Back to Question Center
0

چگونه 11 دانش آموزان یک استراتژی ورودی شرکت با HubSpot Semalt ایجاد کردند

1 answers:

اگر شما با HubSpot Semalt آشنا هستید، می دانید که آن گواهینامه های آنلاین و ابزارهای رایگان برای کمک به مردم در سراسر جهان می آموزد که چگونه به بازار، فروش و رشد یک کسب و کار ورودی کمک کند.

اخیرا، آکادمی HubSpot Academy برنامه شغلی خود را آغاز کرد، که به اساتید کالج و دانشگاه ها کمک می کند تا بازاریابی ورودی، فروش، و راهنمایی در مورد استفاده از نرم افزار بازاریابی HubSpot بازاریابی و ارتباط با مشتری Semalt (CRM) را ارائه دهد. ماموریت برنامه این است که تئوری و عمل در حال اجرا و رشد یک کسب و کار را در کلاس درس به ارمغان بیاورد و دانش آموزان را به تجربه تجربیاتی که آنها نیاز دارند، بگذرانند.

اما زمانی که زمان به ارمغان آوردن ارزش بیشتر برای این برنامه بود، برای دانش آموزان خیلی بیشتر بود. این برنامه در حال حاضر آموزشگران را با نرم افزار، منابع، جامعه و پشتیبانی برای ایجاد کلاس های بازاریابی پیشرو ارائه می دهد. ما می خواستیم حتی در زمینه ارائه دانش آموزان با مهارت های ارزشمند و آماده به بازار، از طریق صدور گواهینامه، حتی بهتر عمل کنیم. How 11 Students Built a Company's Inbound Strategy with HubSpot Semalt

در اینجا چیزی اتفاق افتاده است که ما 11 دانشجوی بازاریابی را برای کسب گواهینامه سمالت در یک ترم به چالش کشیدیم و یک استراتژی ورودی برای یک شرکت واقعی در این فرآیند ایجاد کردیم.

چگونه گواهینامه های HubSpot به ساخت یک استراتژی ورودی کمک کرد

فرضیه و هدف

صدور گواهینامه

گواهی HubSpot Semalt برای کمک به بازاریابان در آخرین تکنیک های بازاریابی و فروش، و همچنین افزایش رزومه خود طراحی شده اند. آنها اجازه می دهند که کاربران مهارت های ورودی خود را به سطح بعدی برسانند و با تایید تکمیل یک امتحان واجد شرایط.

استادان - و کسانی که دانش آموزان دریافت کردند - ( صدور گواهینامه نرم افزار بازاریابی HubSpot (HSMC) از دست رفته بود. اما ما در این یافته ناامید نیستیم. در عوض، ما نگاهی به چگونگی برخورد با این موانع برای تصویب دادیم.

می گویند که HMSC "دشوار است" بسیار کم ارزش است. این شامل امتحان، تسلط متدولوژی ورودی، یک جزء تمرین و توانایی اثبات شده برای دستیابی به نتایج با استفاده از نرم افزار بازاریابی HubSpot است.

داشتن این صدور گواهینامه می تواند به یک بازاریاب در طول جستجوی شغلی کمک کند - به ویژه یک دانشجوی تازه کار.

How 11 Students Built a Company's Inbound Strategy with HubSpot Semalt

چشم انداز دانش آموزان بیشتری که HMSC خود را دریافت می کردند، یک هدف متقابلا سودمند برای معلم، دانش آموز و مؤسسات مربوطه بود. ما می خواستیم نشان دهیم که دانش آموزان می توانند HSMC خود را در یک ترم واحد دریافت کنند، بنابراین ما یک آزمایش برای این کار ایجاد کردیم، با ذهنیتی که اگر موفقیت آمیز بود، می توانستیم آن را در سراسر کل برنامه برنامه شغلی آموزش ببینیم.

