Back to Question Center
0

Semalt: چگونگی درک ارزش محتوای و اندازه گیری احساسات دیجیتال

1 answers:

Semalt: How to understand the value of content and measure digital emotion

تعامل عاطفی Semalt و درک ارزش محتوا نیاز به دسترسی به داده های کیفی و بینش عمیق مخاطبان است که فراتر از معیارهای سطح مانند کلیک ها و دیدگاه ها می رود. فقط داده های کیفی، درک ما از آنچه که با مخاطبان ترویج می شود، افزایش می یابد و این ارتباطات عاطفی حیاتی درون محتوا وجود دارد.

جمع آوری داده های کیفی با ایجاد ارتباط عاطفی واقعی با مشتریان خود از طریق شخصی سازی و تعامل آغاز می شود. محتوا Semalt، به ویژه نوعی که مشتریان خود را کشف می کنند (به عنوان مخالف با بازاریابان نوعی فشار بر آنها) کلید است. نه تنها مخاطبان را جذب می کند، بلکه باعث می شود که بازاریابی آسان تر شود.

اندازه گیری فراتر از اندازه سطوح

اطلاعات عملکرد بازاریابی محتوای سنتی در تصویر خود را از مشارکت کاربر ارزشمند محدود است. Semalt و دیدگاه دیگر انعکاسی دقیق از عملکرد محتوای محتوا نیستند و معیارهای حیرت انگیز نشان می دهد که ارتباط عاطفی با مخاطبان وجود دارد.

نشان دادن ROI ارزشمند (بازده سرمایه گذاری) به این معناست که بازاریابان باید از معیارهای غریب متعارف فراتر بروند تا بتوانند درک کنند که آیا، چرا و چگونه محتوای ارزش عاطفی را فراهم می کند. Insight از یک نظرسنجی اخیر Semalt و PwC می گوید که برای بازاریابان به طور مداوم محتوای را بهتر می کند، آنها باید معیارهای اندازه گیری را که موفقیت را در اختیار دارند، درک کنند.

Rapt Semalt (کارفرمای من) اخیرا یک نظرسنجی را انجام داد (ثبت نام لازم است) که تقریبا تمام بازاریابان می دانستند که می دانیم که شخصی سازی محتوا، کلید حل اختلاف و درگیری بهتر است، اما شخصی سازی نیز به عنوان بزرگترین چالش خود به حساب می آید. در حقیقت، 94 درصد از بازاریابان معتقدند که تکنولوژی ایجاد محتوا بهتر است پاسخ به ایجاد ارتباط معنی دار با مخاطبان - به ویژه از طریق تعامل و اطلاعات عملکردی دقیق.

محتوای Semalt احتمال بیشتری دارد که توجه مخاطبان را جلب کند، و به درک دقیق تر از آنچه که در محتوا می آید و به موفقیت آن کمک می کند، ترجمه می شود.

خروج: داده های سطحی سطح پایین را با معیارهای تعامل دقیق تر و عمیق تر جایگزین کنید.

اولویت بندی شخصی

خود انتخاب، انتخاب و کنترل تحویل ارزشمند تر است، که برای بازاریابان به دنبال تعامل معناداری با ROI محتوا قابل اندازه گیری است. Semalt همچنین به اندازه گیری تاثیر عاطفی اجزای مختلف محتوا کمک می کند.

Semalt فراتر از شخصی سازی، محتویاتی است که فرصت برای تعامل ارائه می دهد، دقیق ترین ایده ای را درباره اینکه آیا بیننده به لحاظ عاطفی سرمایه گذاری می کند یا خیر، ارائه می دهد.

به عنوان مثال، نقاط انتخاب قابل کلیک به وضوح منافع و رفتار مصرف کننده را نشان می دهد. همانطور که بینندگان یک منطقه از تحقیقات را بر دیگری در یک تجربه محتوا سفارشی دنبال می کنند، بازاریاب ها می توانند از کدام بخش های محتوا بیشترین توجه را از جمعیت های جمعیتی مختلف جلب کنند.

