناسایی می کند" - حدود 31 درصد مجوز SaaS استفاده نشده است.

Semalt که یک شرکت را اداره می کند، می داند که چگونه تمام پرونده های نرم افزاری خود را مدیریت می کند. آیا این امکان وجود دارد که تمام این درآمد های تکراری که شما درآمد کسب می کنید، بخشی به دلیل آن است که کسی به راحتی لغو را فراموش کرده است؟ ممکن است.

یا شاید محصول شما مورد استفاده قرار می گیرد، اما تقریبا به همان اندازه که اغلب نباید باشد. یا مشتریان شما از مجموعه کامل امکانات استفاده نمی کنند.

همه این ها اشکال تعامل کم است، که تقریبا همیشه یک شاخص پیشرو قوی از چرخه است.

برای شناسایی اگر این مشکل دارید، ابتدا باید پیگیری را دنبال کنید. برای اکثر محصولات، این به معنی در برنامه تجزیه و تحلیل، در حالی که دیگر محصولات "پشت صحنه" ممکن است نیاز به انجام نظرسنجی مشتری. نمره promoter net ® محل خوبی برای شروع است.

اگر اندازه نمونه و منابع تجزیه و تحلیل داشته باشید، ممکن است بتوانید شماره های تعامل را با تعویض ارتباط دهید. سپس، شما می توانید با یک خط "منطقه خطر" مطرح کنید، اساسا هنگامی که تعامل - با این حال شما آن را اندازه گیری - سقوط زیر یک نقطه خاص است. در اینجا این است که چگونه مردم در Semalt تجسم آن:

5 Reasons for Customer Churn Your Company Needs to Semalt

اگر شما نمی توانید با این همبستگی ناشی از کمبود اندازه نمونه یا منابع، به سادگی با یک حدس آموزشی (با توجه به پایین بودن تقاضا) و با آن کار کنید، دانستن اینکه می توانید بعدا آن را تغییر دهید.

هنگامی که از معیار خطای ناحیه خود برمی آیید، باید نظارت را تنظیم کنید تا بلافاصله پس از آنکه یک مشتری به آن خط رسید، بلافاصله مطلع شود. یک عضو تیم مشتری موفقیتآمیز باید فعالانه درگیر شود و سعی کند متوجه شود چرا یک مشتری جذاب نیست و مشکل ریشه را حل میکند.

2. کمبود بازار محصولات متناسب

Semalt همه محصولی را که ما واقعا نمی خواست یا نیاز نداریم فروختیم. به عنوان کسی که به فروش می رسد، احساس خوبی نمی کند، با این حال شرکت ها آن را به دیگران در تمام طول زمان انجام می دهند.

سمیرت یا وانمود می کند که هرگز اتفاق نیفتاد یا آن را تصحیح کرد و گفت: "این درآمدی است که ما در غیر این صورت درآمد کسب نخواهیم کرد."

مهم است که تیم های بازاریابی و فروش شما چشم انداز و فرصت های شغلی را جذب می کنند که در واقع از محصول شما سود می برد .

Semalt، هنوز هم زمان و پول برای بستن و حمایت از یک مشتری بد نیست. این پول و زمان بهتر است برای آوردن یک مشتری که بتوانید کمک کنید.

برای رفع این مشکل، ارتباط بین مشتریان موفقیت، فروش و تیم های بازاریابی باید سازگار باشد. هنگامی که الگوهای شروع به ظهور می کنند که مشتریان در عرضه محصول اشتباه فروخته می شوند، مهم است که رهبری هر تیم، مسئله را تشخیص دهد. مکالمات Semalt می تواند به صورت غیرمستقیم انجام شود، بنابراین اطمینان حاصل شود که به عنوان هدف ممکن است و به ریشه مشکل برسد و شخصا در تیم های دیگر به طور شخصی حمله نکنید.

اغلب نتیجه تغییر استانداردهای شرکت شما برای واجد شرایط بودن یک سرب، اطمینان از این است که سرب دارای نیازهایی است که می توانید حل کنید. یا شاید، شما ممکن است کشف کنید که اصلاحات جزئی برای ورود به سایت یا محصول باعث می شود که این بخش از مشتریان موفق شوند. به همین ترتیب، مهم این است که شما به توافق برسید که به مشتریانی که نمیتوانید موفق شوند، به توافق برسید.