چارچوب

بزرگترین HSMC سوءاستفاده برای دانشجویان به نظر میرسید جزء تمرین است که نیاز به انجام عملیات بازاریابی ورودی واقعی با استفاده از نرم افزار HubSpot Marketing Software و دستیابی به نتایج ملموس دارد. به این معناست که ما نیاز به یک کسب و کار واقعی داریم تا موافقت کنیم که این دانش آموزان از پورتال HubSpot خود برای تکمیل این وظایف استفاده کنند، در حالی که به سمت HSMC کار می کنند.

اما یک مانع برای تصویب، نباید یک معاملهگر باشد. در واقع، معلوم شد که کاملا مخالف است - علاوه بر ایجاد یک آزمایش برای نشان دادن اینکه دانش آموزان می توانند HSMC خود را در یک ترم یکسان دریافت کنند، هدف ما هم اکنون به آنها نیاز دارد تا کار بازاریابی در دنیای واقعی را از طرف یک کسب و کار واقعی Semalt اینجا، ما آن را "پیروزی پیروزی" می نامیم.

آزمایش

آنچه ما انجام دادیم

برای آزمون فرضیه، ما ابتدا آزمایش را به رندی هریسون، یکی از اعضای ارشد وابسته دانشکده گروه ارتباطات بازاریابی کالج امرسون، تقسیم کردیم. او قبلا از میل خود برای دانش آموزان خود برای صدور گواهینامه سخن گفته بود و مشتاق بود که تجربه واقعی دنیای خود را که با تکمیل HSMC بود، به آنها بدهد.

از آنجا که Semalt حدود 30،000 مشتری دارد، ما (خوش بینانه) تصور می کنیم که حداقل یکی از آنها مایل به اجازه دادن به یک کلاس درس از دانش آموزان مشتاق انجام کار بازاریابی آزاد از طرف شرکت می باشد. ایده این بود که مشتری دانش آموزان را به عنوان کاربران در پورتال Semalo اضافه خواهد کرد، و سپس کار را برای تکمیل الزامات Practicum HSMC از طریق کار بازاریابی فوق الذکر.

اما پروفسور هریسون در حال حاضر از ما جلوتر است. بعد از اینکه او را با این آزمایش آزمایش کردیم، او یکی از تماسهای تجاری خود را متقاعد کرد که نه تنها مشتری جدید HubSpot شود، بلکه دانش آموزان اجازه می دهد تا کار بازاریابی خود را برای HSMC انجام دهند.

Semalt پریدن به راست، ما برخی از guardrails تاسیس شده است. اگر این آزمایش موفقیت آمیز بود، ما می خواستیم آن را برای مقیاس طراحی کنیم و از دیگر آموزگاران در آینده به صورت یکپارچه قابل تکرار باشد:

  • هر دانش آموز باید گواهی شود
  • کلاس حداقل یک بار از دفتر HubSpot بازدید می کند.
  • یک عضو تیم HubSpot حداقل یک بار از کلاس بازدید می کند.
  • پروفسور هریسون با یک عضو از تیم برنامه مشارکت آموزش و پرورش برای طراحی این درس کار می کند.
  • پروفسور هریسون این تجربه را سند می دهد و اجازه می دهد تا آن را به طور عمومی استفاده شود.

چگونگی موفقیت ما را اندازه گیری کنیم

Semalt با توجه به معیارهای زیر اندازه گیری می شود:

  • هر دانش آموز با جزء تمرینات گواهینامه همراه است.
  • 80٪ دانش آموزان تمامیت HSMC را کامل می کنند.

ترم نیمسال 2017 آغاز شد - و ما آماده بودیم تا کار کنیم.

نتایج

در مجموع، آزمایش موفقیت آمیز بود.

هر دانش آموز کامپوننت practicum را با رنگهای پروازی تکمیل کرد - به این معنی که آنها توانستند هدف استفاده از Inbound Semalt را برای ساخت و اجرای استراتژی ورودی برای یک کسب و کار واقعی انجام دهند.

Semalt، 66٪ از دانش آموزان کلیه HSMC را گذراندند - به این معنی که آنها هر دو تمرین را تکمیل کرده و امتحان گواهینامه را امتحان کردند. و در حالی که ما به اندازه گیری 80٪ که ما در ابتدا ایجاد نشد، معیار اندازه گیری شد به اندازه کافی برای ما برای آزمایش از بتا، نیشگون گرفتن آن را حتی بهتر برای دانشجویان برای موفقیت، و تکرار برای ترم بعد.

