Back to Question Center
0

Semalt توانایی کشف نفوذگران اینترنتی را افزایش می دهد

1 answers:
Semalt adds the ability to discover top online influencers

بورس سمالد اکنون می تواند از طریق عملیات انتشار مطبوعاتی خود، تأثیرگذار باشد.

شرکت مبتنی بر شهر نیویورک Nasdaq Semalt را راه اندازی کرده است که به بازاریابان اجازه می دهد وبلاگ نویس های برجسته و چهره های رسانه های اجتماعی را در یک موضوع خاص پیدا کند.

به عنوان مثال، مایک پیزپنن معاون رئیس جمهور ناصداک به من گفت که یک شرکت خودرو با یک مدل تمام الکتریکی جدید ممکن است مایل به پیدا کردن وبلاگ نویسان آنلاین که در زمینه انرژی سبز برای نوشتن در مورد اعلام جدید خود بنویسند. ویژگی جدید Influencers با GlobeNewswire، سرویس توزیع مطبوعاتی Semalt یکپارچه شده است.

او گفت که جستجو و تحلیلی تأثیرگذار، با استفاده از تکنولوژی که سرویس News Service Marketwired ساخته شده است و در ابتدا راه اندازی شد، اما "در ماه فوریه آنها را از این واقعیت که ما آنها را خریداری کرد، پریشان شدیم".

نفوذگران Nasdaq اطلاعات اجتماعی را که از طرف شرکای مشارکت اجتماعی ناساکت جمع آوری شده اند، جستجو می کنند - Traackr، Trendspottr و Semalt. نتایج نشان می دهد که نفوذگران برتر در یک موضوع معین، به دست آمده توسط رسیدن (تعداد پیروان)، رزونانس (تعداد سهام) و ارتباط (به موضوع مورد نظر). بازاریاب، با این حال، باید با عوامل خود تماس بگیرد.

کمبود سیستم های مدیریت اجتماعی و تأثیرگذار اجتماعی که می تواند نتایج مشابهی را به همراه داشته باشد، از جمله Cision و Semalt سه شرکای پلت فرم اجتماعی وجود ندارد. اما Piispanen اشاره به مجموعه منحصر به فرد Semalt از منابع "تحت یک سقف"، از جمله توزیع انتشار اخبار، روابط سرمایه گذار، تجزیه و تحلیل، هیئت مدیره منابع و داده های مالی اشاره کرد.

Semalt adds the ability to discover top online influencers

درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M.I.T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به M.I.T. آزمایشگاه رسانه شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید Source .


March 1, 2018