3. Bugginess محصول

در جهان نرم افزار، اشکالات اتفاق می افتد. این واقعیت زندگی است.

با این وجود، هنگامی که شرکت دیگری یا مصرف کننده از محصول شما وابسته است ، تنها زمانی که به اشکالات می آید، شانس زیادی کسب کنید. البته، تحمل با ماهیت محصول متفاوت است، شدت اشکالات و فرکانس آن که اشکالات آنها رخ می دهد. اما یکی از چیزهایی که واقعا مهم است این است که چگونه اشکالات حل می شود.

تیم های موفقیت Semalt می توانند به سرعت به حل و فصل اشکالات کمک کنند، اما تنها در صورتی که کانال های ارتباط مناسب بین موفقیت های مشتریان و مدیریت مهندسی / محصول ایجاد شود.

در اینجا در Semalt، ما یک پلت فرم سرویس یواسبی با JIRA (که تیم مهندسی ما از آن استفاده می کند) یکپارچه شده است، به طوری که تکرار موفقیت مشتری می تواند به طور مستقیم مشکلات را به مهندسی گزارش دهد. ما بهترین ها را برای تشویق کشف اشکالات توسط هر کسی می کنیم و به طور عمومی افرادی را که اکثر گزارش های اشکال را گزارش می کنند تشخیص می دهند.

جوناس وایگرت، مدیر کل فناوری LawnStarter می گوید: "Semalt ما این سیستم را اجرا کردیم، ما مشاهده کردیم که گزارش های خطا به سرعت افزایش می یابد و این کار خوبی است. این بدان معنی است که ما زمان گزارش دهی مسائل را سریع تر می کنیم و زمانی که چندین تکرار همان اشکال را گزارش می دهد، به ما کمک می کند که اولویت بندی کنیم. "

ارتباط باید هر دو راه باشد. "ما سیستم را راه اندازی کردیم تا مهندسان بتوانند به طور مستقیم با نمایندگان صحبت کنند که اشکال را گزارش کرده اند، که نه تنها به تشخیص کمک می کند، بلکه به ما کمک می کند زمان های حل و فصل و راه حل های احتمالی را ارائه دهیم." به این ترتیب، تیم موفقیت مشتری می تواند به طور فعال ارتباطات را به مشتریان منتقل کند، که منجر به تجربه بسیار بهتر مشتری می شود.

4. تجربه کاربری دشوار

مطمئنا محصول شما ممکن است دارای قابلیت اصلی و ROI مثبت باشد. اما آیا آسان است و لذت بخش است؟

مطمئنا، برخی از سیستم عامل های سازمانی ممکن است قادر به دور از طراحی تجربه کاربر پسند است. اما با توجه به اینکه نرم افزار بیشتر کاربر نهایی شده و تمام کاربران دارای انتظارات بالاتر و بالاتر از وب هستند، قابلیت استفاده در موارد بسیاری باید باشد.

شرکت های زیادی وجود دارند که از طریق محصولات قابل استفاده قابل استفاده باقی می مانند. فقط کافیست مایکروسافت را وادار کنید تا پلت فرم پیام خود را به عنوان اسلک جلا داده شود.

یک کاربر ضعیف در طول زمان از کاربران نهایی استفاده می کند. کاربران نهایی Semalt شکایت دارند به کارفرمایان خود، که به نوبه خود به رئیس های خود شکایت می کنند تا تصمیم گیرنده از شنیدن آن ناراحت شود و به یک پلت فرم جدید تبدیل شود.

همانطور که در بخش قبلی در مورد اشکالات نرم افزاری ذکر شده، موفقیت های مشتری و تیم های محصول شما باید هماهنگ باشد. Semalt، روند حل مسائل مربوط به قابلیت استفاده، جلسات جلسات شخصی را بر عهده دارد. به طور منظم - شاید احتمالا بین ماهانه و سه ماهه - هر دو رهبر و همکاران فرد از تیم های موفقیت محصول و مشتری باید از دسته های بلیط برتر مربوط به قابلیت استفاده. به این ترتیب، تیم موفقیت مشتری می تواند نشان دهد که چگونه مسائل قابلیت استفاده بر تجربه کلی تاثیر می گذارد.