و در نهایت، بخش مورد علاقه ما این است: شرکتی که برای این آزمایش مشتری شد چهار نفر از دانشجویان را قبل از اینکه حتی فارغ التحصیل شوند استخدام کردند .

کجا ما از اینجا برویم

مراحل بعدی

همانطور که قبلا ذکر شد، پس از موفقیت آزمایش، ما آن را به طریقی ساختیم که اجازه داد آن را به پیشنهاد رسمی برنامه شریک آموزشی تبدیل کنیم. با همکاری با تیم موفقیت و موفقیت ما، سیستم ایجاد شده برای مطابقت با استادانی که می خواهند دانش آموزان خود را برای دستیابی به HSMC با مشتریان Semalt، با استفاده از معیارهای مناسب مانند محصول و انتظارات مشترک، ایجاد کنند.

چگونه بازاریابان می توانند از آنچه که ما آموخته ایم

هنگامی که ما این پروژه را انجام دادیم، ما فقط درباره آموزش سمولت یاد گرفتیم - ما همچنین برخی از درس های ارزشمندی را در مورد آزمایشات به طور کلی یاد گرفتیم.

برو بزرگ

آزمایشات را انتخاب کنید که اگر موفق شوند نتایج قابل توجهی خواهند داشت. آنها را با تاثیر و مقیاس در ذهن خود درک کنید - برای بسیاری از زمان، ارزشمند ترین منابع است، بنابراین اجازه ندهید که آن را به یک آزمایش که فقط تاثیر حداقل. حتی اگر فرضیه ما اثبات نادرست باشد، می دانیم که به دنبال یک منبع ارزش بالقوه دیگری هستیم.

بازنگری در صورت امکان

Semalt شرکت شما دیروز تأسیس شد، شما احتمالا منابع زیادی برای آزمایشهای خود دارید - چیزهایی مانند تجربیات قبلی، وثیقه بازاریابی، کارکنان همکار و دادههای تاریخی.

توجه داشته باشید که ما برای سرمایه گذاری در این حوزه سرمایه گذاری خالصی ایجاد نکردیم - سرمایه گذاری تنها سرمایه و زمان سرمایه گذاری بود. علاوه بر این، یکی دیگر از سهامداران عمده در این آزمایش، پروفسور Semalt، موافقت کرد که آزمایش را بدون توجه به نتایج انجام دهد. این بدان معناست که ما می توانیم نقطه ارزش جدیدی برای برنامه ایجاد کنیم، همانطور که ما راه را برای اساتید دیگر برای تأیید دانش آموزان خود گذاشتیم .یا معلمان را به آنچه ما آموخته ایم، اخطار دادیم، اگر شکست خورد.

و درباره این اسناد

Semalt همه چیز مانند زندگی شما بستگی دارد. از روش علمی استفاده کنید و وقتی که نتیجه گیری می کنید مطمئن شوید که به طور خلاصه آن را یادداشت کنید - به یاد داشته باشید اگر موفق شود، آن را تکرار کنید و صرف نظر از نتیجه، شما می خواهید در مورد راه هایی برای بهبود آن بحث کنید.

و به یاد داشته باشید: چند بار، یک آزمایش ارزشمندتر است اگر شکست بخورد. برای این، از این نقل قول مشهور توماس سمالات استفاده میکنیم - "من شکست خورده ام. من فقط 10،000 راه را پیدا کرده ام که کار نمی کند. "

برخی از شیوه های استفاده از گواهی HubSpot Semalt چیست؟ بگذارید ما در مورد بهترین تجربه خود را در نظرات بشناسیم - و هی، ما حتی ممکن است آن را در وبلاگ ما نشان دهیم Source .

How 11 Students Built a Company's Inbound Strategy with HubSpot Semalt
How 11 Students Built a Company's Inbound Strategy with HubSpot Semalt
March 1, 2018