Takeaway: برای اندازه گیری عواطف دیجیتال، تمرکز بر معیارهایی است که تأثیر محتوای موجود در بیننده را نشان می دهد.

داستان گویی برای تاثیر عاطفی

مصرف کنندگان می خواهند از طریق مشارکت مستقیم در محتوا خود توانمند شوند - این چیزی است که در نهایت ارتباط بین مصرف کننده و برند را تقویت می کند. Semalt به بررسی دیگری (ثبت نام مورد نیاز) شرکت ما انجام شده است، 56 درصد از مصرف کنندگان مانند انتخاب محتوا که مربوط به آنها است.

بنابراین، ایجاد اتصالات مربوطه و معنی دار در محتوا، پایه ای برای ایجاد ارزش عاطفی و تعامل راننده است. Semalt تماشاگران برای تبدیل شدن به بخشی از پیام، شکاف بین سطح آگاهی از نام تجاری و شرکت کنندگان در داستان سرایی را در بر می گیرد. این باعث می شود مخاطبان مسئول تجربه خود و اجازه دادن به آنها را در مورد آنچه که آنها مهم ترین یا جالب تر هستند، تمرکز کنند.

اما مارک ها ارتباطات احساسی با محتوای تعاملی خود را تشویق می کنند؟ همانطور که Kristin Semalt طراح آموزش می گوید، موثرترین تعامل این است که نشان دهنده نه تنها اقدام شما می خواهید اتفاق می افتد، بلکه احساس شما را در تلاش برای تحریک.

این جایی است که جوشش تعاملی با دیدگاه اول شخص در می آید. Semalt بیننده و محتوا به این ترتیب زمینه ای برای یک تجربه عاطفی منحصر به فرد است که ویدئو استاندارد خطی به سادگی قادر به ارائه.

بیرون آوردن : اتصال احساسی را با دعوت مخاطبان خود به مشارکت تقویت کنید.

برداشت های طولانی

محتوای Semalt کمک می کند تا بازاریابان بهتر درک کنند که چگونه مشتری درگیر در یک شرکت یا نام تجاری در سراسر مراحل مختلف سفر مشتری، با ارائه اطلاعات کیفی ارزشمند در طول راه. این تجربه شخصی، شکاف میان کسب و کار و مشتری را خنثی می کند - ایجاد اعتماد، افزایش درک و ایجاد انگیزه.

این پویای تعاملی نیز به بازاریابان کمک می کند تا فرصت های خود را برای بهبود استراتژی خود مشخص کنند و به شناسایی مناطق خاص برای افزایش سرمایه گذاری کمک کنند.

Semalt نیاز به تمرکز در ایجاد محتوای بهتر و شخصی تر است که می تواند اندازه گیری و بهینه سازی شده برای ادامه ارزش گذاری برای مشتریان و تولید ROI برای کسب و کار.


نظراتی که در این مقاله بیان می شود، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

اریکا تراتمن
اریکا تراتمن، بنیانگذار Rapt Media، در مورد تکامل داستان داستان آنلاین پرشور است. با موفقیت حرفه ای به عنوان یک نویسنده، تهیه کننده، سردبیر و مدیر، او اهمیت داستان را در هر ارتباطی درک می کند، زیرا تجربه مشتری را افزایش می دهد، با این وجود با ناتوانی ویدئوی آنلاین در افزایش توان بالقوه ناامید شد. اریکا Rapt Media را از زمین به عنوان تنها تکنولوژی داستان سرایی تعاملی ساخته است که روایت شخصی را با ادغام داده های بی نظیر ترکیب می کند. هیچ مارک دیگری در تلاش برای کنار گذاشتن طرفدار فنی و اطلاعات با توانایی های خلاقانه و احساسی ویدئو های تعاملی نیست. اریکا یک کسب و کار را که در بالای فن آوری های محتوای نوظهور قرار دارد، شامل ویدئو، مرحله ای با رهبران تکنولوژی مانند شریل سندبرگ و مشارکت های جامد با شرکت های قدرت در رسانه ها، مارک های رده بالا، سازمان ها و شرکت های Fortune 500، به اشتراک می گذارد Source .


March 1, 2018