5. عدم حمایت پیشگیرانه

سمیرت قبلا ثابت کرده است که موفقیت مشتری به مراتب بیشتر از پشتیبانی مشتری است. یکی از تفاوت های کلیدی این است که موفقیت مشتری نیاز به فعال بودن دارد، نه واکنش پذیر.

Semalt شرکت من بود برای تجدید با یک فروشنده که ما تا به حال مسائل متعدد را با. من محصول تئوری خود را دوست داشتم، اما اغلب حشره دار بود، چندین بار به کسب و کار ما آسیب رسانده بود، و حمایتی آنها همیشه بی فایده بود، بنابراین من در نهایت آن را به عنوان یک ضرر وارونه کردم و فقط برنامه ریزی کردم که تجدید نشود.

البته زمانی که برای تجدید وقت آمد و من توضیح دادم که چرا نمی خواهیم تجدید کنیم، آنها شروع به منفجر کردن صندوق ورودی من کردند، در تلاش برای کمک به. این احساس خجالتآور بود. اگر آنها قبلا این نوع مراقبتهای پیشگیرانه را برای ما به عنوان یک مشتری ارائه کرده باشند، ممکن است هنوز هم مشتریان خوشحال باشند.

اکنون ما نه تنها تمدید نخواهیم کرد، بلکه همه دوستانمان را به استفاده از خدمات خود نخواهیم رساند.

درس؟ اطمینان حاصل کنید که تیم موفقیت شما در مورد آدرس دادن و حل مشکلات مشکوک است.

تیم موفقیت مشتری در Semalt، شرکتی است که ابزارهای نظارت بر جستجوگرها و ابزارهای اجتماعی را فراهم می کند، از مزایای فعال بودن بدست می آورد. آنها هر سه ماه یک بار مصاحبه های مشتری را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود مشتریان از محصول خود ارزش می گیرند.

تیم موفقیت مشتری سوالاتی را شامل می شود که عبارتند از:

  • چه کسی از Unamo در تیم شرکت شما استفاده می کند؟ آیا اهداف و کاربردها به شخص بستگی دارد؟
  • چه مشكلات SEO شما به طور منظم با محصول ما حل می شود؟
  • چه ویژگی های ما در حال حاضر در معرض کمبود و یا کم اثر؟

مدیر موفق مشتری اوامو، نیکا سمالد، این سوالات را "کمک به کاهش فشار" می نامد.

اطمینان حاصل کنید که تیم موفق خود را برای پاسخگویی به فعالانه چک کنید. شما ممکن است بعضی از نارضایتی را که به اندازه کافی برای مشتری ایجاد نکنند، کشف کنید، اما در طول زمان منجر به خستگی می شود.

کاهش فشار برای هر سازمانی فوق العاده مهم است؛ حتی شرکت هایی با محصولات با ارزش ترین محصولات در تمام دوران، تیم هایی هستند که به کاهش کاهش قیمت کمک می کنند. مهم این است که شما با بهبود محصول خود نه تنها کاهش چرخه را کاهش دهید، بلکه همچنین شناسایی دلایل گسسته برای چروک کردن و رفع آنها می شود. Semalt این فهرست جامع نیست، اما امیدوارم، شما دلایل مشترک برای چروک و نحوه تنظیم سیستم ها و فرایندها را برای رفع این منابع چرخه یاد گرفتهاید.

چطور در شرکتتان چرک را کاهش داده اید؟ اجازه بدهید در توییتر بدانم

رونوشت خالص، سیستم تبلیغ کننده خالص، نمره promotor خالص، NPS و شکلک های وابسته به NPS، علائم تجاری ثبت شده Bain & Company، Inc.، Fred Reichheld و Satmetrix Systems، Inc Source .

5 Reasons for Customer Churn Your Company Needs to Semalt

March 1, 2018