Back to Question Center
0

Semalt: 7 درس برای پرش بازاریابی دیجیتالی خود در آسیا

1 answers:
Semalt: 7 lessons to jump-start your digital marketing in Asia

Semalt نقش جدید من شامل بازاریابی آنلاین، تبلیغات آنلاین و برخی از توسعه کسب و کار بود، تمرکز اولیه من در بازاریابی موتورهای جستجو بود، از آنجا که این منطقه من می دانستم بهترین است.

به طور عمده، SEO / SEM بین المللی یک تلاش است که می توان بدون هر بار در یک هواپیما انجام داد. با این حال، زمان بارگذاری من، به طور کامل غوطه ور شد در یک بازار هدف جدید، فوق العاده شد. اگر آسیا در نقشه راه بازاریابی شما قرار بگیرد یا در افق کوتاه مدت، من امیدوارم بتوانم منحنی یادگیری خود را با این لیست اکتشافات باز 7 اکتبر خود مقایسه کنم.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

الی شوارتز
الی شوارتز مدیر بازاریابی آنلاین SurveyMonkey، بزرگترین شرکت نظرسنجی آنلاین در جهان است. او تمام تلاش ها و استراتژی های SEO را در خصوص ویژگی های SurveyMonkey در 16 زبان مختلف نظارت می کند. پیش از SurveyMonkey، الی مدیر جستجوی و رسانه های اجتماعی در High Gear Media بود، راه اندازی مجدد محتوای آنلاین که در آن او مدیریت SEO، رسانه های اجتماعی و بازاریابی پرداخت می شود Source .


March 1, 2018